نرخ گزاف گویی چیست؟ نحوه تفسیر و کار با آن

نرخ گزاف گویی چیست؟ نحوه تفسیر و کار با آن

نرخ گزاف گویی درصد بازدیدکنندگانی است که پس از فرود در یک صفحه وب ، مانند کلیک کردن روی صفحه دیگر ، گذاشتن نظر یا افزودن مورد به سبد خرید خود ، دیگر اقدامی انجام نمی دهند.

این یک معیار عالی برای اندازه گیری میزان جذابیت کاربر است ، اما فقط درصورتی که بدانید چگونه از آن استفاده کنید.

در این مقاله ، خواهید آموخت:

هشدار اسپویلر: دو نکته آخر پرسش های اشتباهی است. بنابراین ، گزاف گویی نکنید ، و دلیل آن را پیدا کنید.

چگونه Google Analytics نرخ گزاف گویی را محاسبه می کند

هر صفحه در وب سایت شما باید دارای ردیابی Google Analytics شما باشد شناسه در کد وقتی کسی از وب سایت شما بازدید می کند ، این کد آتش می زند و باعث ایجاد جلسه می شود.

اگر بازدید کننده ای بدون تعامل بیشتر سایت شما را ترک کند ، جلسه منقضی می شود و بازدید وی به عنوان گزاف گویی طبقه بندی می شود. اگر آنها از طریق صفحه دیگری کلیک کنند یا عملی را که باعث ایجاد یک رویداد می شود انجام دهند ، مانند پر کردن فرم تماس ، کد دوباره آتش می گیرد و به او می گوید GA این یک گزاف گویی نیست.

با این حال ، کارها همیشه به این راحتی نیستند ، زیرا بسیاری از موارد بر روی نحوه و نحوه کدگذاری تأثیر می گذارند. داده های شما به این شکل یا دیگری کج می شوند توسط:

 • مسدود کننده های تبلیغات. این موارد معمولاً از شلیک کدهای ردیابی جلوگیری می کنند ، بنابراین شما این کاربران را در تجزیه و تحلیل خود نمی بینید.
 • صفحات بارگیری آهسته: کاربران بی صبر ممکن است قبل از بارگیری کد رهگیری ، گزاف گویی کنند.
 • وقفه های جلسه: وجود دارد چندین راه جلسات می توانند منقضی شوند حتی اگر کاربر قصد داشته باشد با وب سایت ارتباط بیشتری برقرار کند.
 • تنظیم ردیابی نامناسب: بعداً بررسی خواهیم کرد.

آیا نرخ پرش مهم است؟

نرخ گزاف گویی یک معیار مهم است. برای ارزیابی مشارکت کاربر و نشان دادن اینکه ممکن است مشکلی در تنظیمات ردیابی شما وجود داشته باشد ، مفید است.

اما این یک معیار بیش از حد ارزشمند و اغلب سو misاستفاده شده است برای اثبات این نکته ، سعی کنید کمپین های زیر را از بهترین به بدترین حالت مرتب کنید. برای سادگی ، فرض کنید که ما برای هر یک از آنها همان هزینه کرده ایم و کیفیت لیدها (ثبت نام ها) برابر است.

عکس نرخ گزاف گویی چیست؟ نحوه تفسیر و کار با آن

من قبلاً نسخه دقیق تری از این کار را به مصاحبه شوندگان برای موقعیت های بازاریابی ارائه می دادم. بیشترین میزان تصمیم گیری را هنگام تصمیم گیری در نظر می گیرند.

در حقیقت ، نرخ پرش در اینجا مهم نیست. آنچه برای ما مهم است این است بازگشت سرمایه. می توانید بگویید بازگشت سرمایه با مقایسه درصد کاربران هر کمپین با درصد مربوط به ورود به سیستم. اما ما همچنین می توانیم نرخ تبدیل را محاسبه کنیم:

 • کمپین شماره ۱: ۰٫۰۷٪
 • کمپین شماره ۲: ۰٫۲۲٪
 • کمپین شماره ۳: ۰٫۹۴٪
 • کمپین شماره ۴: ۱٫۰۳٪
 • کمپین شماره ۵: ۵٫۰۲٪
 • کمپین شماره ۶: ۰٫۷۹٪

بنابراین ، از بهترین به بدترین حالت: ۵> ۴> ۳> ۶> ۲> ۱٫

نکته اینجاست که کمپین های شماره ۶ و شماره ۱ بهترین نرخ گزاف گویی را دارند ، اما در تبدیل مستقیم کاربران بسیار وحشتناک هستند.

تفاوت بین نرخ گزاف گویی ، میزان خروج و زمان سکونت

بسیاری از مردم این سه معیار را اشتباه گرفته و حتی برخی از آنها به جای یکدیگر استفاده می کنند. بنابراین بیایید بررسی کنیم که هم نرخ خروج و هم زمان ساکن با نرخ پرش مقایسه می شوند.

میزان خروج

میزان خروج درصد جلساتی را که در یک صفحه خاص به پایان رسیده اند نشان می دهد.

به عنوان مثال ، تصور کنید که سه نفر از وب سایت شما بازدید می کنند و جلسات آنها به این شکل است:

عکس نرخ گزاف گویی چیست؟ نحوه تفسیر و کار با آن

تمام جلسات در صفحه A شروع شده است که نرخ پرش ۳۳٪ است. B و C هم نرخ گزاف گویی ۰٪ دارند زیرا هیچ جلسه ای در آن صفحات شروع نشده است.

نرخ خروج متفاوت به نظر می رسد:

نرخ خروج برای صفحه A = 33٪
نرخ خروج برای صفحه B = 100٪
نرخ خروج برای صفحه C = 0٪

هیچ یک از سه بازدید کننده از صفحه C از سایت خارج نشدند ، یک نفر در صفحه A (از سه جلسه با A در آنها) و دو نفر دیگر از صفحه B (از دو جلسه با B در آنها) خارج شدند.

وقت بخیر

Dwell time به مقدار زمانی است که کاربر بر روی نتیجه جستجو کلیک می کند و به قسمت بازگشت می رود SERP. برخلاف نرخ گزاف گویی ، این معیاری نیست که در Google Analytics پیدا کنید. سئو جامعه آن را ایجاد کرد زیرا تصور می شود یک عامل رتبه بندی احتمالی است.

می توانید از نظر فنی راه اندازی کنید ردیابی زمان ساکن سفارشی که در GA، اما این می تواند از محدوده این مقاله خارج شود.

نحوه تفسیر و استفاده از نرخ پرش به روش صحیح

قانون اصلی در زمینه تجزیه و تحلیل این است که بدانید به دنبال چه چیزی می گردید و سپس از فیلترها و بخشها برای جدا کردن و بررسی این داده ها استفاده می کنید. و این به معنای مشاهده داده ها با صفات مشترک است.

به عنوان مثال ، مشاهده نرخ گزاف گویی برای کانال های مختلف منطقی نیست زیرا در همه کمپین ها و صفحه های مقصد جمع شده است.

عکس نرخ گزاف گویی چیست؟ نحوه تفسیر و کار با آن

توصیه ما این است که هرگز به نرخ های جستجوی گزارش های جمع شده مانند این نگاه نکنید.

نرخ گزاف گویی از صفحه ای به صفحه دیگر متفاوت است ، بنابراین شما همیشه می خواهید بعد صفحه فرود را در گزارشات خود بگنجانید ، سپس کانالی را که می خواهید تجزیه و تحلیل کنید انتخاب کنید.

در مورد من ، من به صفحات فرود گزارش (رفتار> محتوای سایت> صفحات فرود) ، سپس بخش پیش فرض “همه کاربران” را حذف کرد و به جای آن بخش “ترافیک ارگانیک” را اعمال کرد:

عکس نرخ گزاف گویی چیست؟ نحوه تفسیر و کار با آن

برای محدود کردن موارد بیشتر ، به دنبال یک ویژگی مشترک در بعد “صفحه فرود” می گردیم و صفحات ناچیز از نظر آماری را حذف می کنیم. ما می توانیم این کار را با فیلتر کردن صفحات محصول با کلمه “پوشاک” در آدرس اینترنتی (ویژگی مشترک) ، و به استثنای صفحات با صد جلسه یا کمتر (از نظر آماری ناچیز):

عکس نرخ گزاف گویی چیست؟ نحوه تفسیر و کار با آن

Sidenote

شما می توانید استفاده کنید مرتب سازی وزنی به جای حذف صفحات کم بازدید در صورت امکان. فقط برای گزارش های تقسیم شده مانند این گزارش کار نمی کند.

نتیجه گزارشی است که در آن تجزیه و تحلیل نرخ گزاف منطقی است.

عکس نرخ گزاف گویی چیست؟ نحوه تفسیر و کار با آن

هنوز هم مهم است که زیاد خودتان را با نرخ پرش متوسط ​​نگیرید زیرا صفحات محبوب این تعداد را منحرف می کنند. بهتر است میزان جستجوی متوسط ​​را بررسی کنید ، که در اینجا ۴۶٫۷۸٪ است (گزارش فیلتر شده دارای ۱۵ صفحه است ، بنابراین صفحه هشتم حاوی مقدار متوسط ​​است).

اگر یک صفحه بالاتر از متوسط ​​نرخ گزاف گویی باشد ، ممکن است نشانه این باشد که:

 1. این صفحه به تجربه کاربری بهتری احتیاج دارد (شما بعداً یاد خواهید گرفت که روی چه چیزی تمرکز کنید)
 2. عنوان عنوان و / یا توضیحات متا شما با محتوای صفحه شما مطابقت ندارد ، بنابراین کاربران آنجا را ترک می کنند. همین مورد می تواند برای کپی تبلیغات برای کانال های عملکردی شما اعمال شود.
 3. این یک نوع صفحه است که در آن افراد به طور طبیعی پرش می کنند.

بگذارید نکته سوم را عرض کنم.

تصور کنید که در جستجوی اطلاعات تماس یک شرکت هستید. شما Google “{company} contact” را کلیک کنید ، یک ایمیل بنویسید یا با آنها تماس بگیرید. این صفحه تمام موارد مورد نیاز شما را فراهم کرده است ، با این وجود به احتمال زیاد شما برگشتید.

حتی دسته ای از صفحات وجود دارد که به طور طبیعی جهش هایی ایجاد می کند اما کاربر را راضی می کند. به دستور العمل ها فکر کنید. معمولاً وقتی به آنها احتیاج دارید ، آنها را جستجو می کنید. احتمالاً از یک دستور غذای کربنارا به یک دستور خمیر پیتزا تبدیل نخواهید شد حتی اگر آنها با هم مرتبط باشند. شما فقط می خواهید پاستا را بپزید.

شما همیشه باید به محتوای واقعی صفحه و چرایی فرود آمدن افراد روی آن فکر کنید. اما در پایان روز ، هنوز در حال تجزیه و تحلیل کمی هستید. با تجزیه و تحلیل رفتار واقعی کاربر ، اطلاعات بیشتری خواهید گرفت. ما در پایان این مقاله بیشتر به موضوع تجزیه و تحلیل کیفی خواهیم پرداخت.

در کل ، این نکات در مورد هر معیار ، نه فقط نرخ برگشت ، کاربرد دارند. شما باید بدانید که چگونه اندازه گیری می شوند ، معنای واقعی آنها چیست و از آنها در زمینه مناسب استفاده کنید.

نرخ برگشت خوب چیست؟

بستگی دارد چیزی به عنوان “نرخ پرش خوب” جهانی وجود ندارد. کانال های بازاریابی بسیاری و چندین مرحله از سفر مشتری وجود دارد و نرخ پرش بین صفحات فرود و منابع ترافیکی آنها متفاوت است.

به عنوان مثال ، در اینجا عملکرد صفحه اصلی فروشگاه کالاهای Google که توسط کانال بازاریابی تقسیم بندی شده است وجود دارد:

عکس نرخ گزاف گویی چیست؟ نحوه تفسیر و کار با آن

نرخ گزاف گویی برای “google / cpc” و “شرکای / شرکت وابسته” با ۳۶ درصد درصد ، یا ۱۳۳ درصد متفاوت است. و اختلافات بزرگتر از این نیز وجود دارد.

اگر برعکس موارد را بررسی کنیم ، می توانیم ببینیم که نرخ پرش صفحه فرود برای یک منبع ترافیک خاص چه تفاوتی دارد:

عکس نرخ گزاف گویی چیست؟ نحوه تفسیر و کار با آن

در اینجا ، نرخ گزاف گویی بین ۳۵٪ تا ۸۵٪ برای “google / organical” در ده صفحه بازدید بیشترین بازدید در نوسان است.

غذای آماده؟

فراموش نکنید که X٪ خوب و Y٪ بد است. همانطور که قبلاً نشان داده شده ، این است که به داده ها از زاویه درست نگاه کنید.

چرا می توانید “نرخ پرش بد” داشته باشید

نه ، من خودم تناقضی ندارم این بیشتر به “نرخ پرش اشتباه” شباهت دارد تا “نرخ پرش بد” زیرا داده ها گاهی اوقات می توانند کج و معوج و نادرست باشند. اگر نرخ پرش را مشاهده می کنید که خیلی زیاد یا کم به نظر می رسد ، این احتمالاً وجود دارد و شما باید از راه حل تجزیه و تحلیل خود برای پیگیری اشتباهات تحقیق کنید.

در اینجا فقط چند مشکل رایج وجود دارد:

 1. کد رهگیری تکراری آیا همه نرخ های برگشت شما صفر است یا نزدیک به صفر؟ تقریباً مطمئناً با کدهای پیگیری تکراری مشکلی دارید. در اینجا نحوه رفع آن آمده است.
 2. رویدادهای تعامل را به اشتباه تنظیم کنید. رویدادها در Google Analytics به طور پیش فرض تعاملی هستند. اگر از آنها استفاده می کنید ، مطمئن شوید که این مورد را برای رویدادهای جزئی خاموش کنید (به عنوان مثال ، ردیابی عمق پیمایش). در اینجا نحوه مدیریت صحیح رویدادها را بیاموزید.
 3. عدم مشاهده بازدیدهای صفحات مجازی در وب سایت های سنگین JavaScript. اگر نمی خواهید پرشهای شما کج شود ، باید چیزی به نام نمای صفحه مجازی را پیاده سازی کنید. بیشتر بدانید اینجا.

چگونه نرخ گزاف گویی خود را بهبود بخشیم

این یک سوال ساده است اما بهترین س theال نیست. به این دلیل که نرخ پرش به اهداف بازاریابی یا تجارت شما ارتباط ندارد. س betterال بهتری که باید بپرسید این است که چگونه تعامل کاربر را بهبود می بخشید. به هر حال ، هرچه کاربران بیشتر درگیر شوند ، نرخ جستجوی شما پایین تر خواهد بود.

در اینجا هفت روش عملی برای بهبود تعامل ، تجربه و نرخ بازگشت احتمالی کاربر وجود دارد:

 1. به مردم آنچه را که آمده اند بدهید
 2. نوشتن متن خود را بهبود ببخشید
 3. موبایل پسند باشید
 4. تبلیغات ، پنجره های بازشو و میان پرده های خود را تعدیل کنید
 5. پیوند داخلی خود را بهبود ببخشید
 6. سرعت سایت خود را بهبود ببخشید
 7. روی هر چیز دیگری که به تجربه کاربر مربوط می شود تمرکز کنید

۱٫ به مردم آنچه را که آمده اند بدهید

مردم بی تاب هستند. اگر آنها احساس نکنند که صفحه شما در عرض چند ثانیه از ورود به آنجا آنچه را که بدنبال آن بودند ارائه می کند ، برای جستجوی یکی از موارد دیگر ، دکمه برگشت را می فشارند.

با دادن آنچه که می خواهند سریع و سریع ، فرصت چسبیدن به افراد را بهبود ببخشید.

اکثر سایت های تهیه دستورالعمل نمونه بارزی از آنچه در اینجا نباید انجام شود را ارائه می دهند. همه برای تهیه دستورالعمل در آنجا هستند ، با این حال وبلاگ نویسان دوست دارند ابتدا داستان زندگی خود را به شما ارائه دهند. شما باید تاریخچه غذا ، دسته ای از محصولات وابسته و چند افتخار نه چندان متواضعانه درباره زمانی که آنها از ایتالیا بازدید کرده اند و خوشمزه ترین کربنارا را داشته اند ، بله … گزاف گویی!

برای جلوگیری از افتادن در این دام از روش هرم وارونه استفاده کنید. با “نیاز به دانستن” شروع کنید ، سپس “خوب دانستن” را بعداً پوشش دهید.

عکس نرخ گزاف گویی چیست؟ نحوه تفسیر و کار با آن

۲٫ نوشتن متن خود را بهبود ببخشید

اگر کاربران به سختی بخوانند محتوای شما را بخوانند ، احتمال بازگشت آنها وجود دارد. کارها را ساده انجام دهید و نیازی به استفاده از کلمات فانتزی ، جملات پیچیده و اصطلاحات اصطلاحات دیگر برای بهتر کردن مطالب خود احساس نکنید. اکثر مردم از شما بخاطر آن تشکر نمی کنند

خواندن توصیه می شود: ۱۲ آسان سئو نکاتی درباره نوشتن مطالب بهتر و رتبه بندی بالاتر

۳٫ موبایل پسند باشید

اکثر وب سایت ها بیشترین بازدید کنندگان خود را از طریق تلفن همراه دریافت می کنند ، بنابراین بسیار مهم است که سایت شما برای صفحه های کوچکتر بهینه شود. این به معنای داشتن ناوبری بصری ، اندازه بزرگ قلم و تصویر و تا حد امکان کم نظمی است.

در اینجا یک پلاگین بی شرمانه از صفحه اصلی خودمان است که در تلفن همراه مشاهده شده است تا نحوه انجام آن را به درستی نشان دهد:

عکس نرخ گزاف گویی چیست؟ نحوه تفسیر و کار با آن

۴- تبلیغات ، پنجره های بازشو و میان پرده های خود را تعدیل کنید

وقتی هنگام بارگیری یک صفحه چنین چیزی را می بینم ، بلافاصله گزاف گویی می کنم:

عکس نرخ گزاف گویی چیست؟ نحوه تفسیر و کار با آن

این نوعی آشفتگی است که در نکته قبلی به آن اشاره کردم. به خصوص در تلفن همراه ، جایی که بیشتر صفحه را اشغال می کند و جایی که تقریباً دکمه “X” تقریباً غیرممکن است ، آزار دهنده است.

اگر این موارد را در سایت خود دارید و نمی خواهید آنها را رها کنید ، حداقل پس از انجام اقدامات خاص توسط کاربر ، حداقل تعداد تبلیغات را تعدیل کرده و پنجره های بازشو و میان پرده ها را راه اندازی کنید.

به عنوان مثال ، اگر برای ثبت نام در خبرنامه خود یک پنجره بازشو دارید ، فقط بعد از اینکه مقداری از محتوای شما را مصرف کرده اند یا می خواهند وب سایت شما را ترک کنند ، آن را به افراد نشان دهید. احتمالاً از این طریق نیز بهتر تبدیل خواهد شد.

۵٫ پیوند داخلی خود را بهبود ببخشید

هیچ کس نمی تواند وب سایت شما را مرور کند مگر اینکه به آنها پیوندهایی به منابع مفید مرتبط ارائه دهید. و اینجاست که پیوند داخلی ایجاد می شود.

پیوندهای داخلی پیوندهای قابل کلیک از یک صفحه در وب سایت به صفحه دیگر هستند. شما آنها را در سراسر این پست و بیشتر دیگران در وبلاگ ما پراکنده خواهید دید. آنها نه تنها برای ترغیب بازدیدکنندگان به مصرف محتوای بیشتر مفید هستند بلکه برای آنها نیز مفید هستند سئو. فقط مطمئن شوید که با استفاده از کلمات و عبارات مرتبط ، صفحات مرتبط را به هم پیوند می دهید.

می توانید از رایگان استفاده کنید فرصت های پیوند داخلی گزارش در Ahrefs Webmaster Tools برای کمک به این موضوع. این سایت سایت شما را برای مکان هایی که ممکن است پیوندهای داخلی مربوطه را از دست ندهید ، اسکن می کند.

به عنوان مثال ، در اینجا ، گزارش نشان می دهد که ما ممکن است بخواهیم از پست خود در مورد ویژگی های منحصر به فرد Ahrefs به پست خود در مورد متن لنگر پیوند دهیم. حتی کلماتی را پیشنهاد می کند که ممکن است بخواهیم برای لینک استفاده کنیم.

عکس نرخ گزاف گویی چیست؟ نحوه تفسیر و کار با آن

۶٫ سرعت سایت خود را بهبود ببخشید

صفحات بارگیری آهسته اغلب می توانند باعث گزاف گویی افراد شوند. مطمئناً ، اگر کاربری حتی قبل از روشن شدن برچسب های شما برگشت کند ، تاثیری در شما نخواهد داشت GA شماره. اما خلاص شدن از شر این پرشهای “پنهان” می تواند گامی عظیم در جهت دستیابی به اهداف بازاریابی شما باشد.

بهبود سرعت سایت خود به خودی خود موضوع بزرگی است. من فقط چند مورد را لیست می کنم که می توانند جهش های مخفی شما را به دلیل کند بودن بارگذاری صفحه از بین ببرند:

 • بهتر شوید DNS تامین کننده.
 • یک ارائه دهنده میزبانی بهتر دریافت کنید.
 • یک شبکه تحویل محتوا خوب دریافت کنید (CDN) اگر مخاطب پراکنده ای از نظر جغرافیایی دارید.
 • استفاده کنید HTTPS در ترکیب با HTTP/ 2 ، فشار سرور ، اولویت بندی منابع بهینه شده و TLS 1.3 (همه باید با ارائه دهندگان میزبانی خوب و CDN ها در دسترس باشد)
 • از الگوریتم های فشرده سازی مانند gzip و Brotli استفاده کنید (که توسط اکثر ارائه دهندگان میزبانی و CDN پشتیبانی می شود)
 • تصاویر خود را بهینه کنید و فقط در صورت لزوم بارگیری کنید (بارگذاری تنبل)
 • اسکریپتهای خود را همزمان با ویژگیهای async یا defer بارگیری کنید

همانطور که گفتم ، سرعت سایت بسیار بیشتر از این است. این یک موضوع کاملاً پیشرفته و فنی است. من شما را تشویق می کنم که مقالات ما (سرعت سایت به طور کلی / سرعت سایت برای وردپرس) را مرور کنید ، وب سایت خود را آزمایش کنید و با کارشناسان مشورت کنید.

بهبود سرعت سایت می تواند تأثیر زیادی در تجربه کاربر داشته باشد ، داده های بیشتری را در تجزیه و تحلیل شما تضمین می کند و می تواند سوزن را به داخل منتقل کند سئو اگر اکنون یک وب سایت واقعاً کند دارید.

می توانید از کارایی برای دریافت نمای کلی از معیارهای سرعت وب سایت خود ، در ابزارهای مدیر وب Ahrefs رایگان گزارش دهید:

عکس نرخ گزاف گویی چیست؟ نحوه تفسیر و کار با آن

۷٫ بر روی تجربه کاربر تمرکز کنید

UX یک رشته بازاریابی به تنهایی است. تمام نکات قبلی یا بخشی است یا نزدیک به تجربه کاربر مربوط می شود.

ایجاد وب سایت بدون ورود کاربر قرعه کشی است. شما خیلی مغرضانه رفتار می کنید و کاربران واقعی را نشان نمی دهید. در دام تصور اینکه کاربران خود را می شناسید گرفتار نشوید مگر اینکه به طور منظم با آنها صحبت کنید. که شامل تست مناسب کاربر است.

علاوه بر این که افراد برای ارائه بازخورد روی وب سایت شما کلیک می کنند ، بخشی از تجزیه و تحلیل کیفی نیز وجود دارد که می توانید به تنهایی انجام دهید. من در مورد تجزیه و تحلیل رفتار کاربر از طریق ضبط ها و نقشه های حرارتی برای کشف نقاط درد و گلوگاه صحبت می کنم. شما می توانید از ابزارهای تحلیل رفتار مانند هاتجار یا اسمارت لوک برای این.

یک روش تقسیم بندی ضبط شده های کاربر با پارامترهای مشابه Google Analytics است. این موارد می تواند مواردی مانند “کاربر در سبد خرید بود اما بررسی نکرد” یا “جلسات برگشتی از صفحه XYZ

عکس نرخ گزاف گویی چیست؟ نحوه تفسیر و کار با آن

روش دیگر بررسی نقشه های حرارتی برای صفحات مهم است. ممکن است متوجه شوید که افراد بر روی عناصری کلیک می کنند که قابل کلیک نیستند ، در تعامل با پیوندهای واقعی موفق نیستند ، مانند صفحه ای که شما قصد داشتید از صفحه عبور نکنند و غیره.

عکس نرخ گزاف گویی چیست؟ نحوه تفسیر و کار با آن

من فقط سطح اینجا رو خراش دادم این نمای کلی از سطح بالای آزمایشات کاربر و تجزیه و تحلیل رفتار را به عنوان یکی دیگر از نقاط جهت گیری خود در مسیر پیشرفت قرار دهید UX، تعامل کاربر و در نهایت نرخ گزاف گویی.

افکار نهایی

زیاد با نرخ پرش وسواس پیدا نکنید. این کاربردهای خود را دارد ، اما “تلاش برای بهبود نرخ پرش” به ندرت روش خوبی است. بهتر است بر بهبود تمرکز کنید UX، زیرا به هر حال معمولاً به طور غیر مستقیم نرخ گزاف گویی را بهبود می بخشد.

ما به طور مداوم بیش از هر زمان دیگری داده داریم و کار صحیح با آنها یکی از مهمترین مهارتهای بازاریابی برای کار کردن است. بنابراین ، من می خواهم شما را تشویق کنم که همانطور که با نرخ گزاف گویی انجام دادید ، از سایر جنبه های تجزیه و تحلیل نیز مطلع شوید.

سوالی دارید؟ پینگ من توییتر.

پاسخی بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *