نحوه به روزرسانی پست های وبلاگ قدیمی برای سئو

نحوه به روزرسانی پست های وبلاگ قدیمی برای سئو
هر پست وبلاگی که منتشر می کنید در موتورهای جستجو قرار نمی گیرد. حتی اگر تحقیق در مورد کلمات کلیدی انجام داده اید و مطالب عالی نوشتید ، همیشه نمی توان در اولین تلاش خود کارها را درست انجام داد.

به عنوان مثال ، ما پستی را منتشر کردیم در مورد “آنچه هست سئودر اواخر سال ۲۰۱۸٫ این یک شکست کامل نبود ، اما هرگز بالاتر از پایین صفحه یک قرار نگرفت و یا بیش از ۵۰۰ بازدید ارگانیک در هر ماه بیش از حد.

بنابراین ، در آگوست ۲۰۱۹ ، ما پست را بازنویسی و مجدداً منتشر کردیم. ترافیک شبانه بسیار زیاد شد و صعود خود را ادامه داد.

ما این کار را چندین بار با نتایج مثبت انجام داده ایم. اگر به تعداد پستهای منتشر شده در وبلاگ در محتوا اکسپلورر Ahrefs توجه کنید ، می بینید که حداقل ۷۵ بار از ۲۰۰ پست + ۲۰۰ ما مجدداً یکبار ارسال کرده ایم.

عکس نحوه به روزرسانی پست های وبلاگ قدیمی برای سئو

در این راهنما ، یاد می گیرید که چگونه پست های قدیمی وبلاگ را برای ترافیک ارگانیک بیشتر در سه مرحله آسان منتشر کنید.

 1. صفحات زیر را با مشکلات محتوا پیدا کنید
 2. محتوا را تازه کنید
 3. پست را جمهوری کنید

https://www.youtube.com/watch؟v=9HWna4hK47c

مرحله ۱٫ صفحات زیر را با مشکلات محتوا پیدا کنید

اگر می خواهید ترافیک ارگانیک را تقویت کنید ، دوباره ارسال مجدد پست های قدیمی دیگر کار نمی کند. شما باید مواردی را پیدا کنید که به دلیل مشکلات محتوا تحت تأثیر قرار نمی گیرند.

برای انجام این کار ، مراحل موجود در این نمودار جریان را دنبال کنید:

عکس نحوه به روزرسانی پست های وبلاگ قدیمی برای سئو

بیایید با جزئیات بیشتری به بررسی هر یک از این مراحل بپردازیم.

 1. صفحات زیر را پیدا کنید
 2. اطمینان حاصل کنید که این صفحه جدید نیست
 3. عوامل بک لینک را رد کنید
 4. اطمینان حاصل کنید که این یک عبارت “اطلاعاتی” است

الف) صفحات کم فشار را پیدا کنید

اگر پست شما به دلیل کلید واژه مورد نظر در رده سوم قرار دارد ، احتمالاً کاندیدای خوبی برای انتشار مجدد نیست زیرا خطر بیشتر از پاداش است. در حال حاضر خوب عمل می کند ، بنابراین ارسال مجدد ممکن است بیشتر از خسارت وارد کند.

به همین دلیل ، شما باید به دنبال پست هایی باشید که در پایین کلمات کلیدی اصلی آنها پایین تر باشد.

می توانید این کلمات کلیدی را در کنسول جستجوی Google پیدا کنید. فقط به سمت سر نتایج جستجو گزارش ، ضامن انتخاب کننده موقعیت متوسط ​​، سپس گزارش را برای کلمات کلیدی با میانگین رتبه چهار یا بالاتر فیلتر کنید.

عکس نحوه به روزرسانی پست های وبلاگ قدیمی برای سئو

لیست کلمات کلیدی را برای موضوعاتی که با پست های وبلاگ مورد نظر خود قرار می دهید ، از بین ببرید.

به عنوان مثال ، ما یک پست در مورد وبلاگ نویسی مهمان نوشتیم ، بنابراین می دانم که این یک کلمه کلیدی است که ما هدف قرار می دهیم.

عکس نحوه به روزرسانی پست های وبلاگ قدیمی برای سئو

فقط بدانید که کنسول جستجو فقط موقعیت های رتبه بندی متوسط ​​را نشان می دهد ، بنابراین معمولاً نمایش دقیقی از موقعیت رتبه بندی واقعی شما نیست. برای اطلاعات دقیق تر در رتبه بندی ، وبلاگ خود را در سایت کاوشگر Ahrefs بچسبانید ، سپس به سمت سمت راست بروید صفحات برتر گزارش کنید تا پستهایی را ببینید که بیشترین ترافیک جستجو را ایجاد می کنند.

عکس نحوه به روزرسانی پست های وبلاگ قدیمی برای سئو

این فقط موردی است که از طریق گزارش برای پست هایی که رتبه بالایی برای آنها وجود ندارد ، از طریق گزارش کردن استفاده می کنند اولیه کلمه کلیدی هدف. بهترین راه برای انجام این کار ، نگاه کردن به آدرس اینترنتی، کلمه کلیدی برترو موقعیت ستون ها.

به عنوان مثال ، اگر گزارش وبلاگ خود را جستجو کنیم ، راهنمای “بلاگ نویسی مهمان” در موقعیت چهارم را برای “وبلاگ مهمان” می بینیم.

عکس نحوه به روزرسانی پست های وبلاگ قدیمی برای سئو

از این مشخص است آدرس اینترنتی که کلمه کلیدی هدف ما در اینجا “وبلاگ نویسی مهمان” است ، اما به همین ترتیب کلمه کلیدی برتر چیز دیگری نیست ، بسیار بعید به نظر می رسد که ما در سه موقعیت برتر “وبلاگ نویسی مهمان” قرار بگیریم.

اگر به جستجوی “کلید واژه ها” رسیدیم ، می توانیم با جستجوی آن کلید واژه و بررسی موقعیت رتبه بندی ، آن را تأیید کنیم.

عکس نحوه به روزرسانی پست های وبلاگ قدیمی برای سئو

توجه داشته باشید که اگر پست شما یک کلمه کلیدی “معنی دار” با پتانسیل ترافیک جستجو را هدف قرار نمی دهد ، احتمالاً بهترین نامزد برای انتشار مجدد نیست. به عنوان مثال ، پست ما درباره شروع به کار سریع ایجاد پیوند ، یک کلمه کلیدی خاص را هدف قرار نمی دهد ، بنابراین ما نمی خواهیم برای ارسال ترافیک بیشتر از موتورهای جستجو ، آن پست را دوباره منتشر کنیم.

B. اطمینان حاصل کنید که این صفحه جدید نیست

هیچ پست ارسال مجدد نقطه ای که اخیراً منتشر شده وجود ندارد. زمان لازم است تا پستها بتوانند پیوندهایی را به خود جلب کنند و Google بدانند که در آن شایسته رتبه بندی هستند.

به همین دلیل ، ما معمولاً پست را منتشر نمی کنیم ، مگر اینکه آنها حداقل دوازده ماه داشته باشند.

می توانید با مراجعه به تاریخ انتشار ، سن پست را به سرعت بررسی کنید.

عکس نحوه به روزرسانی پست های وبلاگ قدیمی برای سئو

به نظر می رسد راهنمای وبلاگ نویسی ما بیش از دو سال پیش منتشر شده است ، بنابراین این یکی از دستورالعمل ها برای رسیدن به روزرسانی است.

ج – عوامل بک لینک را رد کنید

محتوا همیشه به این دلیل نیست که رتبه های شما ارسال نمی شود. گاهی اوقات به دلیل آنهایی که از شما پیشی گرفته اند ، از بک لینک های با کیفیت و “اقتدار پیوندی” بیشتری برخوردار هستید. “

برای بررسی این مسئله ، جستجوی کلمه کلیدی خود در کلید واژه Explorer ، به صفحه بروید SERP بررسی اجمالی ، سپس به رتبه بندی دامنه نگاه کنید (دکتر) و آدرس اینترنتی رتبه بندی (UR) از سایتها و صفحاتی که شما را پشت سر می گذارد.

اگر ما این کار را برای “وبلاگ نویسی مهمان” انجام دهیم ، می بینیم که چند صفحه با اختیارات پایین از سایتهای دارای مقامات پایین تر که ما را غرق می کنند.

عکس نحوه به روزرسانی پست های وبلاگ قدیمی برای سئو

صفحاتی که با وب سایتهای پیوندی کمتر (مراجعه به دامنه ها) و پایین تر از ما دورتر هستند دکتر و UR امتیازات

این به ما می گوید این احتمالاً یک مسئله محتوا است. اگر می خواستیم این پست را تازه و مجدداً منتشر کنیم ، به احتمال زیاد می توانیم حداقل یک یا دو موقعیت بالاتر را کسب کنیم.

با این حال ، اگر همین کار را برای کلمه کلیدی انجام دهیم ، “چگونه می توان پیشرفت کرد سئو، “ما برعکس می بینیم. همه پستهایی که از ما دورتر هستند بالاتر است UR امتیازات ، نشانگر قدرت بالاتر در سطح صفحه. بنابراین ، در این مورد ، این احتمالاً مسئولیت پیوند است ، نه یک موضوع محتوا.

عکس نحوه به روزرسانی پست های وبلاگ قدیمی برای سئو

صفحاتی که از ما بالاتر است UR امتیازات (یعنی ، بیشتر “اقتدار پیوندی”).

D. اطمینان حاصل کنید که این یک سؤال “اطلاعاتی” است

فقط به این دلیل که صفحاتی وجود دارد که از پشت پرده های کمتری از شما دور هستند ، این بدان معنا نیست که همیشه فرصتی برای گرفتن ترافیک بیشتر با انتشار پست شما وجود دارد. اگر محصول ، دسته یا صفحات فرود از شما دور می شوند ، شاید جستجوگرها به دنبال پست های وبلاگ نباشند.

به عنوان مثال ، از عناوین و نشانی های اینترنتی مشخص است که صفحاتی که از ما برای “وبلاگ نویسی مهمان” استفاده می کنند ، پست های وبلاگ هستند. این نشانه خوبی است به ما می گوید نوع جستجوگرهای محتوا می خواهند ببینند پست های وبلاگ است.

با این حال ، این یک داستان کاملاً متفاوت برای “ترافیک وب سایت” است. تمام صفحاتی که از ما دور مانده اند صفحات در حال فرود با ابزار رایگان هستند.

عکس نحوه به روزرسانی پست های وبلاگ قدیمی برای سئو

بعید نیست که فقط با تازه کردن مطالب خود بتوانیم از آنها پیشی بگیریم. بیشتر افراد در اینجا به دنبال ابزار هستند ، نه پست های وبلاگ.

مرحله ۲٫ محتوای را تازه کنید

اگر پستی پیدا کردید که می تواند از یک تجدید استفاده کند ، نمی توانید آن را به هر روش قدیمی به روز کنید و انتظار ترافیک ارگانیک بیشتری را داشته باشید. شما باید رویکردی منظم داشته باشید.

مراحل زیر ذکر شده است:

 1. اطمینان حاصل کنید که پست شما با هدف جستجو مطابقت دارد
 2. صفحات برتر رتبه بندی را تجزیه و تحلیل کنید
 3. نمایه بک لینک خود را تجزیه و تحلیل کنید

الف – اطمینان حاصل کنید که پست شما با هدف جستجو مطابقت دارد

قصد جستجو دلیل جستجوی جستجوگر است. ما در مرحله قبل هنگام بررسی اینکه آیا صفحاتی که از ما استفاده می کردند پست وبلاگ بودند یا چیز دیگری ، این مورد را تا حدی ارزیابی کرده ایم.

اما هدف جستجو عمیق تر از نوع محتوا است. همچنین باید مطمئن شوید که پست شما با قالب و زاویه مطلوب مطلوب مطابقت دارد.

قالب محتوا

این قالب صفحاتی است که بیشتر افراد به دنبال آن هستند. قالبهای متداول عبارتند از:

 • چطور
 • آموزشها
 • لیست پست ها
 • راهنماها
 • سرمقاله های نظر
 • تعاریف گسترده (یعنی پست های نوع چیست / چیست)

اگر ما بررسی کنیم SERP نمای کلی برای “وبلاگ نویسی مهمان” ، ما دو قالب اصلی را می بینیم: تعاریف گسترده و راهنما. ما هیچ یک از این موارد نیستند ، که احتمالاً بخشی از دلیل عدم رتبه بندی آن نیست.

عکس نحوه به روزرسانی پست های وبلاگ قدیمی برای سئو

زاویه محتوا

این نقطه فروش پست شماست. این اساساً مهم است که چرا کسی باید کلیک کند و چه کسی را برای این کار انتخاب کند. زوایای متداول عبارتند از:

 • راهنماهای مبتدیان
 • راهنماهای کامل
 • بالا [Number] لیست ها

اگر بهترین نتایج را برای “وبلاگ نویسی مهمان” بررسی کنیم ، همه آنها مبتدیان است. با این حال پست ما مخاطبان پیشرفته تری را با زاویه پیوند ساختمان در مقیاس هدف قرار می دهد.

عکس نحوه به روزرسانی پست های وبلاگ قدیمی برای سئو

این احتمالاً برای یک مبتدی بسیار جذاب یا مفید نیست و ممکن است مانع از رتبه بالاتر شود.

البته از آنجا که چندین قالب و زاویه وجود دارد که می توانیم با آنها به اینجا برویم ، ممکن است تعجب کنید که کدام یک را باید انتخاب کنیم؟ آیا باید پست خود را به عنوان یک راهنمای کامل یا تعریف گسترده منتشر کنیم؟ (به عنوان مثال ، “وبلاگ نویسی مهمان چیست؟”) در این حالت ، منطقی ترین انتخاب تعریف گسترده است. چرا؟ از آنجا که به نظر می رسد این نوع ارسال ها با لینک های کمتری نسبت به راهنماهای کامل در رده بندی هستند.

عکس نحوه به روزرسانی پست های وبلاگ قدیمی برای سئو

پست هایی با قالب تعریف گسترده با رتبه های نسبتاً معدود بک لینک رده بالا هستند.

این نشان می دهد که قالب تعریف پیشرفته ممکن است برای دستیابی به جستجو مناسب تر باشد.

با این حال ، اگر ما مجدداً پست خود را منتشر می کردیم ، احتمالاً هنوز هم به دنبال یک راهنمای کامل هستیم. به این دلیل است که این زاویه برای ما ارزش تجاری بیشتری دارد. این فرصت های بیشتری را برای ما به نمایش می گذارد تا محصول خود را به نمایش بگذاریم و به ما اجازه می دهیم تا به یک تعریف گسترده تر بپردازیم.

ب- صفحات رده بالا را تجزیه و تحلیل کنید

حالا که تصمیم گرفتید روی یک قالب و زاویه تصمیم بگیرید ، مرحله بعدی تجزیه و تحلیل صفحات برتر رتبه بندی شده است تا ببینید که آنها درست چه کاری انجام می دهند. این شامل بازدید دستی صفحات مربوطه و جستجوی نکات کلیدی است.

اگر ما برای پست خود در مورد وبلاگ نویسی میهمان این کار را انجام می دادیم ، تعدادی از راهنماهای کامل رتبه برتر را باز می کنیم زیرا این زاویه ای است که در آخرین مرحله روی آن قرار گرفتیم.

عکس نحوه به روزرسانی پست های وبلاگ قدیمی برای سئو

خبر خوب این است که نیازی به خواندن هر پست کلمه ای برای کلمه نیست. شما فقط باید درک درستی از ساختار و نکات کلیدی صحبت کنید. ساده ترین روش برای این کار ، بررسی برچسب های عنوان برای مشترکات است.

عکس نحوه به روزرسانی پست های وبلاگ قدیمی برای سئو

برای سرعت بخشیدن به این روند ، Ahrefs را نصب کنید سئو نوار ابزار و گزارش در صفحه را بررسی کنید. در میان چیزهای دیگر ، این برچسب های عنوان را از صفحه به یک لیست مرتب می کشد.

عکس نحوه به روزرسانی پست های وبلاگ قدیمی برای سئو

سیدنوت

گزارش روی صفحه کاملاً رایگان است. می توانید از این ویژگی نوار ابزار حتی اگر مشتری اهورف نباشید استفاده کنید.

اگر این کار را برای سه راهنمای وبلاگ نویسی مهمان انجام دهیم و لیست ها را برای هر یک در یک صفحه گسترده بچسبانیم ، مشترکات زیادی می بینیم.

عکس نحوه به روزرسانی پست های وبلاگ قدیمی برای سئو

هر سه راهنما در مورد یافتن فرصت های وبلاگ نویسی مهمان و آماده سازی زمین صحبت می کنند و دو سه مورد نیز درباره نوشتن پست ها ، پیگیری نتایج و تعیین اهداف صحبت می کنند. اینها همه مواردی است که به معنای ذکر در پست جدید ماست.

راه دیگر برای یافتن نقاط کلیدی صحبت ، اجرای یک تحلیل شکاف محتوا است. برای انجام این کار ، URL های چند صفحه مرتبط با رتبه برتر را در ابزار Content Gap Ahref قرار دهید. قسمت پایین را خالی بگذارید ، سپس “نمایش کلید واژه ها” را بزنید.

عکس نحوه به روزرسانی پست های وبلاگ قدیمی برای سئو

سپس باید کلمات کلیدی را مشاهده کنید که یک یا چند نفر از این صفحات برای آنها رتبه بندی می شوند. بسیاری از این موارد غالباً روشهای متفاوتی برای جستجوی همان چیزها خواهند بود ، اما غالباً مشروبات الکلی نیز وجود دارد. به عنوان مثال ، کلمات کلیدی مانند “وبلاگ نویسی مهمان” و “آیا وبلاگ نویسی مهمان کار می کند” را در بالا می بینیم. اینها بخشهای مفیدی هستند که می توانند در پست ما درج کنند.

عکس نحوه به روزرسانی پست های وبلاگ قدیمی برای سئو

ج – نمایه بک لینک خود را تجزیه و تحلیل کنید

یکی از اشتباهاتی که اغلب مردم هنگام ارسال مجدد پست ها مرتکب می شوند ، حذف نکات مهم برای لینک است. به همین دلیل ، قبل از بازنویسی پست خود ، بهتر است نمایه بک لینک آن را بررسی کنید تا ببینید که چگونه لینک های موجود خود را به دست آورده است.

در اینجا نحوه انجام این کار آورده شده است:

چسباندن آدرس اینترنتی به کاوشگر سایت Ahrefs بروید و به سمت قسمت جدید بروید بک لینک گزارش دهید ، سپس به دلایل پیوند رایج در ستون “لنگر و بک گراند” ، لاغر شوید.

به عنوان مثال ، به نظر می رسد که تعدادی از افراد به دلیل آماری که از “۲۰٪” ذکر کرده اند با راهنمای وبلاگ نویسی مهمان ما ارتباط برقرار کرده اند.

عکس نحوه به روزرسانی پست های وبلاگ قدیمی برای سئو

برای اینکه دریابیم که تعداد زیادی نفر دیگر به دلیل این آمار چگونه به ما پیوند داده اند ، بگذارید گزارش را برای بک لینکهایی که در قسمت لنگر یا متن اطراف آن “۲۰” ذکر شده است ، فیلتر کنیم.

عکس نحوه به روزرسانی پست های وبلاگ قدیمی برای سئو

به نظر می رسد به دلیل این آمار ، ۶۶ صفحه منحصر به فرد درحال پیوند هستند ، بنابراین احتمالاً ارزش ذکر آن را در پست منتشر شده منتشر می کنید.

دو دلیل وجود دارد که این یک ایده خوب است:

 1. این تضمین می کند که پیوندهای موجود به طور متناسب با موضوع ارتباط دارند.
 2. این ممکن است به شما در کسب لینک های بیشتر برای ارسال در آینده کمک کند.

این گفته است ، هیچ دلیلی برای نگه داشتن همه چیزهایی که در آن دارید وجود ندارد بک لینک گزارش. اگر هنوز هم مرتبط ، با ارزش است و مفهوم متن را دارد ، آن را در پست خود نگه دارید. به عنوان مثال ، اگر تعداد معدودی از افراد به دلیل آماری منسوخ شده در حال پیوند هستند ، منطقی تر است که آن را با یک نسخه به روز شده جایگزین کنید یا در کل حذف کنید.

مرحله ۳٫ پست را جمهوری کنید

ارسال پست شما بخش آسان است. فقط وارد سیستم سایت خود شوید CMS (به عنوان مثال ، WordPress) ، به پستی قدیمی بروید ، سپس محتوای قدیمی را حذف کنید و آن را جایگزین جدید کنید. نگه داشتن آدرس اینترنتی همانطور که هست ، اما مطمئن شوید که عنوان و OG برچسب ها برای بازتاب محتوای جدید.

عکس نحوه به روزرسانی پست های وبلاگ قدیمی برای سئو

در آخر ، تاریخ انتشار را به تاریخ فعلی تغییر داده و آمار بروزرسانی را بزنید.

اگر سایت خود را تنظیم کرده اید کنسول جستجوی Google، همچنین ارزش افزودن مجدد از تجدید نظر بعد از انتشار مجدد را دارد. برای انجام این کار ، کامل چسباندن آدرس اینترنتی پست در کنسول جستجوی Google آدرس اینترنتی ابزار بازرسی و ضربه بزنید “درخواست بازنگری مجدد” را در صفحه بعدی.

عکس نحوه به روزرسانی پست های وبلاگ قدیمی برای سئو

توجه داشته باشید که این مرحله کاملاً اختیاری است. سرانجام ، گوگل بدون درنظرگرفتن پست مجدد خواهد شد و مجدداً تجدید نظر می کند ، اما متوجه شده ایم که وقتی درخواست تجدید چاپ مجدد را دارید ، سریعتر تمایل دارد.

افکار نهایی

انتشار پست های وبلاگ راهی هوشمندانه برای مراجعه بیشتر به پست های شما است. این بخشی از استراتژی رشد وبلاگ ما برای مدتی است ، و ما قصد نداریم به زودی متوقف شود.

با این حال ، شایان ذکر است که ترافیک جستجوی بیشتر تنها دلیل به روزرسانی یا انتشار مجدد یک پست نیست. همچنین باید پست ها را تازه کنید تا آنها را به روز و دقیق نگه دارید.

هنوز رتبه ای بالاتر با وجود چاپ مجدد ندارید؟ این را بخوانید یا فیلم زیر را تماشا کنید.

https://www.youtube.com/watch؟v=Rm1MbJneLSI

سوال کردم؟ پینگ من در توییتر.

پاسخی بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *