چگونه تحقیقات کلمات کلیدی را برای سایتهای وابسته انجام دهیم

چگونه تحقیقات کلمات کلیدی را برای سایتهای وابسته انجام دهیم

اکثر افراد به تحقیقات کلمات کلیدی وابسته روی می آورند که همه اشتباه است. آنها به دنبال کلمات کلیدی کم رقابت هستند ، یک پست وبلاگ می نویسند ، و سپس در بیشترین لینک های وابسته به کفش می پردازند.

این روش به میزان زیادی از بازدید برخوردار است ، اما هیچ کلیک ، تبدیل یا درآمد ندارد.

خوشبختانه ، یک راه حل ساده وجود دارد: پیدا کردن کلمات کلیدی با تعداد زیادی جستجو که می توانید برای آنها رتبه بندی کنید ، که در مورد موضوعاتی است که به طور طبیعی می توانید توصیه های محصول را به آنها متصل کنید.

عکس چگونه تحقیقات کلمات کلیدی را برای سایتهای وابسته انجام دهیم

دلیل مهم این امر به قصد جستجو برمی گردد.

به عنوان مثال ، کسی که به دنبال “بهترین پودر پروتئین” است احتمالاً در بازار یک محصول وجود دارد اما می خواهد جوانب مثبت و منفی هر گزینه را قبل از کشیدن ماشه اندازه گیری کند. در نتیجه ، احتمالاً آنها روی محصولات وابسته مرتبط در پست شما کلیک کرده و می خرند.

با این حال ، بعید است شخصی که به دنبال “پودر پروتئین چیست” به این زودی خرید کند. آنها احتمالاً فقط روی مقاله ای تحقیق کرده اند یا می خواهند تفاوت بین انواع پودر را بدانند. بعید است که آنها روی هر یک از محصولات وابسته وابسته کلیک کرده و خریداری کنند.

در این پست ، با چهار نوع بهترین کلمات کلیدی وابسته برای هدف قرار خواهید گرفت.

 1. مقایسه های کلی
 2. مقایسه های مارک دار
 3. بررسی محصولات
 4. تی&کلمات کلیدی

https://www.youtube.com/watch؟v=s5VZaXi7RF4

اگر بازدید کرده اید Wirecutter، شما قبلاً با کلمات کلیدی مقایسه عمومی آشنا خواهید شد. آنها بهترین “را دنبال می کنند [product name]”قالب

در اینجا چند نمونه هستند:

 • بهترین کالسکه ها
 • بهترین حامل ها
 • بهترین بطری های کودک

توصیه محصولات در این نوع پست ها بسیار آسان است زیرا هدف اصلی آنها مقایسه محصولات است و جستجوگران تقریباً همیشه در بازار هستند تا به زودی آن نوع محصول را خریداری کنند. شما فقط باید به آنها کمک کنید تا تصمیم بگیرند کدام یک را بخرند.

برای یافتن آنها ، با جستجوی یک یا دو کلمه کلیدی گسترده در Keywords Explorer شروع کنید. به عنوان مثال ، اگر سایت شما محصولات کودک را بررسی کند ، ممکن است “کودک” و “کودک نوپا” را جستجو کنید.

عکس چگونه تحقیقات کلمات کلیدی را برای سایتهای وابسته انجام دهیم

از اینجا ، به مطابقت عبارت گزارش را مشاهده کنید تا تمام ایده های کلمات کلیدی را که شامل یک یا چند مورد از این کلمات هستند ، ببینید ، سپس با استفاده از فیلتر “شامل” کلمات کلیدی را که حاوی کلمه “بهترین” هستند نیز پیدا کنید.

عکس چگونه تحقیقات کلمات کلیدی را برای سایتهای وابسته انجام دهیم

این باید ایده های مختلفی در مورد موضوع به شما بدهد. اگر تعداد آنها زیاد باشد ، ممکن است بخواهید با فیلتر کردن کلمات کلیدی با نمره دشواری کلمات کلیدی ، مثلاً زیر ۱۰ ، موارد را محدود کنید.

عکس چگونه تحقیقات کلمات کلیدی را برای سایتهای وابسته انجام دهیم

فقط بدانید که نباید فقط کم هدف قرار دهید KD کلمات کلیدی زیرا بسیاری از آنها محصولات کم ارزش مانند وان حمام ، لوسیون و مواد بسته بندی را با یکدیگر مقایسه می کنند. اگرچه این کلمات کلیدی می توانند به درآمدزایی کمک کنند ، اما این یک بازی حجمی خواهد بود. به همین دلیل ، شما همچنین می خواهید به دنبال برخی از کلمات کلیدی در مورد محصولات با برچسب قیمت بالاتر مانند صندلی ماشین باشید.

البته ، کلمات کلیدی مقایسه اقلام پر بلیط اغلب رقابتی تر هستند ، اما می توانید با جستجوی مواردی که فرد یا نیاز خاصی را هدف قرار می دهند ، موارد نسبتاً کم رقابتی را پیدا کنید. اینها معمولاً “بهترین ها را دنبال می کنند [product name] برای [user]”قالب:

 • بهترین صندلی ماشین برای ماشین های کوچک
 • بهترین حامل برای نوزاد
 • بهترین کالسکه برای مسافرت

برای یافتن این موارد ، چند مورد با قیمت بالا را وارد Keywords Explorer کنید. اگر سایت شما درباره محصولات کودک است ، این محصولات ممکن است “صندلی ماشین” ، “کالسکه” و “تختخواب” باشد.

از اینجا ، به مطابقت عبارت گزارش و استفاده از فیلتر “شامل” برای پیدا کردن کلمات کلیدی حاوی کلمات “بهترین” و “برای”. فقط مطمئن شوید که برگه “همه کلمات” انتخاب شده است ، بنابراین هر دو کلمه شامل می شوند.

عکس چگونه تحقیقات کلمات کلیدی را برای سایتهای وابسته انجام دهیم

سپس باید لیستی از کلمات کلیدی را که حاوی حداقل یکی از محصولات پر بلیط شما است و کلمات “بهترین” و “برای” را ببینید.

با این حال ، این کلمات کلیدی همیشه پایین نیستند KD نمرات ، و این مورد “بهترین صندلی ماشین برای ۳ ساله” است که دارای KD نمره ۲۲٫ اما اگر روی کلیک کنید SERP دکمه ، خواهید دید که ترکیبی از نتایج جستجو وجود دارد. برخی از صفحات به طور خاص صندلی های اتومبیل را برای کودکان ۳ ساله مقایسه می کنند ، در حالی که برخی دیگر به طور گسترده تر مقایسه صندلی های ماشین هستند.

عکس چگونه تحقیقات کلمات کلیدی را برای سایتهای وابسته انجام دهیم

با این حال ، مشاهده خواهید کرد که بیشتر پست های خاص دارای رتبه وب کم و دامنه های مراجعه کننده اندک هستند. در مقابل ، پست های گسترده تر دارای دامنه های مراجعه کننده بیشتری هستند و از سایت های دارای مقامات بالاتر می آیند.

عکس چگونه تحقیقات کلمات کلیدی را برای سایتهای وابسته انجام دهیم

با فرض اینکه پست خود را صریحاً به صندلی های اتومبیل برای کودکان سه ساله متمرکز کنیم ، این می تواند موضوع خوبی باشد.

مقایسه مارک کلمات کلیدی هستند که جستجوگر می خواهد تفاوت بین دو محصول مارک را مقایسه کند. مثلا:

 • ضرب و شتم استودیو بی سیم در مقابل bose qc35
 • airpods vs airpods pro
 • غنچه های کهکشانی در مقابل airpods

این کلمات کلیدی معمولاً تقاضای کمتری برای جستجو دارند ، اما تبدیل آنها بسیار خوب است زیرا جستجوگر در حال حاضر تصمیم خرید خود را فقط به چند محصول محدود کرده است.

ساده ترین راه برای یافتن آنها این است که لیستی از مارک ها را در یک ابزار تحقیق کلمات کلیدی مانند Keywords Explorer وارد کنید ، سپس به مطابقت عبارت گزارش و استفاده از فیلتر “شامل” برای پیدا کردن کلمات کلیدی حاوی “در مقابل”

به عنوان مثال ، اگر می خواهیم مقایسه کالسکه پیدا کنیم ، می توانیم مارک هایی مانند Bugaboo ، City Select و Uppababy را جستجو کنیم.

عکس چگونه تحقیقات کلمات کلیدی را برای سایتهای وابسته انجام دهیم

اگر نمی توانید مارک های بالای سر خود را فکر کنید ، دسته ها و نام های تجاری را در یک فروشگاه آنلاین مرتبط بررسی کنید. در این حالت ، می توانیم نوار پیمایش را در buybuybaby.com تیک بزنیم ، جایی که یک دسته “خرید بر اساس مارک” وجود دارد که دسته ای از مارک های معروف را لیست می کند.

عکس چگونه تحقیقات کلمات کلیدی را برای سایتهای وابسته انجام دهیم

از نتایج ما در Keywords Explorer ، “uppababy cruz vs vista” با توجه به اینکه این کالسکه ها ۵۰۰ تا ۱۰۰۰ دلار خرده فروشی می کنند ، موضوع کم آویز به نظر می رسد. و اگر ما به SERP، می بینیم که بسیاری از صفحات با بالاترین رتبه از سایت های کم DR وارد می شوند و دامنه های ارجاع کمی دارند ، بنابراین به نظر می رسد که می توان آنها را به راحتی شکست داد.

عکس چگونه تحقیقات کلمات کلیدی را برای سایتهای وابسته انجام دهیم

Sidenote

اگر شرکتی که وارد کرده اید انواع مختلفی از محصولات مانند صندلی ماشین و بطری را تولید می کند ، بهتر است به جای آن از نام مدل هایی مانند “uppababy cruz” و “uppababy vista” به عنوان کلمات کلیدی استفاده کنید.

کلمات کلیدی بررسی محصول مواردی هستند که جستجوگران به دنبال بررسی دقیق محصولات جداگانه هستند. مثلا:

 • بررسی گاومیش bugaboo
 • uppababy ویستا بررسی
 • babyjogger شهر بررسی را انتخاب کنید

اینها اهداف كامل برای سایتهای وابسته هستند زیرا جستجوگران معمولاً بسیار نزدیك به خرید هستند. آنها قبلاً تحقیقات خود را انجام داده اند و چیزی در مورد یک مدل خاص با آنها جنجالی برداشته است. اکنون آنها فقط می خواهند قبل از کشیدن ماشه ، یک بررسی دقیق را بخوانند.

با این حال ، همانند مقایسه های مارک دار ، حجم جستجو برای بررسی محصولات نیز کمرنگ است. بنابراین اگر قصد خرید و بررسی محصولات را ندارید ، مطمئن شوید که افرادی را که واقعاً به دنبال آنها هستند انتخاب کرده اید.

برای یافتن آنها ، چند نام تجاری را در Keywords Explorer وارد کنید ، به بخش مراجعه کنید مطابقت عبارت گزارش دهید ، سپس از فیلتر “شامل” برای پیدا کردن کلمات کلیدی حاوی کلمات “بررسی” استفاده کنید.

عکس چگونه تحقیقات کلمات کلیدی را برای سایتهای وابسته انجام دهیم

تنها کاری که باید بکنیم ارزیابی دشواری رتبه بندی و بررسی محصولاتی است که فکر می کنید می توانید برای آنها رتبه بندی کنید.

اگر می خواهید صفحات خود را در Google رتبه بندی کنید ، به سطحی از اقتدار صفحه و وب سایت احتیاج دارید که به معنای دریافت بک لینک است. با این حال ، انواع کلمات کلیدی که تاکنون در مورد آنها بحث کردیم تجاری هستند ، بنابراین یافتن پیوندهایی به صفحاتی که آنها را هدف قرار می دهد دشوار است.

راه حل هدف قرار دادن T است&کلمات کلیدی ، مخفف Trust and Authority. اینها کلمات کلیدی در مورد موضوعات غیر تجاری هستند که می توانید محتوایی ایجاد کنید که بازدیدکنندگان خود را آموزش داده و آنها را آگاه کند.

هدف قرار دادن این کلمات کلیدی دو مزیت اصلی دارد:

 1. با مخاطبان اعتماد ایجاد کنید. اگر بتوانید در این موضوع تخصص نشان دهید ، مردم به توصیه های محصول شما اعتماد می کنند.
 2. ایجاد اقتدار از طریق پیوندها. به طور کلی افراد بیشتر از صفحاتی که برای صف آرایی در جیب شما وجود دارد ، به مطالب مفید و غیر تجاری پیوند می خورند.

برای پیدا کردن T&چند کلمه کلیدی ، چند دانه را وارد کنید Keywords Explorer ، سپس به بخش بروید سوالات برای دیدن مباحث اطلاعاتی گزارش دهید. اگر ما این کار را برای سایت کودک خود انجام می دادیم ، ممکن است دانه های ما والدین ، ​​کودک نوپا و نوزاد باشد.

بعد ، برای کلمات کلیدی با نمره دشواری کلمات کلیدی چیزی بالاتر از ۴۰ فیلتر کنید.

عکس چگونه تحقیقات کلمات کلیدی را برای سایتهای وابسته انجام دهیم

دلیل این کار این است که نمره دشواری کلمات کلیدی Ahrefs براساس تعداد وب سایت هایی است که به ۱۰ صفحه برتر لینک می دهند. بنابراین این یک روش خوب برای یافتن موضوعاتی است که امکان جذب پیوندهای زیادی را دارد.

سرانجام ، به جستجوی عناوین مورد علاقه مخاطبان خود بپردازید ، SERP، سپس پروفایل های لینک دهنده صفحات دارای رتبه برتر را تجزیه و تحلیل کنید تا آنهایی را که دارای بک لینک با کیفیت بالا هستند ، پیدا کنید.

عکس چگونه تحقیقات کلمات کلیدی را برای سایتهای وابسته انجام دهیم

حتی اگر بیشتر بازدیدکنندگان این صفحات آماده خرید نخواهند بود ، هنوز برای آگاهی از برند مفید هستند. همچنین می توانید با افزودن پیوندهای داخلی به T از صفحات معتبر ، از روش Middleman برای تقویت صفحات “پول” استفاده کنید&صفحات

بیاموزید که چگونه این کار را انجام دهید این ویدیو:

https://www.youtube.com/watch؟v=433XlvMl508

افکار نهایی

همه موارد بالا باید کلمات کلیدی کافی برای پر کردن تقویم محتوای سایت شما را داشته باشد ، اما یافتن کلمات کلیدی تنها نیمی از تلاش است. شما همچنین باید یاد بگیرید که چگونه دشواری رتبه بندی را ارزیابی کنید تا بتوانید بهترین موضوعات را برای سایت خود انتخاب کنید.

نحوه انجام این کار را در راهنمای کامل ما برای دشواری کلمات کلیدی بیاموزید ، یا فیلم زیر را تماشا کنید:

https://www.youtube.com/watch؟v=jSOq3ysvBk8

سوالی دارید؟ پینگ من در توییتر.

پاسخی بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *