نحوه رتبه بندی و افزایش ترافیک

نحوه رتبه بندی و افزایش ترافیک

Google Discover یک خبرمایه تلفن همراه ایجاد شده و بسیار شخصی بر اساس فعالیت آنلاین شما است. این اطلاعات و اخبار در مورد موضوعات مورد علاقه شما را نشان می دهد ، مانند سئو یا گلف

عکس نحوه رتبه بندی و افزایش ترافیک

نمونه ای از خبرمایه Google Discover.

این بیشتر به یک شبکه اجتماعی شباهت دارد تا به یک موتور جستجو ، اما فعالیت و سابقه جستجوی شما برای تهیه یک فید مناسب و به موقع بسیار مهم است.

میلیون ها نفر هر روز یک فید شخصی شده Google Discover را در دستگاه های تلفن همراه خود مشاهده می کنند ، و از آن زمان به یک منبع جامع برای بسیاری از وب سایت ها تبدیل شده است معرفی آن در سال ۲۰۱۸. این امر به ویژه در مورد رسانه ها و اخبار بیشتر صدق می کند ، که اکنون بسیاری از آنها بیشتر بازدیدهای ارگانیک خود را از Discover دریافت می کنند.

حتی کمی فروتن ما سئو در شش ماه گذشته وبلاگ تقریبا ۱۵۰ هزار کلیک از آن دریافت کرده است:

عکس نحوه رتبه بندی و افزایش ترافیک

اگرچه Google Discover هنوز ناشناخته بزرگی است. و از آنجا که این موضوع همکاری تخصصی را می طلبد ، از چند نفر س askedال کردیم سئو کارشناسان برای بینش خود:

کوین ایندیگ جانشین از سئو & محتوا در G2
سوگانتان موهنادسان – بنیانگذار و فنی سئو سرب در Snippet Digital
دن تیلور – رئیس سئو پژوهش & توسعه در نمک.آژانس
جان شحاتاجانشین استراتژی توسعه مخاطب در کوندی نست & موسس نیوز داش

اما اول…

چگونه Google Discover خبرمایه شما را تولید می کند

بزرگ شدن سئو، شما باید بدانید که موتورهای جستجو چگونه کار می کنند. و ما باید همان را با Discover کشف کنیم.

مطابق با گوگل، آنها از داده های زیر برای تولید خوراک استفاده می کنند:

 • فعالیت شما در کل محصولات Google (به عنوان مثال فعالیت جستجوی شما ، تماشای فیلم های YouTube و تعامل با نتایج Discover)
 • سابقه مکان
 • تنظیمات مکان
 • مباحثی را که دنبال می کنید

آیا اکنون شباهتی به شبکه های اجتماعی می بینید؟ خوراک سرگرمی ها ، علایق فعلی و هر چیز دیگری در جهان است که به شما مرتبط است. آنقدر شخصی سازی شده است که حتی سطح تخصص و اهمیت آن موضوع را برای شما در نظر می گیرد.

به عنوان مثال ، نیمی از خوراک من تقریباً همیشه در حدود است سئو از آنجا که این موضوعی است که من بیشتر با آن تعامل دارم. همانطور که مشاهده می کنید ، حتی می توانید موضوع را “دنبال” کنید سئو:

عکس نحوه رتبه بندی و افزایش ترافیک

جالب اینجاست که شما می توانید نحوه دسته بندی نتایج گوگل در خبرمایه خود را بررسی کنید. Suganthan مرا به این روش کشف شده توسط والنتین پلتزر، که متوجه شد با کلیک کردن می توانید به این اطلاعات دسترسی پیدا کنید ارسال بازخورد> گزارشهای سیستم> دسته کارت:

عکس نحوه رتبه بندی و افزایش ترافیک

اینها دسته کارتهایی است که والنتین با آنهایی که فکر می کند ممکن است نشان دهند روبرو شده است:

عکس نحوه رتبه بندی و افزایش ترافیک

تمام اعتبار به والنتین پلتزر برای ارائه این داده ها و بینش های فوق

به عنوان مثال ، می توانیم ببینیم که حضور در Google News مطمئناً به عملکرد Discover کمک می کند زیرا “سرخط خبرها” دسته بندی. اگر این مربوط به شماست ، John’s را بررسی کنید راهنمای بهینه سازی Google News.

به طور کلی ، اگر تقاضایی برای محتوای شما وجود داشته باشد و سیگنال های مناسبی را به Google ارسال کند ، با کلیک های کشف شده از افرادی که قبلاً به آن علاقه مند بوده اند ، رانندگی خواهید کرد. این یک مزیت بزرگ در مقایسه با رسانه های اجتماعی است ، جایی که پست ها بیشتر به مخاطبان “سرد” می رسند.

نحوه هدایت ترافیک Google Discover

اول از همه ، زمان زیادی را صرف تلاش پیشگیرانه برای تعقیب کلیک های Discover نکنید ، مگر اینکه از قبل با هم فاصله داشته باشید سئو تلاش ها. بیشتر مردم بهتر است که ترافیک ارگانیک استاندارد را در اولویت قرار دهند. سایت های خبری از این قاعده مستثنی هستند ، اما شما قبلاً می دانید که اگر برای یکی کار کنید.

بهینه سازی برای Google Discover یک مورد است سئو موضوعی که از نظر عدم اطمینان از هر چیز دیگری پیشی می گیرد. تنها داده های موجود در کنسول جستجوی Google شما است. شما نمی توانید رقبای خود را تجزیه و تحلیل کنید ، بنابراین مقیاس تحقیقات شما کاملاً محدود است.

پیش بینی چگونگی عملکرد یک مطلب خاص در Discover دشوار است. صحبت از تجربه خود ما در B2B صنعت SaaS ، در هنگام انتشار ، بیشتر اوقات ۳-۵ روز افزایش ترافیک خواهید دید:

عکس نحوه رتبه بندی و افزایش ترافیک

با این حال ، برخی از محتوای همیشه سبز قادر به جذب دائمی هستند:

عکس نحوه رتبه بندی و افزایش ترافیک

و گاهی ممکن است ترکیبی از هر دو الگو باشد:

عکس نحوه رتبه بندی و افزایش ترافیک

با این حال ، برخی از مطالب ممکن است حتی با وجود انجام همه کارهای صحیح ، به خوراک راه پیدا نکنند. مثل تقریباً همه چیز در سئو، شما نمی توانید تضمین کنید که X Y را انجام می دهد. همه چیز در مورد افزایش شانس شما برای نتیجه مطلوب است.

خوشبختانه چند مورد وجود دارد نکات رسمی در مورد افزایش احتمال ورود محتوای شما به Discover ، که من در زیر به همراه بینش منحصر به فرد خود می پردازم. اما اول ، بدانید که محتوای نمایه سازی شده نیاز دارد به سیاست های محتوا پایبند باشید برای حضور در Discover. فقط در این صورت است که باید بر روی زمینه های زیر تمرکز کنید تا احتمال نمایش را افزایش دهید:

 1. یک وب سایت مناسب موبایل داشته باشید
 2. از تصاویر بی نظیر با کیفیت بالا استفاده کنید
 3. محتوا و فراداده خود را تراز کنید
 4. مطالب مربوط به موضوعات محبوب را منتشر کنید
 5. روی E ‑ A-T خود کار کنید
 6. روی نهادها تمرکز کنید
 7. به موجودی نمودار دانش تبدیل شوید
 8. با توزیع محتوای خود وزوز ایجاد کنید
 9. مطالب خود را به صورت دوره ای تازه کنید
 10. فیلم های YouTube خود را در مقالات قرار دهید
 11. Web Stories را امتحان کنید

۱٫ یک وب سایت مناسب موبایل داشته باشید

Discover یک خبرمایه فقط برای تلفن همراه است ، بنابراین تجربه موبایل سایت شما بسیار مهم است.

حداقل ، شما به یک وب سایت پاسخگو ، پر بار سریع و بدون تبلیغات ، پنجره های بازشو یا برنامه های بینابینی نیاز دارید. همچنین ، برای مه ۲۰۲۱ آماده شوید هسته هسته وب بخشی از الگوریتم رتبه بندی زیرا Cumulative Layout Shift معیار سرعت صفحه نیست.

اگر می خواهید یک قدم جلوتر بروید ، استفاده از آن را در نظر بگیرید AMP. جان تخمین می زند که بیش از ۶۰٪ از کل مقاله های Discover در حال اجرا هستند AMP. البته ، این تعداد توسط وب سایت های خبری بسیار کج شده است ، و سئو نظرات در اجرای آن مخلوط شده است. اما روند Discover روشن است:

عکس نحوه رتبه بندی و افزایش ترافیک

۲٫ از تصاویر منحصر به فرد با کیفیت بالا استفاده کنید

Discover یک فید دیگر است که در آن تصویر بیشترین توجه را به خود جلب می کند ، بنابراین باید از تصاویر با کیفیت عالی برای تمام محتوای تصویری صفحه استفاده کنید.

Google توصیه می کند که تصاویر بزرگ شما باید حداقل ۱۲۰۰ پیکسل عرض داشته باشند و توسط سیستم عامل فعال شوند پیش نمایش حداکثر تصویر: بزرگ روبات متا تگ یا با استفاده از AMP. این باید تنظیمات پیش فرض شما بدون توجه به Discover باشد ، زیرا این بهترین روش برای تصویر است سئو. پلاگین هایی مانند Yoast این مورد را به صورت خودکار اضافه می کنند.

همچنین می توانید از ویژگی تصویر طرحواره برای ارائه داده های بیشتر به Google.

۳٫ محتوا و فراداده خود را تراز کنید

برچسب های عنوان و توضیحات متا باید محتوای صفحه را خلاصه کرده و کاربران را برای کلیک کردن مجاب کند. فقط اطمینان حاصل کنید که از clickbait یا سایر روشهای دستکاری در اینجا استفاده نکنید ، زیرا Google در دستورالعمل های Discover به صراحت در مورد این موارد هشدار می دهد.

نکته جالبی که به اشتباه متوجه شدیم این است که Google Discover برچسب های متا Open Graph را در نظر می گیرد. ما در یکی از موارد خود اشتباه تایپی داشتیم og: عنوان برچسب ها و علیرغم درست بودن برچسب عنوان به فید Discover منتقل شد. در ابتدا “L” وجود نداشت:

عکس نحوه رتبه بندی و افزایش ترافیک

Discover تمایل دارد مقدار زیادی از مطالب به موقع درباره وقایع فعلی را نمایش دهد ، به همین دلیل وب سایت های خبری بر خبر حاکم هستند.

اما همچنین مقدار زیادی از محتوای همیشه سبز را نشان می دهد. وبلاگ ما گواه آن است. ما درباره موضوعات پرطرفدار چیزی نمی نویسیم ، اما همچنان ماهانه ده ها هزار کلیک از Discover دریافت می کنیم.

عکس نحوه رتبه بندی و افزایش ترافیک

این اتفاق می افتد زیرا Discover یک خوراک شخصی است و محتوایی را نشان می دهد که برای شما جدید است ، نه فقط جدید برای وب. به عنوان مثال ، بگذارید بگوییم که شما در شرف شروع سرمایه گذاری در بورس سهام هستید ، که به تحقیقات زیادی نیاز دارد. احتمالاً در فید Discover خود با مقالاتی درباره نکات سرمایه گذاری ، مقایسه کارگزاران سهام و سایر موارد مبتدی روبرو شده اید که می توانست از ماه ها قبل منتشر شود.

چگونه موضوعات همیشه سبز را هدف قرار می دهید؟ این کار با تحقیق در مورد کلمات کلیدی شروع می شود. فقط چند موضوع گسترده را در یک ابزار تحقیقاتی معروف کلمات کلیدی مانند Keywords Explorer وارد کنید ، سپس به دنبال موضوعات محبوب باشید.

عکس نحوه رتبه بندی و افزایش ترافیک

فقط بدانید که صرفاً نوشتن در مورد موضوعات محبوب به ندرت کافی است. Google می گوید اگر می خواهید در Discover ظاهر شوید ، باید روی نوشتن متن مناسب و ارائه بینش منحصر به فرد تمرکز کنید.

۵- روی E ‑ A-T خود کار کنید

گوگل می گوید که آنها محتوا را از وب سایت های دارای بسیاری از صفحات که تخصص ، معتبر بودن و قابل اعتماد بودن را نشان می دهند ، تهیه می کنند.

روشهای متعددی برای ارزیابی و پشتیبانی از E-A-T شما وجود دارد. دستورالعمل های Discover بیان می کند که شما باید موارد زیر را انجام دهید:

ارائه تاریخهای مشخص ، خطوط فرعی ، اطلاعات مربوط به نویسندگان ، نشریه ، ناشر ، شرکت یا شبکه پشت آن و اطلاعات تماس برای ایجاد اعتماد و شفافیت بهتر با بازدیدکنندگان.

علاوه بر این ، استفاده از داده های ساخت یافته برای اتصال نقاط ممکن است ارزش داشته باشد.

سوگانتان همچنین پیشنهاد می کند که به جستجوی دسته های Google Affinity بپردازید و به جستجوی موضوعاتی بپردازید که بتوانید به آنها اقتدار دهید. به این دلیل که به نظر می رسد این مخاطبان با “هسته”دسته کارتهای علاقه ، همانطور که قبلاً از سیاهههای مربوط نشان داده شده است.

آسانترین راه برای یافتن این موارد در گزارش Affinity Categories در Google Analytics است.

Google Analytics> مخاطبان> علایق> دسته های وابستگی

عکس نحوه رتبه بندی و افزایش ترافیک

به طور کلی ، شما باید همه تلاش خود را انجام دهید تا نام تجاری خود را به عنوان یک رهبر فکری در صنعت خود قرار دهید.

۶٫ روی نهادها تمرکز کنید

وقتی عملکرد Discover وبلاگ Ahrefs را تحلیل کردم ، موفق شدم موضوعاتی را که عملکرد بهتری نسبت به دیگران دارند مشخص کنم. در سئو جهان ، موجودات و اتصالات آنها هستند که عناوین خاصی را تشکیل می دهند.

با دریافت بینش از همکاران ما ، مشخص شد که نهادها در اینجا نقش بسزایی دارند ، زیرا همه آنها را به طریقی یا دیگری ذکر می کنند.

یک لایه نمودار دانش برای ایجاد چگونگی توسعه علایق و تخصص کاربر برای هر موضوع در طول زمان ایجاد شده است. این به عنوان شناخته می شود لایه موضوع، و با تجزیه و تحلیل تمام محتوای مرتبط با یک موضوع خاص و تمام زیرمجموعه های آن ساخته می شود و در نهایت همه نقاط را به هم متصل می کند.

به نظر می رسد برخی از نقاط بدون داشتن موجودی در Knowledge Graph می توانند به علایق Discover تبدیل شوند. به عنوان مثال ، پرس و جو از “توضیحات متا” در نمودار دانش API هیچ نتیجه ای نمی دهد ، اما در Discover به عنوان علاقه ای نشان داده می شود که می توانید دنبال کنید:

عکس نحوه رتبه بندی و افزایش ترافیک

شما نمی توانید در لایه موضوعی جستجو کنید ، بنابراین ما باید روی نهادهای سطح بالاتر تمرکز کنیم. و این بیش از حد کافی است.

هدف شما باید داشتن اختیار در محدوده نهادهایی باشد که با تجارت شما گره خورده اند. روش های مختلفی برای دستیابی به این مسئله در هنگام ایجاد محتوا وجود دارد:

در دسته بندی خود ثابت قدم باشید

بیشتر وب سایت ها در مورد چیز خاصی هستند. این می تواند قهوه ، لپ تاپ ، سئو، یا چیز دیگری کاملاً هرچه برای شما مناسب است ، سعی کنید هنگام ایجاد محتوا زیاد از حد خارج نشوید. اگر یک روز درباره آیفون منتشر می کنید و روز دیگر نکات مربوط به آشپزی ، این سیگنال های مثبتی برای مخاطبان یا Google شما ارسال نمی کند. این فقط “اقتدار” شما را در همه گروه ها کاهش می دهد.

تنها استثنا در این قانون این است که اگر شما برای یک رسانه عظیم که همه چیز را پوشش می دهد کار کنید.

نهادهایی را پیدا کنید که برای نام تجاری شما کار می کنند

با دستی جستجوی گزارش های Discover ما سعی کردم موضوعاتی را که بهترین کارایی را دارند تشخیص دهم. با این حال ، این روش فقط موجودیت های اصلی را شامل می شود و شما نمی توانید آن را در مقیاس انجام دهید.

اگر در حال حاضر صفحات زیادی در Discover دارید ، احتمالاً به منابع توسعه دهنده نیز دسترسی خواهید داشت. در این صورت ، می توانید کاری را که جان انجام داد انجام دهید: مقالات خود را اجرا کنید ابزار زبان طبیعی Google، سپس موجودیت ها را بر اساس برجستگی آنها ترکیب کنید و تجزیه و تحلیل کنید که بیشترین میزان بازدید برای شما را دارد.

این نمونه ای از آن چیزی است که تحلیل نهاد به نظر می رسد:

عکس نحوه رتبه بندی و افزایش ترافیک

می توانید تست کنید NLP API خودت فقط به پایین بروید و به پنجره ورودی نسخه ی نمایشی بروید و برخی از مطالب خود را در آنجا جای گذاری کنید.

از Google Images برای یافتن موجودیت ها و اطلاعات مرتبط استفاده کنید

دان روشی آسان برای استفاده برای بیان سایر موضوعاتی که Google با یک موضوع مرتبط می کند ارائه داده است. قابل اعتماد و متخصص تصاویر گوگل، کلمه کلیدی اصلی خود را جستجو کنید و سپس به برچسب های موجودیت مرتبط در بالا نگاه کنید:

عکس نحوه رتبه بندی و افزایش ترافیک

روش دیگر ، شما می توانید از ابزاری مانند Entity Explorer که به نظر می رسد با استفاده از همین روش داده بدست می آورد.

از این به عنوان الهام بخش برای افزودن به محتوای فعلی یا آینده خود استفاده کنید. دن پس از وارد کردن نهادهای مرتبط و اطلاعات در محتوای خود ، عملکرد Discover را افزایش داد. وی همچنین رتبه بندی کلمات کلیدی بیشتری را انجام داد.

۷٫ یک نهاد نمودار دانش شوید

افراد فقط در صورتی می توانند مارک شما را در Discover دنبال کنند که در نمودار دانش باشد. با استفاده از گوگل مارک تجاری خود می توانید بررسی کنید که آیا این مورد وجود دارد. اگر در نتایج جستجو یک پانل دانش وجود دارد ، این در نمودار دانش است:

عکس نحوه رتبه بندی و افزایش ترافیک

پانل دانش Gibson Brands، Inc.

با این وجود جالب است که حتی اگر کسی نام تجاری شما را دنبال کند ، ممکن است محتوای شما در خبرمایه Discover او نمایش داده نشود. کوین و من هر دو این را آزمایش کردم. من چند ماه است که MailChimp را در Discover دنبال می کنم و هنوز نمی توانم محتوای آنها را در خبرمایه خود ببینم.

بنابراین چگونه موجودی نمودار دانش به بهبود قابلیت مشاهده شما در Discover کمک می کند؟

حضور در نمودار دانش نشانه این است که حضور آنلاین شما به اندازه کافی قوی است تا Google بتواند نام تجاری شما را در زمینه مناسب قرار دهد. به عبارت دیگر ، این می فهمد که چه اشخاص و علایقی با نام تجاری شما در ارتباط هستند و در نتیجه ممکن است محتوای شما را به افراد علاقه مند به آن موارد نشان دهد.

خواندن توصیه می شود: نمودار دانش Google توضیح داده شده: چگونه تأثیر می گذارد سئو

۸- با توزیع محتوای خود وزوز ایجاد کنید

منطقی است که Discover می خواهد با درگیری بالا محتوایی را به نمایش بگذارد. ما می توانیم تأیید کنیم که پست هایی با کلیک های بیشتر کشف شده نیز نسبتاً زیاد هستند CTR در کشف کنید.

آنچه تعجب آورتر است این است که همه ما دریافتیم که به نظر می رسد بین تعامل رسانه های اجتماعی و عملکرد Discover شما ارتباط زیادی وجود دارد.

جان حتی اعداد را خرد کرد. وی ضریب همبستگی بین عملکرد Discover و تعامل توییتر را در سایت یافت آمریکا ۰٫۹۱ عظیم است. این رابطه به طور قابل توجهی بالا است ، اما مثل همیشه ، علیت برابر ندارد. ایجاد buzz با محتوای شما حتی اگر Google آن را نادیده بگیرد به نفع شماست.

جان همچنین اضافه می کند که این “عامل وزوز” ممکن است به عملکرد Discover در کشورهای خاص مرتبط باشد. در حالی که توییتر نقش بسزایی در آمریکا، ممکن است تحت سایه سایر سیستم عامل های دیگر باشد. این بدان معنی است که شما باید محتوای خود را در کانال های محلی محبوب توزیع کنید.

در Ahrefs ، می توانیم ببینیم که این امر واقعاً می تواند نقشی بزرگ در دریافت کلیک های Discover داشته باشد. ما محتوای وبلاگ خود را به پنج زبان دیگر بومی سازی می کنیم. این مقالات اساساً همان مقاله های انگلیسی ما هستند که عملکرد خوبی دارند ، با این وجود ما فقط موفق به دریافت چند کلیک Discover برای برخی از پست های اسپانیایی شده ایم.

تنها تفاوت؟ ما هنوز روی توزیع مناسب محتوای به زبانهای دیگر تمرکز نداریم.

باز هم ، هیچ یک از اینها علیت را اثبات نمی کند اما Suganthan همچنین یک آزمایش در مورد سیگنال تعامل اجتماعی ارائه داد. JR اوكس مردم را وادار كرد تا با صدای جیر جیر خود كه حاوی یك مقاله عمداً زباله است درگیر شوند و آن را به فید Discover تبدیل كنند:

۹٫ به صورت دوره ای محتوای خود را تازه کنید

فقط به این دلیل که صفحه شما اکنون در Discover نشان داده نمی شود ، به این معنی نیست که هرگز نمایش داده نمی شود. در اینجا مقاله ای است که ما برای اولین بار در سال ۲۰۱۷ منتشر کردیم و تا زمانی که آن را بازنویسی و بازنشر نکردیم ، هرگز کلیک Discover دریافت نکردیم:

عکس نحوه رتبه بندی و افزایش ترافیک

طبیعتاً ما مقاله را فقط برای دریافت کلیک های کشف شده به روز نکردیم. ما آن را به روز کردیم تا سعی کنیم رتبه بندی و ترافیک ارگانیک آن را از نتایج جستجوی “منظم” بهبود ببخشیم. کلیک های Discover فقط یک امتیاز خوب بود.

بازنشر مطالب یکی از روشهای مورد علاقه رشد ماست. طبق Content Explorer ، ما در ۱۲ ماه گذشته ۶۰ صفحه را به روز کرده ایم:

عکس نحوه رتبه بندی و افزایش ترافیک

همه اینها فقط تجربه ما نیست. جان و سوگانتان تأیید می کنند که اغلب محتوای همیشه سبز و تازه ، برای آنها نیز مفید است.

۱۰٫ فیلم های YouTube خود را در مقاله قرار دهید

فیلم های YouTube را می توان اغلب در فیدهای Discover مشاهده کرد:

عکس نحوه رتبه بندی و افزایش ترافیک

اگر آنها را در محتوای خود جاسازی کنید ، این احتمال وجود دارد که ویدیوها به تنهایی در Discover نشان داده شوند و حتی از خود محتوا پیشی بگیرند. و همانطور که کوین اشاره کرد ، شما حتی نیازی به استفاده از نشانه گذاری طرحواره ندارید.

ما مقالاتی داریم که فقط چند صد کلیک دارند ، اما هزاران ویدیوی جاسازی شده آنها وجود دارد. ما برخی از موضوعات خود را به دو صورت ویدئویی و نوشتاری پوشش می دهیم بنابراین استفاده مجدد از محتوای شما یک روش خوب برای افزایش بازدید از Discover به نظر می رسد.

عکس نحوه رتبه بندی و افزایش ترافیک

فقط بخاطر داشته باشید که کلیکهای ویدیویی به وب سایت شما بلکه به YouTube منتقل نمی شوند.

۱۱٫ Web Stories را امتحان کنید

قبلاً AMP stories ، این برداشتهایی است که Google از داستانهایی که از اینستاگرام و سایر شبکه های اجتماعی می شناسیم ، است.

گوگل اخیراً اعلام کرد که پشتیبانی خود را آغاز کرده اند داستانهای وب در خبرمایه Discover. اگر این نوع محتوا چیزی است که ارزش وقت شما را دارد ، آن را امتحان کنید. در زمان نوشتن ، فقط برای محتوای انگلیسی در کشور موجود است آمریکا.

کوین تأیید کرد که آنها سعی کرده اند با این Web Stories آزمایش کنند و در واقع در Discover کشف شدند.

افکار نهایی

بدون توجه به شغل خود می توانید از ترافیک Google Discover استفاده کنید. این مهم نخواهد بود مگر اینکه وب سایت خبری داشته باشید ، اما نکات مربوط به بهینه سازی احتمالاً کاری نیست که در روزمره انجام دهید سئو به هر حال کار کن

استفاده از این نکات فقط برای Discover مفید نخواهد بود. این یک محصول جانبی است. آنها به طور کلی بهتر می شوند سئو، توزیع محتوا و متنوع سازی ترافیک.

نکته قابل توجه در مورد Google Discover این است که حتی اگر کلمات کلیدی اصلی تقاضای جستجو نداشته باشند ، می تواند باعث کلیک شود. موضوع کلی هنوز باید منافع افراد را منعکس کند ، اما این بحث دیگری است که به نفع انتشار محتوایی است که در درجه اول به ایجاد ترافیک جستجو متمرکز نیست.

دیدگاه یا س Discoverال دیگری پیدا کرده اید؟ پینگ من توییتر.

پاسخی بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *