۴ بهترین گروه فیس بوک برای سئوکاران (بیشترین تعداد رای دهنده برای)

4 بهترین گروه فیس بوک برای سئوکاران (بیشترین تعداد رای دهنده برای)
اکثر سئو گروه های فیس بوک مملو از هرزنامه هستند. بنابراین ما از ۱۲۲۰۰ عضو Ahrefs Insider، گروه فیس بوک فقط مشتری ما ، برای رای دادن به موارد دلخواه خود.

عکس 4 بهترین گروه فیس بوک برای سئوکاران (بیشترین تعداد رای دهنده برای)

حتی اگر بیش از ۲۰ پیشنهاد و صدها رای وجود داشت ، ۸۵٪ فقط به چهار گروه اختصاص داشت.

در زیر ، من توضیح خواهم داد که این گروه ها چه کسانی بودند و پس از پیوستن به آنها چه چیزی را دوست داشتم و از چه چیزی دوست نداشتم.

  1. وابسته سئو مغز متفکر
  2. سئو آزمایشگاه سیگنال ها
  3. مناسب سئو گروه
  4. سئو اسرار توسط Details.com

۱٫ وابسته سئو مغز متفکر

عکس 4 بهترین گروه فیس بوک برای سئوکاران (بیشترین تعداد رای دهنده برای)

اعضا: ۱۴،۷۱۱
مالک: مت دیگیتی
نوع: خصوصی
مباحث: سئو، بازاریابی وابسته
تعداد آرا: ۱۲۶

تحت مالکیت و اداره است مت دیگیتی، مورد احترام است سئو در صنعت بازاریابی شرکت های وابسته ، شرکت های وابسته سئو Mastermind گروهی است که به تسلط در بازاریابی وابسته با استفاده از اختصاص داده شده است سئو.

این گروه بسیار فعال است ، و هر روز تعداد بسیار زیادی از افراد جستجوگر وابسته س askingال می کنند. از سئو های جستجوگر هر رنگ کلاه استقبال می شود.

از آنجا که این موضوع با بازاریابی شرکت های وابسته سروکار دارد ، س questionsالات مربوط به فروشنده و خدمات مانند پست های مربوط به خرید و فروش سایت های وابسته ، مکرر است.

عکس 4 بهترین گروه فیس بوک برای سئوکاران (بیشترین تعداد رای دهنده برای)

نمونه ای از شخصی که به دنبال نویسنده مطالعه موردی در گروه است

عکس 4 بهترین گروه فیس بوک برای سئوکاران (بیشترین تعداد رای دهنده برای)

نمونه شخصی که به دنبال خریدار برای وب سایت وابسته خود است.

به طور خلاصه ، اگر قصد ورق زدن وب سایت را دارید ، یک گروه خارق العاده است که می توانید در آن حضور داشته باشید.

نکته دیگری که در مورد این گروه دوست دارم این است که چطور مت به اعضای کمک می کند تا با ارسال پست های ماهانه تعیین هدف ، در جایی که مردم را مسئول آنچه که قصد دارند اجرا کنند ، مسئول بدانند.

عکس 4 بهترین گروه فیس بوک برای سئوکاران (بیشترین تعداد رای دهنده برای)

پست هدف گذاری مت برای سپتامبر ، ۲۰۲۰٫

و سرانجام ، از آنجا که مت به طور مرتب در گروه ، عضو است ، در دسترس است سئو اگر همیشه می خواستید با او ارتباط برقرار کنید ، مغز متفکر بهترین عکس شما است.

عکس 4 بهترین گروه فیس بوک برای سئوکاران (بیشترین تعداد رای دهنده برای)

اعضا: ۶۱،۰۹۷
مالک: استیون کانگ
نوع: خصوصی
مباحث: سئو، بازاریابی دیجیتال
تعداد آرا: ۶۷

سئو آزمایشگاه Signals کاملاً فعال ترین از همه است سئو گروه های فیس بوک هر سوالی بپرسید ، احتمالاً در عرض ۱۵-۲۰ دقیقه پاسخ خواهید گرفت.

بهترین قسمت این است: این گروهی نیست که فقط با مبتدیان پر شود. بسیاری از افراد SEO با دانش در آنجا وجود دارد. این گروه را به مکانی عالی برای عیب یابی مسائل خاصی تبدیل کرده است که ممکن است در یافتن پاسخ آنها در پست های وبلاگ تلاش کنید. شما اساساً از طریق سئوکاران مجرب به راه حل های انبوه برای مشکل خاص خود می رسید.

استیون، مالک ، نیز بسیار فعال است و با سوالات منظم برانگیزاننده بحث فعال را تشویق می کند. او معمولاً این کار را با ضمیمه الگوی رفتاری خنده دار یا GIF:

عکس 4 بهترین گروه فیس بوک برای سئوکاران (بیشترین تعداد رای دهنده برای)

و به نظر من این ماده موثره سئو Signals Lab یک گروه خارق العاده است. آره، سئو یک کار جدی است اما بحث در مورد آن لازم نیست. اعضا قدری سرگرمی و شوخ طبعی را تحسین می کنند.

استیون همچنین جلسات منظم “Pick His / Her Brain” را برگزار می کند که اعضای گروه می توانند مغز یک متخصص صنعت را انتخاب کنند. گذشته سئو کارشناسان گنجانده اند مت دیگیتی، رابی ریچاردز، جسیکا فاستر، کوین ایندیگ، هالی استارکس، بیل اسلاوسکی، و خیلی های دیگر.

عکس 4 بهترین گروه فیس بوک برای سئوکاران (بیشترین تعداد رای دهنده برای)

جلسه مغزش را با کوین ایندیگ در گروه انتخاب کنید

عکس 4 بهترین گروه فیس بوک برای سئوکاران (بیشترین تعداد رای دهنده برای)

اعضا: ۲۸،۷۶۰
مالک: گری ویلسون
نوع: خصوصی
مباحث: سئو
تعداد آرا: ۲۱

توسط چارلز فلویت ، تاد فاستر و جیمز گریگوری ، فرد مناسب تاسیس شد سئو گروه (از Proper تغییر نام داده است PBN گروه) اکنون تحت مالکیت و اداره آن است گری ویلسون.

با این حال ، اصول بنیانگذاری این گروه همان ثابت مانده است. این مکانی برای بحث آزاد است سئو روش ها و تکنیک ها مهم نیست که از چه کلاه رنگی استفاده می کنید (سفید ، سیاه ، خاکستری) ، شما می توانید در آن شرکت کنید و س askال کنید.

این گروه بسیار فعال است و هر روز تعداد زیادی س questionsال مطرح می شود. همچنین مقدار زیادی وجود دارد سئو پست های مرتبط با خدمات ، بنابراین اگر به دنبال یک حرفه ای هستید ، یک گروه عالی برای عضویت است سئو کمک.

۴ سئو اسرار توسط Details.com

عکس 4 بهترین گروه فیس بوک برای سئوکاران (بیشترین تعداد رای دهنده برای)

اعضا: ۱۱،۶۴۴
مالک: گلن آلسوپ
نوع: خصوصی
مباحث: سئو
تعداد آرا: ۱۵

در مقایسه با سایر افراد در این لیست ، این گروه نسبتاً اخیر (۲۰۱۸) تشکیل شده است. با این وجود به سرعت محبوبیت گلن را به سرعت به خود جلب کرده است سئو.

با این وجود ، علی رغم نام آن ، هیچ “راز” در این گروه وجود ندارد. بیشتر پست ها مربوط به اعضا است که سوالات مرتبط با SEO را می پرسند ، همانطور که در بیشتر موارد وجود دارد سئو گروه ها.

همچنین بسیار غیرفعال است و گلن به ندرت ظاهر می شود. با این وجود ، اعضای Ahrefs Insider هنوز این گروه را بسیار عالی ارزیابی می کنند. شاید این مورد کیفیت نسبت به کمیت باشد؟ یا شاید سئوکاران فقط به گروهی سرپرستی شده توسط گلن ، معتبر احترام دارند سئو.

خط پایین: سئو اسرار بدون شک ارزش پیوستن دارد ، حتی اگر فقط برای به روزرسانی گاه به گاه یا بینش خود گلن باشد. اما اگر بخواهید به سرعت به سوالی پاسخ داده شود بعید است اولین بندر تماس شما باشد.

۶ گروه دیگر در فیس بوک برای جستجوگرها

مگر اینکه بخواهید یک اخبار خبری کاملاً پر از پست های ارسال شده از آن داشته باشید سئو تقریباً به طور قطع ، چهار گروه کافی هستند. اما شرکت کنندگان در نظرسنجی ما به چند نفر دیگر تعهد دادند ، بنابراین در اینجا باقی مانده با سه رأی یا بیشتر وجود دارد.

  1. زنان در فن آوری سئو (۶ رأی): متاسفم بچه ها. این یکی برای شما نیست این محلی است که زنان می توانند درباره فن آوری بحث و تبادل نظر کنند و اطلاعات بیشتری کسب کنند سئو.
  2. Niche Affiliate Empires (4 رأی): متعلق به گرت داین ، این گروه همراه با مطالعه موردی عمومی گرت است که وی در تلاش برای ایجاد یک وب سایت وابسته موفق است.
  3. تسخیر مشتری محلی (۴ رأی): همانطور که از نامش پیداست ، این گروه بر محلی تمرکز دارند سئو استراتژی هایی مانند Google My Business و Google Maps بهینه سازی.
  4. سوپراستار سئو (۴ رأی): سوپراستار هم جامعه و هم آژانس است سئو در ساختن یک موفق تمرکز دارد سئو آژانس.
  5. راهنماهای تقلب در بازاریابی (۳ رأی): در اصل به عنوان “سئو راهنمای تقلب ، “این گروه در حال حاضر بر روی آموزش به بازاریابان دیجیتال چگونگی ایجاد تجارت رویایی خود تمرکز دارد.
  6. خواهران در سئو (۳ رأی): یک گروه کاملاً زنانه دیگر که هدف آن این است که به SEO ها کمک کند مهارت های خود را بهبود بخشند ، موفقیت ها و چالش ها را به اشتراک بگذارند و با یکدیگر ارتباط برقرار کنند.

افکار نهایی

آیا این لیست جامع است؟

نه ، اینطور نیست اما این یک چیز خوب است ، و کاری که ما عمداً انجام داده ایم.

اگر در حال کار هستید سئو (یا بازاریابی دیجیتال) ، اجرا مهم است. شما نمی خواهید به گروههای زیادی بپیوندید و در آخر روز در فیس بوک معطل می شوید. توصیه من این است که به گروهی بپیوندید که بیشترین جذابیت شما را دارند. اگر متوجه شدید که پاسخ های لازم را دریافت نمی کنید ، ترک کنید و به پاسخ دیگری بپیوندید.

سرانجام ، به یاد داشته باشید که اگر کاربر Ahrefs هستید ، می توانید به گروه فیس بوک فقط مشتریان ما بپیوندید ، Ahrefs Insider. اگر در مورد Ahrefs س questionsالی دارید ، سئو، یا بازاریابی دیجیتال ، همیشه می توانید پاسخ های خود را در گروه پیدا کنید. بسیار فعال است

سوالی دارید؟ پینگ من در توییتر، و اجازه دهید در مورد آن چت کنیم.

پاسخی بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *