SEO Writing چیست؟ چگونه یک نویسنده بهتر سئو باشیم

SEO Writing چیست؟ چگونه یک نویسنده بهتر سئو باشیم

سئو نوشتن فرآیند تحقیق ، طرح کلی ، ایجاد و بهینه سازی محتوا برای رتبه بندی برای یک کلمه کلیدی هدف در Google و سایر موتورهای جستجو است.

موفقیت گوگل در گرو تحویل محتوایی است که به پرسش های افراد به مناسب ترین شکل ممکن پاسخ می دهد. اگر می خواهید باشد شما محتوایی که مردم می بینند ، … پاشیدن روی بعضی سئوبه عنوان یک فکر بعدی شما را دور نخواهد برد. در عوض ، شما باید پخت کنید سئو از همان ابتدا وارد فرآیند نوشتن مطالب خود شوید.

این راهنما شامل موارد زیر است:

مطالب زیادی وجود دارد که هرگز دیده نمی شود زیرا رتبه بندی نمی کند و بنابراین هرگز فرصتی برای آموزش ، کمک ، تحت تأثیر قرار دادن و تبدیل کسی به دست نمی دهد (بعلاوه ، شما نمی تواند تأثیر مثبتی روی شما ، شخصی که نوشت آی تی).

در مقابل ، نوشتن با سئو در ذهن شما به شما کمک می کند ترافیک ارگانیک کسب کنید و خوانندگان واجد شرایط و مشتریان بالقوه را به وب سایت خود بیاورید.

به عنوان مثال ، تیم Ahrefs 5 سال گذشته صرف رشد وبلاگ از ۵۰۰۰ to به ۵۵۵،۰۰۰ monthly بازدید ارگانیک ماهانه کرد. این محتوا رتبه بندی و ترافیک هدفمند را به سایت هدایت می کند ، جایی که مشتریان بالقوه می توانند در مورد استفاده از Ahrefs برای رشد بازدید و تجارت خود اطلاعات کسب کنند. در نهایت ، برخی از آنها با ثبت نام وارد عمل می شوند.

عکس SEO Writing چیست؟ چگونه یک نویسنده بهتر سئو باشیم

رشد ترافیک به وبلاگ Ahrefs. داده های سایت Ahrefs ’Explorer Site.

نحوه نوشتن برای سئو: یک رویکرد ۵ مرحله ای

سئو نوشتن مربوط به تحقیق و نوشتن محتوایی است که در موتورهای جستجو رتبه بندی می شود ، اما این بدان معنا نیست که شما برای مخاطبان ربات مصنوعی می نویسید. هدف اصلی شما درک آنچه مردم به دنبال آن هستند ، بنابراین می توانید محتوای خود را با نیازهای آنها هماهنگ کنید.

در اینجا یک چارچوب ۵ مرحله ای برای مبتدیان وجود دارد که به شما کمک می کند یک پست یا مقاله وبلاگ بنویسید سئو در فکر. برای هر مرحله ، نمونه هایی از راهنمایی را که در حال حاضر می خوانید اضافه کردم تا ببینید چطور روند تحقیق و نوشتن در پشت صحنه اتفاق می افتد.

 1. یک کلمه کلیدی مربوط به تجارت با پتانسیل ترافیک پیدا کنید
 2. هدف جستجو را تعیین کنید
 3. زیرمجموعه هایی را که باید پوشش دهید تعیین کنید
 4. طرح کلی ایجاد کنید
 5. قطعه خود را بنویسید

PS: متوجه خواهید شد که نوشتن آخرین مرحله است – این همان چیزی است که برای آن می نویسید سئو: برای انجام یک کار عالی ، ابتدا باید کلاه تحقیق خود را بر سر بگذارید و تحقیق کنید که افراد به دنبال چه چیزی هستند ، آنچه را که انتظار دارند پیدا کنند و در نتیجه شما باید چه چیزی بنویسید. فقط در این صورت است که می توان نوشتن را شروع کرد.

۱٫ یک کلمه کلیدی مربوط به تجارت با پتانسیل ترافیک پیدا کنید

با شناسایی موضوعی مرتبط با مشاغلی که برایش می نویسید شروع کنید. به این فکر کنید که چه افرادی ممکن است برای یافتن محصول یا خدمات شما در Google تایپ کنند: این کلمه کلیدی seed شما است.

به عنوان مثال ، اگر برای مشاغل فروش لامپ می نویسید ، کلمه کلیدی بذر شما می تواند “چراغ” یا “لامپ” باشد.

با افزودن کلمه کلیدی seed به Ahrefs ’Keyword Explorer تحقیق خود را شروع کرده و از آن استفاده کنید سوالات گزارش را پیدا کنید تا ایده های کلمات کلیدی را که به صورت سال آمده اند پیدا کنید بیشتر نتایج س quالات اطلاعاتی است که می توانید برای آنها پست وبلاگ را رتبه بندی کنید.

عکس SEO Writing چیست؟ چگونه یک نویسنده بهتر سئو باشیم

همچنین می توانید از مطابقت عبارت گزارش را برای یافتن س quالات حاوی کلمه کلیدی بذر خود مرتب شده بر اساس حجم جستجو ماهانه گزارش دهید. همیشه هدف قرار دادن این کلمات کلیدی با یک پست یا مقاله وبلاگ منطقی نیست: قالب به قصد جستجو بستگی دارد (مرحله ۲ زیر را ببینید).

عکس SEO Writing چیست؟ چگونه یک نویسنده بهتر سئو باشیم

اگر سایت شما نسبتاً جدید است ، یک نقطه شروع خوب این است که با فیلتر کردن کلمات کلیدی با نمره دشواری کلمات کلیدی (

عکس SEO Writing چیست؟ چگونه یک نویسنده بهتر سئو باشیم

به عنوان مثال ، “بهترین میز کار” به نظر می رسد یک کلمه کلیدی قوی با حجم خوبی از جستجوهای ماهانه باشد. و اگر ما به SERP به طور کلی ، صفحه بالاترین رتبه ماهانه حدوداً ۷۰۰۰ بازدید از Google دریافت می کند ، بنابراین پتانسیل ترافیک مشخصی وجود دارد.

عکس SEO Writing چیست؟ چگونه یک نویسنده بهتر سئو باشیم

ماهانه تخمین زده شده آمریکا ترافیک جستجوی ارگانیک به صفحه بالاترین رتبه. داده های Ahrefs ’Keywords Explorer.

پیروی از همین روند برای این راهنما ، من از “سئو“به عنوان کلمه کلیدی بذر من و در نهایت یافت”سئو نوشتن “در مطابقت عبارت گزارش. این کلمه کلیدی منتخب من شد زیرا دارای قابلیت جستجو و بازدید خوب است ، مربوط به مخاطبان هدف ما است و در حال حاضر برای آن رتبه بندی نمی کنیم.

عکس SEO Writing چیست؟ چگونه یک نویسنده بهتر سئو باشیم

۲٫ هدف جستجو را تعیین کنید

هنگامی که یک کلمه کلیدی اصلی با پتانسیل ترافیک خوب دارید ، باید بدانید افرادی که آن را جستجو می کنند چه می خواهند. این به عنوان هدف جستجو شناخته می شود و اگر محتوای شما با آن مطابقت نداشته باشد ، بعید است Google آن را در رتبه بالا قرار دهد.

با مشاهده نتایج با بالاترین سطح در ، می توانید تعیین کنید که کدام صفحات به بهترین وجهی متناسب با هدف کلمه کلیدی باشد SERP و شناسایی آنچه ما ۳ C هدف جستجو می نامیم: نوع محتوا ، قالب محتوا و زاویه محتوا.

نوع محتوا

نوع محتوا (به عنوان مثال ، صفحه فرود ، پست / مقاله وبلاگ ، فیلم و غیره) که در موقعیت های برتر قرار می گیرد دقیقاً به شما می گوید آنچه را که باید ایجاد کنید.

اگر کلمه کلیدی خود را در سوالات گزارش دهید ، نتایج اصلی تقریباً همیشه پست های وبلاگ ، مقاله ها یا فیلم هایی است که در حالت یادگیری به جستجوگران اطلاعات می دهد:

عکس SEO Writing چیست؟ چگونه یک نویسنده بهتر سئو باشیم

نتایج عالی “چگونه لامپ های لمسی کار می کنند” – که هر دو پست وبلاگ هستند.

با این حال ، اگر شما از مطابقت عبارت گزارش ، ممکن است کلمات کلیدی را پیدا کنید که قصد اطلاع رسانی ندارند ، به این معنی که با یک پست وبلاگ رتبه بندی نخواهید کرد. به عنوان مثال SERP پیشنهاد می کند افرادی که به دنبال “چراغ های رومیزی” هستند در حالت خرید هستند ، زیرا نتایج بالاترین صفحات دسته تجارت الکترونیکی است.

عکس SEO Writing چیست؟ چگونه یک نویسنده بهتر سئو باشیم

نتایج برتر برای “چراغ های رومیزی” – همه آنها صفحات دسته تجارت الکترونیکی هستند.

قالب محتوا

رایج ترین قالب (به عنوان مثال ، چگونگی ، فهرست ، مقاله نظر) در موقعیت های برتر تصمیم شما را در مورد چگونگی ساختار محتوای شما هدایت می کند. به عنوان مثال ، بیشتر نتایج برای “بهترین چراغ میز” لیست ها هستند ، بنابراین آنچه شما باید منتشر کنید همین است.

عکس SEO Writing چیست؟ چگونه یک نویسنده بهتر سئو باشیم

زاویه محتوا

به دنبال مضامین تکراری در صفحات دارای رتبه برتر باشید ، و دیدگاه یا نظر منحصر به فرد آنها را یادداشت کنید. به عنوان مثال ، یک زاویه مشترک برای “نحوه ساخت فیلم” این است که شما می توانید آن را در خانه انجام دهید.

عکس SEO Writing چیست؟ چگونه یک نویسنده بهتر سئو باشیم
برای این راهنما ، هدف جستجو در پشت “سئو نوشتن “کاملا واضح بود:

نوع محتوا post پست / مقاله وبلاگ
قالب محتوا → راهنما / چگونه
زاویه محتوا gu راهنماهای کامل تکنیک هایی برای مبتدیان و / یا نویسندگان تازه وارد سئو

برای مطابقت با هدف جستجو و به دست آوردن شانس بهتر در رتبه بندی ، تصمیم گرفتم این را به صورت جامع تهیه کنم سئو منبعی برای نویسندگان به جای اینکه مثلاً یک جمع بندی نقل قول یا فهرست نکات برتر نوشتن را انجام دهید.

یادداشت ویراستار

قصد جستجو یک عامل رتبه بندی است که به طور کلی نادیده گرفته می شود همچنین به شما کمک می کند محتوای موجود را دوباره بهینه کنید.

به عنوان مثال ، “ما چیست سئو؟ ” این قطعه به صورت جمع آوری ۴۰+ سئو کار شروع کرد که به س answeredال پاسخ دادند و تعریف خود را ارائه دادند. وقتی بعد از چند ماه دوباره به جستجوی هدف پرداختیم ، فهمیدیم که هیچ کس واقعاً ۴۰+ تعریف نمی خواهد: آنها بیشتر می خواستند یاد بگیرند ، و این شکاف بین قصد و محتوای ما احتمالاً مانع این کار بود.

بنابراین ما صفحه را مجدداً نوشتیم تا بیشتر با اهداف جستجو مطابقت داشته باشد و میزان بازدیدها یک شبه زیاد شد.

عکس SEO Writing چیست؟ چگونه یک نویسنده بهتر سئو باشیم
عکس SEO Writing چیست؟ چگونه یک نویسنده بهتر سئو باشیم

۳٫ زیرمجموعه هایی را که باید پوشش دهید تعیین کنید

در این مرحله ، شما یک کلمه کلیدی اصلی قوی دارید و از نوع ، قالب و زاویه محتوایی که می خواهید بنویسید آگاهی دارید.

کلاه محقق خود را کمی بیشتر نگه دارید: اکنون می خواهید صفحات با رتبه برتر (“رقبای” خود را برای این کلمه کلیدی) و SERP برای تعیین زیرمجموعه هایی که باید پوشش دهید.

از یک سند ، ویرایشگر متن یا صفحه گسترده برای یادداشت کردن تمام اطلاعات زیر استفاده کنید.

روش ۱: مطالب و عناوین رقبا را تجزیه و تحلیل کنید

داشتن یک لیست از عناوین به شما کمک می کند محتوای یک رقیب را در یک نگاه فهمیده و درک کنید که در چه موضوعات فرعی ممکن است مقاله خود را پوشش دهید. بعلاوه ، شما می توانید چند ایده در مورد چگونگی ساختن ایده های بهتر ، مفیدتر و اصیل تر دریافت کنید.

از صفحات دارای رتبه برتر بازدید کنید و به رئوس مطالب آنها (به عنوان مثال) سر بزنید. می توانید از Ahrefs رایگان استفاده کنید سئو نوار ابزار برای مشاهده سریع عناوین در هر صفحه. برای باز کردن گزارش صفحه روی داده ، روی نماد چک لیست کلیک کنید ، به پایین پیمایش کنید تا لیستی از عناوین را ببینید و موضوعات مشترک را یادداشت کنید.

عکس SEO Writing چیست؟ چگونه یک نویسنده بهتر سئو باشیم

برای این راهنما ، بیشتر مقالات دارای رتبه برتر شامل “چیست سئو نوشتن؟ ” عنوان فرعی ، که به من گفت من باید تعریفی را اضافه کنم که به نظر می رسد همان چیزی است که جستجوگران به دنبال آن هستند.

روش ۲: بررسی کنید PAA جعبه ها

به Google برگردید و کلمه کلیدی اصلی خود را جستجو کنید. مردم همچنین می پرسند (PAA) ویژگی می تواند به شما ایده ای از آنچه در ذهن افراد است هنگام جستجوی خود می پردازند:

عکس SEO Writing چیست؟ چگونه یک نویسنده بهتر سئو باشیم

لازم نیست به هر س youالی که می بینید پاسخ دهید ، اما ممکن است درک بهتری از آنچه مردم انتظار دارند در صفحه شما پیدا کنند ، داشته باشید. در مثال بالا ، به نظر می رسد مردم به دنبال محتوای تازه (“۲۰۲۰”) هستند.

روش ۳: رقبا را برای چه رتبه بندی کنید

دانستن اینکه صفحات رقیب شما برای چه کلمات کلیدی دیگری رتبه بندی می کنند ، به شما کمک می کند بدون اینکه چیز مهمی را کنار بگذارید ، موضوع را پوشش دهید.

با قرار دادن URL های دارای رتبه برتر در ابزار محتوای شکاف Ahrefs و کلیک روی “نمایش کلمات کلیدی” می توانید داده های رتبه بندی کلمات کلیدی را پیدا کنید.

عکس SEO Writing چیست؟ چگونه یک نویسنده بهتر سئو باشیمعکس SEO Writing چیست؟ چگونه یک نویسنده بهتر سئو باشیم

به دنبال نقاط مشترک بین صفحات دارای رتبه برتر باشید. در اینجا ، شما به دنبال کلمات کلیدی برای “پاشیدن” محتوای خود نیستید ، بلکه به دنبال عناوین فرعی هستید که ممکن است لازم باشد در طرح اصلی شما گنجانده شود.

۴- طرح کلی ایجاد کنید

اگر مراحل بالا را دنبال کنید ، موارد زیر را خواهید داشت:

 • یک کلمه کلیدی اصلی
 • قالب ، نوع و زاویه محتوای شما
 • زیرمجموعه های مربوطه برای پوشش دادن

اکنون زمان ایجاد یک طرح کلی است. Google Doc جدید (یا هر ویرایشگر متنی که استفاده می کنید) را باز کنید و در بالای صفحه یک عنوان فعال بنویسید. این به شما کمک می کند هنگام نوشتن زاویه اصلی را روشن کرده و در ذهن داشته باشید.

عکس SEO Writing چیست؟ چگونه یک نویسنده بهتر سئو باشیم

بعد ، یک ساختار عنوان منطقی را با استفاده از رویکرد “هرم وارونه” بنویسید. از مهمترین و مهمترین اطلاعات در مورد موضوع شروع کنید ، و بحث خود را ادامه دهید و منطقی در کل مقاله گسترش دهید.

عکس SEO Writing چیست؟ چگونه یک نویسنده بهتر سئو باشیم

در مورد من ، من از یک تعریف شروع کردم سئو نوشتن ، توضیح داد که چرا مهم است ، سپس به یک مجموعه خطی از مراحل راهنمایی ادامه دهید. بخشی درباره نکاتی که به زودی می خوانید ، مفید است اما مهم نیست – “خوب است بدانید” که در پایین هرم قرار دارد.

عکس SEO Writing چیست؟ چگونه یک نویسنده بهتر سئو باشیم

حرفه ای نکته

اگر در مورد طرح کلی خود بازخورد دریافت می کنید ، مفید است که کمی از بخش ها استفاده کنید. این به ویرایشگر شما کمک می کند تا درک کند که چگونه محتوای خود را توسعه می دهید و در همان صفحه ای قرار می گیرید که در آن قرار دارید.عکس SEO Writing چیست؟ چگونه یک نویسنده بهتر سئو باشیم

۵٫ پیش نویس را بنویسید

شما سرانجام به مرحله نوشتن رسیده اید ، جایی که می خواهید طرح کلی را به یک پیش نویس کاملاً شکل گرفته تبدیل کنید. به عنوان نویسنده محتوا ، شما از قبل می دانید چه کاری باید انجام دهید – اما در اینجا چند اصل مفید برای رعایت وجود دارد:

به طور طبیعی و با توجه به مخاطب خود بنویسید

وقتی به نوشتن می رسید ، بیشتر کلیدها سئو عناصر مورد نیاز شما در حال حاضر موجود است ، بنابراین می توانید به طور طبیعی بر روی نوشتن تمرکز کنید.

از لحن مکالمه استفاده کنید ، از جملات پیچیده و “کرک” غیر ضروری اجتناب کنید. ابزارهایی مانند همینگوی به شما کمک می کند تا کار خود را تیزتر و ساده کنید – اگرچه آنها زبان فنی یا تخصصی را تشخیص نمی دهند ، بنابراین شما مجبور هستید از قضاوت خود استفاده کنید.

عکس SEO Writing چیست؟ چگونه یک نویسنده بهتر سئو باشیم

نمونه ای از زبان فنی که خواندن آن را سخت همینگوی می داند.

به یاد داشته باشید مخاطبان خود را در ذهن داشته باشید. به عنوان مثال ، اگر هدف شما مبتدیان است ، به این فکر کنید که آنها قبلاً درمورد آنچه باید توضیح دهید چه دانش دارند. ممکن است به تصویر کشیدن یک شخص واقعی و نوشتن پیش نویس برای او کمک کند.

صحبت از این است:

از واژگان مخاطب خود استفاده کنید

اگر در صنعتی که برای آن می نویسید متخصص نیستید ، ممکن است کلمات یا عبارات عمومی را انتخاب کنید که مورد پسند خوانندگان قرار نگیرند و باعث شوند اعتماد کمتری به شما داشته باشند. به عنوان مثال ، اگر اهل کوهنوردی نیستید ، ممکن است ندانید که “رسیدن به قله کوه” “قله” نامیده می شود – اما یک مخاطب متبحر قطعاً چنین می کند.

هنگامی که دانش دست اول ندارید ، می توانید با تحقیق در مورد محتوای موجود ، واژگان خود را ایجاد کنید:

 • اگر درمورد محصولات فیزیکی می نویسید ، مرورها را در سایتهای تجارت الکترونیکی مانند آمازون بخوانید یا گشتاورهای ویدیوی YouTube را تماشا کنید
 • اگر در مورد یک سرویس (مثلاً نرم افزار) می نویسید ، از طریق انجمن های تخصصی ، وبلاگ ها یا گروه های رسانه های اجتماعی اسکن کنید
 • اگر موضوع واقعاً خوب است ، با یک متخصص موضوع موضوع مصاحبه کنید (SME) و زبان آنها را در پیش نویس خود آینه کنید

یک عنصر منحصر به فرد یا چرخش اضافه کنید

آن سئو رئوس مطالب کمی شبیه یک کتاب رنگ آمیزی است: شما خطوط کلی را دارید ، اما نحوه پر کردن آنها کاملاً به خود شما بستگی دارد.

تحقیقات شما در اینجا نیز جواب می دهد ، زیرا دانستن آنچه رقبا انجام داده اند می تواند به شما کمک کند تا چیز منحصر به فردی را بیابید. به عنوان مثال ، بیشتر محتوایی که دارای “سئو نوشتن “از مثالهای عمومی استفاده می کند: در مقابل ، من تصمیم گرفتم رویکردی” متا “داشته باشم و نشان دهم که چگونه یک قطعه واقعی از ایده اولیه تا انتشار تکامل می یابد.

عکس SEO Writing چیست؟ چگونه یک نویسنده بهتر سئو باشیم

طرح کلی را دنبال کنید ، اما آماده تغییر آن باشید

احتمالاً خواهید فهمید که سئو رئوس مطالبی که به صورت خلاصه منطقی است هنگام نوشتن اولین پیش نویس نیاز به تغییر دارد. کاملا خوب است

به عنوان مثال ، طرح اصلی من ۴ مرحله اصلی داشت. با این حال ، وقتی شروع به تکمیل آن کردم ، آشکار شد که می توان یکی از مراحل را به دو قسمت تقسیم کرد: بنابراین من در طرح کلی یادداشت نوشتم و پیش نویس را متناسب با آن تغییر دادم.

عکس SEO Writing چیست؟ چگونه یک نویسنده بهتر سئو باشیم

۵ آسان و تأثیرگذار سئو نکات نوشتن

سئو نوشتن با آنچه در صفحه مشاهده می کنید پایان نمی یابد. اگر می خواهید محتوای شما بهترین رتبه را در رتبه بندی و جلب بازدید داشته باشد ، برای بهینه سازی کارهای پشت صحنه ، این نکات اضافی را دنبال کنید.

 1. یک عنوان جذاب ایجاد کنید
 2. از URL های کوتاه و مستقیم استفاده کنید
 3. برای قطعه های ویژه بهینه شوید
 4. از پیوندهای داخلی برای زمینه استفاده کنید
 5. محتوای خود را با تصاویر تقویت کنید

۱٫ یک عنوان جذاب ایجاد کنید

برچسب عنوان شما قابل مشاهده ترین عنصر در است SERP، و هیچ ترافیکی (یا بازدید خوب) نخواهید داشت SERP اگر افراد فکر نمی کنند ارزش کلیک کردن دارد.

به عناوین صفحات دارای رتبه برتر نگاه کنید و عنوانی را بنویسید که بتواند از این رقابت کلیک کند. از کلمه کلیدی اصلی خود استفاده کنید و دلیل منطبق بودن صفحه شما با هدف جستجو و چگونگی ارائه ارزش را بیان کنید. در صورت استفاده ، از

 • اعداد (به عنوان مثال ۲۷ ایده هدیه عروسی یا نحوه کوتاه کردن موهای خود) [۴‑Step Guide])
 • صفت (به عنوان مثال آسان ، بالا ، سریع ، ارزان)
 • طراوت (به عنوان مثال بهترین جوراب های غریب برای سال ۲۰۲۱)
 • نام تجاری (به عنوان مثال سئو راهنمای Ahrefs)
 • پیشنهاد ارزش (به عنوان مثال نحوه تهیه براونی در کمتر از ۱۰ دقیقه)
 • منحصر به فرد بودن (به عنوان مثال اشتباهات برنامه: ۱۰ درسی که ما راه اندازی (و کشتن) برنامه خود را آموخته ایم)

خوب نوشتن سئو عنوان مربوط به clickbait نیست: شما نمی خواهید بازدیدکنندگان در صورت عدم ارائه محتوای شما به SERP ها برگردند ، بنابراین اصیل باشید.

نکته: استفاده از SERP ابزار پیش نمایش تا ببینید عنوان شما قبل از شروع انتشار چگونه خواهد بود.

۲٫ از URL های کوتاه و مستقیم استفاده کنید

یک SEO دوستانه ایجاد کنید آدرس اینترنتی کوتاه و ساده کلمه کلیدی اصلی شما معمولاً کافی است. خواندن URL های کوتاه راحت تر است ، در حالی که آدرس های کوتاه در URL قطع می شوند SERP و ممکن است زمینه را از دست بدهد.

عکس SEO Writing چیست؟ چگونه یک نویسنده بهتر سئو باشیم

از استفاده از اعداد و تاریخ ها در آدرس اینترنتی، زیرا اگر محتوای خود را در آینده به روز کنید ، تغییر آنها سخت است.

قطعه های ویژه خلاصه های کوتاهی هستند که در بالای نتایج جستجوی ارگانیک Google ظاهر می شوند. بسیاری از جستجوها ، قطعه های ویژه ای را به نمایش می گذارند و بدست آوردن یکی از این موارد ، کار شما را سریعاً در سایت مشاهده می کند SERP.

عکس SEO Writing چیست؟ چگونه یک نویسنده بهتر سئو باشیم

برای بهینه سازی برای قطعه کلمه کلیدی اصلی خود ، به بخش مراجعه کنید SERP برای درک قالب نتیجه موجود به عنوان مثال ، ممکن است ببینید که قطعه ویژه یک لیست است:

عکس SEO Writing چیست؟ چگونه یک نویسنده بهتر سئو باشیم

یک قطعه لیست معمولاً از عناوین شما خارج می شود ، بنابراین اگر هدف جستجو را به درستی تجزیه و تحلیل کرده باشید ، باید به طور پیش فرض برای این قطعه ها بهینه سازی می شدید – فقط با ساختاری منطقی مقاله.

در موارد دیگر ، ممکن است یک قطعه پاراگراف را مشاهده کنید:

عکس SEO Writing چیست؟ چگونه یک نویسنده بهتر سئو باشیم

در اینجا ، شما در صدد پاسخگویی مختصر و مستقیم به پرس و جو هستید.

نمی توانید همه موارد را در یک مقاله پوشش دهید ، بنابراین از پیوندهای داخلی برای هدایت افراد به منابع اضافی استفاده کنید که زمینه بیشتری می دهد. و از آنجا که Google از پیوندهای داخلی برای کمک به کشف محتوای جدید استفاده می کند ، برای آنها بسیار مناسب است سئو هم.

به عنوان مثال ، بسیاری از موارد مفید وجود دارد سئو فرمولهای نوشتن متن را که می توانستم در این راهنما آورده باشم ، اما این یک انحراف از اصل مطلب است. درعوض ، می توانم شما را به منابع همراه هدایت کنم سئو نوشتن متن و سئو اگر می خواهید بیشتر بخوانید محتوا

۵٫ محتوای خود را با تصاویر تقویت کنید

آن سئو نویسنده در درجه اول با کلمات کار می کند ، اما تصاویر به خوانندگان شما کمک می کند دنبال کنند و می توانند به محتوای شما عمق بیشتری دهند. هیچ کس از دیوار متن لذت نمی برد (مگر اینکه رمان بخواند): برای ایجاد وقفه و تجسم نکات خود از تصاویر به صورت استراتژیک استفاده کنید.

عکس SEO Writing چیست؟ چگونه یک نویسنده بهتر سئو باشیم

امتیاز اضافی: استفاده از تصاویری مانند مواردی که تاکنون مشاهده کرده اید همچنین به خوانندگان شما این امکان را می دهد تا بدانند که شما “واقعی” هستید و می دانید در مورد چه چیزی صحبت می کنید ، به ویژه هنگامی که آنها را با اقدامات خاصی راهنمایی می کنید یا روند فکر خود را به نمایش می گذارید.

افکار نهایی

اگر وجود دارد یکی چیزی که باید از این راهنما بردارید ، این است: سئو نوشتن است نه درباره قرار دادن کلمات کلیدی در یک قطعه برای جلب رضایت موتورهای جستجو یا گمراه کردن افراد برای کلیک کردن بر روی یک نتیجه خاص. این در مورد نوشتن محتوای خوب است که واقعاً در خدمت مخاطبان است که به نوبه خود به شما کمک می کند تا رتبه بندی کرده و میزان بازدید را افزایش دهید.

سوالی دارید؟ پینگ ما توییتر.

پاسخی بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *