۶ بهترین پادکست بازاریابی (بیشترین تعداد رای برای)

6 بهترین پادکست بازاریابی (بیشترین تعداد رای برای)
ما از ۱۳،۴۰۰ عضو پرسیدیم Ahrefs Insider، گروه فیس بوک فقط مشتری ما ، برای رای دادن به پادکست های بازاریابی مورد علاقه خود.

ما همچنین پیشنهاداتی از سایر گروه های بازاریابی فیس بوک دریافت کردیم ، توییتر، و LinkedIn.

در کل ، ما نزدیک به ۹۰ پیشنهاد و صدها رأی دریافت کردیم – که بیشتر آنها فقط به ۶ پادکست می رسید.

 1. هکر اقتدار
 2. همه از بازاریابان متنفرند
 3. دانشکده بازاریابی
 4. ترافیک همیشگی
 5. پیگیری های طاقچه
 6. آکیمبو

۱٫ پادکست هکر اقتدار

عکس 6 بهترین پادکست بازاریابی (بیشترین تعداد رای برای)

مباحث: سئو، لینک سازی ، بازاریابی وابسته
میزبان (ها): گئل برتون ، مارک وبستر
گوش دادن به: سایت اینترنتی
تعداد آرا: ۱۰۸

پادکست Authority Hacker با ۱۰۸ رأی محبوب ترین پادکست لیست ما است. با بیش از ۸۰ رأی پادکست دوم را شکست می دهد.

بخشی از این امر تقریباً به این دلیل است که ما نظرسنجی را در یک گروه پر از نظر سنجی انجام داده ایم سئو حرفه ای ها. اما به این دلیل که میزبانگائل و علامت– در مورد به اشتراک گذاشتن پیوندهای عملیاتی عملی ، بازاریابی شرکت های وابسته و سئو نکات.

اینها هم نکاتی نیستند که از کتابها و پست های وبلاگ استفاده می شوند. اینها مواردی هستند که از نزدیک در سایتهایشان آزمایش کرده اند. پادکست اساساً نگاهی به پشت صحنه موفقیت ها و ناکامی های آنهاست.

به عنوان مدیر ارشد بازاریابی ما ، تیم سولو می گوید:

بیش از حد بسیاری از “متخصصان” بازاریابی مشاوره می دهند در حالی که هرگز خود آنها را امتحان نمی کنند. به همین دلیل من گئل را دوست دارم & مارک از Authority Hacker. آنها هرگز در مورد چیزهایی که خودشان صحبت می کنند فکر کار خواهد کرد. آنها فقط درمورد مواردی که امتحان کرده اند صحبت می کنند ، بنابراین می دانم کار می کند.

عکس 6 بهترین پادکست بازاریابی (بیشترین تعداد رای برای)

۲٫ همه از بازاریابان متنفر هستند

عکس 6 بهترین پادکست بازاریابی (بیشترین تعداد رای برای)

مباحث: بازاریابی ، مارک تجاری ، بازاریابی محصول ، روانشناسی بازاریابی ، بازاریابی محتوا ، CRO
میزبان (ها): لویی گرنیه
گوش دادن به: سایت اینترنتی
تعداد آرا: ۲۵

گری واینرچوک یک بار گفت ، “بازاریاب ها همه چیز را خراب می کنند.” درسته. ما خراب کردیم تلویزیون، ایمیل ، رسانه های اجتماعی و محتوا. ما تقریباً به همه چیز اسپم می کنیم. و به همین دلیل مردم از بازاریابان متنفر هستند.

اما آیا واقعاً بازاریابی اینقدر بد است؟

اینطور نیست شما می توانید بازاریابی را به روشی غیر هرزنامه و بدون سستی انجام دهید. شما می توانید با مردم همان گونه رفتار کنید که می خواهید با شما رفتار شود و همچنان نتایج بسیار خوبی در بازاریابی ایجاد کنید. این دقیقاً همان چیزی است که لویی به پادکست هر کس که از بازاریاب متنفر است اعتقاد دارد (وEHM) مخفف عبارت

هر هفته ، لویی با یک مهمان جدید مصاحبه می کند و سعی می کند عملی ترین دیدگاه ها را برای شنوندگان خود استخراج کند. او عمدتا بر روی موضوعات همیشه سبز مانند تحقیقات مشتری ، استراتژی بازاریابی ، موقعیت تجاری و غیره تمرکز دارد.

او همچنین به تازگی شغل خود را در HotJar ترک کرد بنابراین او می تواند تمام وقت بر روی پادکست تمرکز کند. من فکر می کنم در آینده نزدیک می توانیم انتظار وقایع بزرگی را داشته باشیم.

به یادگیری بیشتر علاقه دارید؟ وارسی این قسمت با ما CMO، تیم:

عکس 6 بهترین پادکست بازاریابی (بیشترین تعداد رای برای)

مباحث: همه چیز
میزبان (ها): نیل پاتل ، اریک سیو
گوش دادن به: سایت اینترنتی
تعداد آرا: ۲۵

همه شنیده اند نیل پاتل. پادکست وی با یک همکاری است اریک سیو، مدیر عامل تک دانه مانند وبلاگ نیل و کانال YouTube ، این پادکست همه موضوعات مربوط به بازاریابی را که می توان تصور کرد ، پوشش می دهد. هیچ چیز دست نخورده باقی نمی ماند.

و مانند بسیاری از استراتژی های محتوای نیل ، بی امان است. فقط در مدت پنج سال ، این دو نفر بیش از ۱۵۰۰ قسمت منتشر کرده اند. تقریباً هر روز یک مورد جدید وجود دارد.

بیشتر قسمت ها فقط چند دقیقه طول می کشد ، بنابراین گوش دادن آنها نیز آسان است.

عکس 6 بهترین پادکست بازاریابی (بیشترین تعداد رای برای)

مباحث: بازاریابی پولی ، شبکه های اجتماعی ، بازاریابی محتوا ، سئو
میزبان (ها): رالف برنز ، آماندا پاول
گوش دادن به: سایت اینترنتی
تعداد آرا: ۱۰

هر کسی که درگیر بازاریابی دیجیتال باشد احتمالاً در یک نقطه یا نقطه دیگر با DigitalMarketer.com روبرو شده است. من هم ، با خواندن مطالب زیادی از آنها ، در بازاریابی دیجیتال شروع کردم.

ترافیک همیشگی – همانطور که از نام آن پیداست – بر این موضوع متمرکز است که چگونه می توانید ترافیک بیشتری را به سمت تجارت خود هدایت کنید. آنها انواع موضوعات مربوط به بازاریابی دیجیتال را شامل می شوند ، از جمله تبلیغات فیس بوک ، بازاریابی شبکه های اجتماعی ، سئو، نحوه فروش محصولات با بلیط بالا و موارد دیگر.

اگر می خواهید سریع با پادکست آنها آشنا شوید ، این مورد را بررسی کنید این قسمت با همکارم ، میشال پکانک، جایی که او در مورد سفر ما در ایجاد یک صفحه ویکی پدیا بحث می کند.

عکس 6 بهترین پادکست بازاریابی (بیشترین تعداد رای برای)

مباحث: بازاریابی وابسته، سئو
میزبان (ها): اسپنسر هاوز
گوش دادن به: سایت اینترنتی
تعداد آرا: ۶

میزبان اسپنسر هاوز، Niche Pursuits پادکست متمرکز بر کسب درآمد با وب سایت های وابسته به طاقچه است.

با یک تفاوت مشخص مشابه پادکست Authority Hacker است: پادکست مصاحبه است. در هر قسمت ، اسپنسر با یک صاحب سایت در مورد موفقیت ها ، شکست ها و تاکتیک های آنها مصاحبه می کند.

اگر می خواهید در مورد موفقیت های دیگران اطلاعات کسب کنید و می خواهید از انواع سایت های تخصصی ایجاد کنید ، این پادکست مناسب شما است.

عکس 6 بهترین پادکست بازاریابی (بیشترین تعداد رای برای)

مباحث: خلاقیت ، فرهنگ
میزبان (ها): ست گودین
گوش دادن به: سایت اینترنتی
تعداد آرا: ۶

این یک انتخاب جالب است زیرا پادکست معمولی بازاریابی نیست. بله ، ست گودین نویسنده و بازاریاب مشهوری است که تعداد زیادی کتاب معروف بازاریابی مانند اینها را نوشته است این بازاریابی ، گاو بنفش و بازاریابی مجوز است.

اما برخلاف سایر موارد موجود در این لیست ، پادکست Seth هیچ تاکتیک ، استراتژی یا نکته ای را به اشتراک نمی گذارد. هیچ “۷ روش ایجاد پیوند” یا “چگونه تبلیغات Facebook خود را بهبود بخشیم” وجود ندارد CTR” این بیشتر به الهام بخشیدن از شنوندگان است.

در هر قسمت ، ست یک داستان جالب را تعریف می کند – به عنوان مثال ، این یکی در مورد تئوری صف بندی – اعتقادات شما را به چالش می کشد و شما را ترغیب می کند تا متفاوت فکر کنید. سپس ست به چند سوال خواننده ارسال شده از طریق وب سایت Akimbo پاسخ می دهد.

پادکست Akimbo برای یادگیری اینکه چگونه متفاوت باشید و متفاوت فکر کنید – یک مهارت مهم در بازاریابی ، عالی است.

پنج پادکست دیگر برای بازاریابان

اگر صدها قسمت از پادکست های بالا برای برآوردن اشتیاق فراوان شما برای یادگیری کافی نیست ، در اینجا پنج پادکست دیگر وجود دارد که حداقل چهار رای کسب کرده اند.

 1. همسرم کار خود را ترک کرد. این پادکست به میزبانی استیو چو ، یک کارآفرین زنجیره ای ، بر کشف استراتژی های مورد استفاده صاحبان مشاغل موفق تمرکز دارد. وارسی این قسمت، جایی که استیو مصاحبه می کند سام اوه، پسر YouTube ما در YouTube سئو.
 2. داگ شو. داگ کانینگتون یک مدیر پروژه است که به یک بازاریاب وابسته تبدیل شده است و پادکست او داستان های موفقیت ، تاکتیک ها و نکاتی در مورد ساختن سایت های موفقیت آمیز را به اشتراک می گذارد.
 3. گرمسیری MBA. پادکست طولانی مدت (> ۱۰ سال) که بر نحوه ایجاد مشاغل مستقل از مکان تمرکز دارد. وارسی این قسمت با ما CMO، تیم سولو.
 4. اولین میلیون من. این پادکست که توسط The Hustle ، خبرنامه تجارت و فناوری روزانه تولید شده است ، شامل تبدیل بین میزبانان ، Shaan Puri و Sam Parr و کارآفرینان موفق است.
 5. بازاریابی رشد امروز. میزبان Ramli John با بازاریابان و کارآفرینان موفق گفتگو می کند تا مراحل و سیستم های گام به گام بازاریابی را اثبات کند. وارسی تیاپیزودش با سام اوه

افکار نهایی

در اینجا یک استراتژی پادکست جایگزین وجود دارد: کسی را که در صنعت خود احترام می گذارید پیدا کنید و سپس پادکست هایی را که در آن هستند بارگیری کنید. از این طریق می توانید به جای اینکه قسمت ها را برای یافتن سنگهای قیمتی غربال کنید ، می توانید از کسی که به او اعتماد دارید بیاموزید.

بهترین قسمت؟ اگر میهمان در حال تبلیغ کتاب است ، احتمالاً بسیاری از نکاتی را که در کتاب وی آمده است از پادکست های او یاد خواهید گرفت. به نظر من ، این صرفه جویی در وقت زیادی است.

آیا از پادکست های خوب بازاریابی غافل شدم؟ خبرم کن در توییتر.

پاسخی بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *