نحوه بهینه سازی Google برای کسب و کار من در ۳۰ دقیقه

نحوه بهینه سازی Google برای کسب و کار من در 30 دقیقه

Google برای کسب و کار من ابزاری رایگان است که به صاحبان مشاغل امکان ایجاد ، مدیریت و بهینه سازی نمایه Google Business خود را می دهد. این برنامه برای کمک به مشاغل در جذب مشتری جدید از طریق جستجو و نقشه وجود دارد.

در اینجا فقط چند مزیت ملموس برای ادعا و بهینه سازی نمایه Google Business شما وجود دارد:

 • رتبه بندی بهبود یافته Google در نتایج جستجوی محلی نمایه های تجاری را نشان می دهد و نمایه های بهینه سازی شده به احتمال زیاد در لیست بالاتر ظاهر می شوند.
 • بهبود دید. ارائه اطلاعات مفید و دقیق به Google کمک می کند تا نمایه کسب و کار شما را در نتایج جستجو برای جستجوهای محلی مرتبط تر نشان دهد.

در اینجا نحوه بهینه سازی نمایه تجاری خود از طریق Google برای کسب و کار من آورده شده است:

 1. نمایه کسب و کار خود را ایجاد یا ادعا کنید
 2. دسته کسب و کار خود را تنظیم کنید
 3. نوع تجارت خود را انتخاب کنید
 4. ساعت کاری اضافه کنید
 5. ساعات تعطیلات را تنظیم کنید
 6. اطلاعات تماس خود را اضافه کنید
 7. اضافه کردن عکس
 8. محصولات و خدمات را اضافه کنید
 9. بررسی های بیشتری دریافت کنید
 10. پاسخ به سوالات
 11. ارسال به روز رسانی ها
 12. پیام ها را تنظیم کنید
 13. همه موارد دیگر را پر کنید
 14. وب سایت خود را بهینه کنید

۱٫ نمایه کسب و کار خود را ایجاد یا ادعا کنید

لازم به ذکر است که نمایه های Google Business و Google My Business دو چیز جداگانه هستند:

 1. نمایه تجاری Google: یک لیست محلی با اطلاعات مربوط به یک کسب و کار. نمایه های تجاری در جستجوی Google در دسک تاپ و تلفن همراه و در Google Maps نشان داده می شوند.
 2. Google برای کسب و کار من: ابزاری رایگان برای مدیریت نمایه Google Business شما.

قبل از اینکه بتوانید هر چیزی را بهینه کنید ، ابتدا باید نمایه Google Business خود را از طریق Google My Business ایجاد یا ادعا کنید. برای انجام این کار ، کلیک کنید اینجا، “اکنون مدیریت شود” را فشار داده و وارد حساب Google خود شوید.

اگر قبلاً نمایه Google Business خود را ادعا کرده باشید ، داشبورد مدیریتی خواهید دید.

عکس نحوه بهینه سازی Google برای کسب و کار من در 30 دقیقه

Google داشبورد کسب و کار من.

در غیر این صورت ، گزینه ای برای یافتن و مدیریت لیست خود مشاهده خواهید کرد. نام تجاری خود را در کادر جستجو تایپ کنید. اگر در لیست کشویی ظاهر شد ، نام کسب و کار را بزنید و نمایه را ادعا کنید. در غیر این صورت ، گزینه ایجاد یک کسب و کار جدید با آن نام را بزنید.

عکس نحوه بهینه سازی Google برای کسب و کار من در 30 دقیقه

فقط بدانید که نام تجاری شما در نمایه تجاری شما باید در واقع نام تجاری شما باشد ، نه یک نسخه “بهینه شده” با چند کلمه کلیدی.

عکس نحوه بهینه سازی Google برای کسب و کار من در 30 دقیقه

نمونه ای از نام تجاری پر شده با کلمات کلیدی.

گوگل در اظهار می کند رهنمودهای آنها اگر این کار را انجام دهید ، ممکن است نمایه شما به حالت تعلیق درآید:

نام شما باید نشان دهنده نام دنیای واقعی کسب و کار شما باشد ، همانطور که به طور مداوم در ویترین فروشگاه ، وب سایت ، لوازم التحریر و به عنوان مشتریان شناخته شده است. […] درج اطلاعات غیرضروری در نام تجاری شما مجاز نیست و می تواند منجر به تعلیق لیست شما شود.

۲٫ دسته کسب و کار خود را تنظیم کنید

دسته ها توصیف می کنند که مشاغل شما چیست ، نه آنچه را که انجام می دهد یا می فروشد. همیشه یک دسته اصلی را انتخاب کنید که به طور کلی تجارت شما و نه محصولات یا خدمات آن را توصیف کند.

برای اکثر مشاغل ، این کار به اندازه کافی آسان است. اگر لوله کش هستید ، “لوله کش” را انتخاب کنید. اگر صاحب رستوران پیتزا هستید ، “رستوران پیتزا” را انتخاب کنید. اما مواردی وجود دارد که بهترین انتخاب آنقدرها مشخص نیست.

به عنوان مثال ، بگذارید بگوییم شما یک حسابدار رسمی هستید که یک شرکت حسابداری را اداره می کنید. ممکن است تعجب کنید کدام یک از این دسته ها را انتخاب کنید:

 • حسابدار
 • شرکت حسابداری
 • حسابدار خبره

پاسخ این است که هیچ پاسخ قطعی وجود ندارد. هر سه گزینه معتبر هستند. با این حال ، توصیه Google این است که تا آنجا که ممکن است خاص باشد ، بنابراین “حسابدار خبره” در اینجا بهترین گزینه است.

این به نظر ضداسلامی می رسد ، اما بهترین نتیجه را برای ظاهر شدن در بیشترین جستجوها به شما می دهد. یک حسابدار رسمی یک نتیجه مهم است چه افراد به طور خاص برای یک حسابدار منصوب یا به طور گسترده تر برای یک حسابدار جستجو کنند. حسابدار فقط نتیجه ای مناسب برای افرادی است که به دنبال حسابدار می گردند.

این بازی را می توانید در SERP ببینید.

عکس نحوه بهینه سازی Google برای کسب و کار من در 30 دقیقه

هنگام جستجوی حسابدار ، هم حسابداران و هم حسابداران رسمی رتبه بندی می شوند.

عکس نحوه بهینه سازی Google برای کسب و کار من در 30 دقیقه

فقط حسابداران منصوب هنگام جستجوی حسابداران خبره رتبه بندی می شوند.

در مورد دسته های اضافی ، فقط در صورت نیاز به اطلاع مشتریان بالقوه در مورد محصولات یا خدماتی که در گروه اصلی شما نیستند ، آنها را اضافه کنید. به عنوان مثال ، اگر دسته اصلی شما “حسابدار مستند” باشد ، نیازی به افزودن “حسابدار” به عنوان یک دسته اضافی نیست زیرا بسیار مشابه است. اما اگر خدمات حسابداری یا حقوق و دستمزد را ارائه دهید ، ممکن است ارزش افزودن آن را داشته باشد.

۳٫ نوع تجارت خود را انتخاب کنید

گوگل در اصل مشاغل را به سه نوع تقسیم می کند.

 1. مشاغل ویترین مشتری و مشتری را فقط در آدرس تجارت خود ارائه دهید. مثالها: آرایشگاهها ، کافه ها ، بارها ، فروشگاهها و …
 2. مشاغل منطقه خدمات از مشتری یا مشتری بازدید کنید یا تحویل دهید ، اما از آدرس کسب و کار آنها کار نکنید. مثالها: لوله کش ، سرویس نظافت ، آرایشگاه سیار و …
 3. مشاغل ترکیبی از آدرس کسب و کار خود به مشتریان و مشتریان خود خدمت کرده و همچنین از آنها بازدید کرده یا به آنها تحویل دهید. مثالها: عکاسی که در محل و استودیو عکسبرداری می کند یا رستورانی که خدمات تحویل را نیز ارائه می دهد.

اگر مشاغل موقعیت مکانی هستید، آدرس خود را تنظیم کرده و قسمت قسمت خدمات را خالی بگذارید. این کار را در زیر تب Info انجام دهید.

اگر شما یک تجارت منطقه خدمات هستید، گزینه تنظیم منطقه خدمات خود را بزنید. می توانید بیست مورد از اینها را اضافه کنید ، اما دقیق بودن آن مهم است. به امید حضور در جستجوهای بیشتر ، هر مکانی را که به ذهنتان خطور می کند لیست نکنید. Google می گوید که “مرزهای منطقه کلی شما نباید بیش از ۲ ساعت از زمان رانندگی از محل کار شما گسترش یابد” ، بنابراین معمولاً یک یا دو شهر یا شهر نزدیک این مناطق زیاد است. استفاده کنید ZIPدر صورت نیاز به دانه دانه تر بودن ، کد پستی /

در آخر ، آدرس خود را از لیست پاک کنید.

عکس نحوه بهینه سازی Google برای کسب و کار من در 30 دقیقه

توجه داشته باشید که این فقط موقعیت کسب و کار شما را از جستجوگران پنهان می کند. مشتریانی که در منطقه خدمات شما جستجو می کنند ، همچنان می توانند شما را پیدا کنند.

Sidenote

اگر شما یک منطقه خدمات خدماتی هستید که به یک ایالت یا کشور دیگر خدمات ارائه می دهید ، لازم به ذکر است که بسته های نقشه که حاوی نمایه های Google Business هستند ، فقط برای جستجوی محلی نشان داده می شوند. منطقی نیست که بخواهید لیست نمایه کسب و کار خود را بهینه کنید تا در همه جا نشان داده شود. این چیزی نیست که آنها برای آن هستند. رتبه بندی در سطح ملی یا بین المللی بیشتر یک شغل برای وب سایت واقعی شما است.

اگر شما یک تجارت ترکیبی هستید، مراحل مشابه مشاغل حوزه خدمات را طی کنید ، اما آدرس خود را پاک نکنید. مشتریانی که می خواهند از ویترین فروشگاه یا دفتر کار شما بازدید کنند ، هنوز به این مورد احتیاج دارند.

مردم باید بدانند چه موقع باز و بسته هستید ، بنابراین همه باید ساعت کار خود را اضافه کنند. این احتمالاً واضح به نظر می رسد ، اما تعداد زیادی نمایه تجاری بدون این اطلاعات ضروری وجود دارد.

عکس نحوه بهینه سازی Google برای کسب و کار من در 30 دقیقه

یک رستوران بدون ساعات کاری ذکر شده.

برای افزودن ساعات کاری خود به اینجا بروید داشبورد> اطلاعات> افزودن ساعت

روزهایی را که باز هستید علامت گذاری کنید ، سپس زمان های باز و بسته را اضافه کنید. اگر بعداً در روز تعطیل می شوید و دوباره باز می کنید ، همانطور که معمولاً در رستوران های دارای سرویس ناهار و شام اتفاق می افتد ، روی گزینه “افزودن ساعت” کلیک کنید تا یک ردیف دیگر اضافه شود. می توانید این کار را هر چند بار که نیاز دارید انجام دهید.

عکس نحوه بهینه سازی Google برای کسب و کار من در 30 دقیقه

هیچ کس نمی خواهد وقت خود را صرف سفر به محل کار خود کند و فقط متوجه شود که هنگام تعطیلات رسمی هنگام ورود زود بسته اید. ناامیدکننده و راهی مطمئن برای بدست آوردن نظرات بد است که می تواند بر رتبه بندی محلی شما تأثیر منفی بگذارد.

این مشکل را قبل از اینکه با اضافه کردن “ساعات خاص” مشکل سازد ، برطرف کنید.

فقط برو داشبورد> اطلاعات> اضافه کردن ساعات ویژه

مانند ساعتهای عادی ، می توانید با دکمه “افزودن ساعت” چندین بار باز و بسته را برای همان روز اضافه کنید. به عنوان مثال ، ممکن است صبح شب کریسمس برای چند ساعت صبح باز کنید ، سپس شب دوباره باز کنید. در این صورت ، ساعات ویژه شما به این شکل خواهد بود:

عکس نحوه بهینه سازی Google برای کسب و کار من در 30 دقیقه

حتی اگر ساعات تعطیلات شما همان ساعات عادی شما باشد ، باز هم باید آنها را تأیید کنید. اگر این کار را نکنید ، ممکن است مشتریان بالقوه ای که در تعطیلات رسمی جستجو می کنند هشداری در لیست شما مشاهده کنند.

عکس نحوه بهینه سازی Google برای کسب و کار من در 30 دقیقه

۶٫ جزئیات تماس خود را اضافه کنید

اکثر مشاغل می خواهند هم وب سایت و هم شماره تلفن خود را اضافه کنند ، این کار را می توانید در برگه “اطلاعات” انجام دهید.

فقط اگر وب سایتی ندارید یا نمی خواهید از طریق تلفن با شما تماس بگیرند باید این موارد را خالی بگذارید. حداقل ، شما باید حداقل یکی از این موارد را به نمایه کسب و کار خود اضافه کنید. در غیر این صورت ، راهی برای تماس با مشتریان وجود ندارد.

گوگل می گوید مشاغل دارای عکس ۴۲٪ درخواست راهنمای رانندگی و ۳۵٪ کلیک وب سایت بیشتر از مشاغل بدون عکس دریافت می کنند.

هر کسی می تواند عکس ها را به لیست Google Business اضافه کند ، از جمله مشتریان. اما اضافه کردن عکسها به شما کمک می کند تا لیست شما به بهترین شکل ظاهر شود و به دلایل درست در نتایج جستجو برجسته باشد.

گوگل مقدار زیادی دارد رهنمودهایی برای عکسهای تجاری، اما در اینجا اصول اولیه وجود دارد:

 • آرم خود را اضافه کنید: واضح تر ، بهتر است.
 • عکس جلد اضافه کنید: چیزی را انتخاب کنید که شخصیت کسب و کار شما را به نمایش بگذارد.
 • ۳+ عکس خارجی اضافه کنید. آنها را از چند زاویه در طول روز در نظر بگیرید تا به مشتریان در یافتن مشاغل شما – در هر زمان کمک کنید.
 • ۳+ عکس داخلی اضافه کنید. از دکوراسیون و فضای کسب و کار خود برای جلب مشتری در آن استفاده کنید.
 • ۳+ عکس محصول اضافه کنید. محبوب ترین موارد خود را به نمایش بگذارید.
 • ۳+ عکس “در محل کار” اضافه کنید. تیم خود را در حال ارائه خدمات به مشتریان نشان دهید.
 • ۳+ عکس تیم اضافه کنید. با نمایش شخصیت اعضای تیم و کارکنان خود ، تجارت خود را انسانی کنید.

وقتی صحبت از عکس می شود ، به نظر می رسد عکس بهتر است. مطالعه ای توسط BrightLocal دریافت که مشاغل دارای بیش از ۱۰۰ عکس ۵۲۰٪ تماس بیشتر ، ۲،۷۱۷٪ درخواست جهت دهی بیشتر و ۱۰۶۵٪ کلیک وب سایت بیشتر از کسب و کار متوسط ​​دریافت می کنند.

عکس نحوه بهینه سازی Google برای کسب و کار من در 30 دقیقه

البته ، این بدان معنا نیست که شما باید صدها عکس را در همان لحظه اضافه کنید. با دستورالعمل های بالا شروع کنید و به مرور عکس های بیشتری اضافه کنید.

فقط مطمئن شوید که همه آنها را به طور مناسب نامگذاری کنید – به عنوان مثال ، bridesmaid-dress.jpg ، نه IMG_574921.png

خواندن توصیه می شود: تصویر سئو: ۱۲ نکته عملی برای ترافیک ارگانیک بیشتر

۸٫ محصولات و خدمات را اضافه کنید

اگر Google به شما امکان افزودن محصولات و خدمات به لیست مشاغل شما را بدهد ، معمولاً ارزش انجام این کار را دارد زیرا می تواند به لیست کسب و کار شما کمک کند تا حتی برای جستجوی مرتبط تر نشان داده شود.

به عنوان مثال ، این تجارت لباس عروس تمام لباس های عروسی را که به عنوان محصولات ارائه می دهند ذکر کرده است:

عکس نحوه بهینه سازی Google برای کسب و کار من در 30 دقیقه

به نظر می رسد ، در نتیجه ، لیست آنها برای درخواست های محلی مربوط به لباس ها و مارک های خاص مانند “لباس عروسی لیلیان وست شفیلد” نشان داده می شود:

عکس نحوه بهینه سازی Google برای کسب و کار من در 30 دقیقه

فقط مطمئن شوید که تمام جزئیات مربوطه را به محصولات و خدمات خود اضافه کنید ، از جمله نام ، قیمت ، دسته ، توضیحات و پیوند به صفحه محصول یا خدمات مرتبط در وب سایت خود. برای سرعت بخشیدن به این فرآیند ، می توانید توضیحات و جزئیات وب سایت خود را کپی و جای گذاری کنید. انجام این کار هیچ ضرری ندارد و باعث ایجاد محتوای تکراری نمی شود.

مطابق با مطالعه BrightLocal’s 2020، بررسی ها برای رتبه بندی بسته های نقشه محلی اهمیت بیشتری پیدا می کنند. و خود گوگل اظهار می دارد که “بررسی های مثبت و با کیفیت از مشتریان شما می تواند باعث افزایش دید کسب و کار شما و احتمال بازدید یک خریدار از مکان شما شود.”

جالب است که Google همچنین در بررسی ها حاوی کلمات کلیدی مرتبط از جستجوی جستجوگر را برجسته می کند.

عکس نحوه بهینه سازی Google برای کسب و کار من در 30 دقیقه

اما در واقع چگونه بررسی می کنید؟

در اینجا چند روش وجود دارد:

 • از مشتریان بپرسید. اگر چهره به چهره با مشتریان تعامل دارید و احساس می کنید که آنها تجربه مثبتی داشته اند ، از آنها بخواهید که بررسی کنند.
 • پیوند مرور را ایجاد و به اشتراک بگذارید. بسیاری از مشتریان نمی دانند که چگونه نظرات Google را ترک کنند. Google این را می داند ، به همین دلیل به همه مشاغل این امکان را می دهند که یک پیوند بررسی مشترک ایجاد کنند. آن را پیدا کنید Google برای کسب و کار من> صفحه اصلی> بررسیهای بیشتر دریافت کنید.
 • کارت های “ترک یک بررسی” ایجاد کنید. کارتهای فیزیکی چاپ شده داشته باشید که از مشتریان بخاطر تجارتشان تشکر می کنند و آنها را وادار می کند که بررسی کنند. پیوند کوتاه شده بررسی خود را وارد کنید یا یک QR برای سهولت کار کد کنید.
 • پیوند بررسی خود را در امضای ایمیل خود قرار دهید. اگر از طریق ایمیل با مشتریان ارتباط برقرار می کنید ، این یک روش انفعالی عالی برای کسب نظرات بیشتر است.

فقط بدانید که برخلاف شرایط Google برای ارائه انگیزه به مشتریان در ازای بررسی ، بنابراین از روشهایی مانند ارائه تخفیف یا چیزهای رایگان در ازای آن دور باشید.

ممکن است افراد درباره کسب و کار شما س questionsالاتی داشته باشند که لیست شما به آنها پاسخ نمی دهد. به همین دلیل Google به جستجوگران اجازه می دهد تا در مورد مشاغل س questionsال کنند و از صاحبان مشاغل و جامعه وسیعتر پاسخ بگیرند.

عکس نحوه بهینه سازی Google برای کسب و کار من در 30 دقیقه

س questionالی با پاسخ صاحب مشاغل.

بسیاری از مشاغل بالاتر از این س keepال ها نیستند و ارائه پاسخ را به عهده دیگران می گذارند. این به ندرت ایده آل است و اغلب منجر به این می شود که مشتریان اطلاعات گمراه کننده یا نادرستی درباره کسب و کار شما ببینند.

به عنوان مثال ، در اینجا شخصی س askingال می شود که آیا برای دریافت پاسخ های متناقض از جامعه محلی ، آیا باید در یک نوار محلی رزرو کنید؟

عکس نحوه بهینه سازی Google برای کسب و کار من در 30 دقیقه

سوالی بدون پاسخ صاحب مشاغل.

فقط نکات منفی می توانند از این امر ناشی شوند. پاسخ های ضد و نقیض احتمالاً آن شخص و دیگران را از ملاقات کلی منصرف می کند یا آنها را از اینکه برگردانده شده اند عصبانی می کند زیرا کتاب قبلی را رزرو نکرده اند. این افراد هستند که نظرات منفی می گذارند و محلی شما را از بین می برند سئو.

به همین دلیل ، ما توصیه می کنیم یک رویکرد فعال با پرسش و پاسخ داشته باشید ، و دو روش برای انجام آن وجود دارد:

 1. اعلان های س questionsال و پاسخ را روشن کنید. هشدارها را دریافت کنید هر زمان که کسی س aboutال شما در مورد تجارت شما را پرسید ، سپس بلافاصله پاسخ دهید نگران دریافت بسیاری از اعلان های آزار دهنده نباشید. تا زمانی که تجارت شما بسیار محبوب نباشد ، س questionsالات کاملاً نادر است. توجه داشته باشید که این هشدارها به طور پیش فرض فعال هستند ، اما لازم است در تنظیمات دوباره بررسی کنید.
 2. پاسخ س FAالات متداول را از ابتدا ارائه دهید. اکثر وب سایت ها دارای یک سالات متداول صفحه ای با پاسخ به سوالات رایج. می توانید خود در لیست Google خود این س questionsالات را بپرسید و پاسخ دهید. فقط مطمئن شوید که به سیستم همان حساب Google که برای «Google برای کسب و کار من» استفاده می کنید وارد شده اید تا پاسخ ها از طرف صاحب مشاغل برچسب گذاری شود.

پست ها به شما امکان می دهند به روزرسانی ها ، پیشنهادات و رویدادهای مربوط به کسب و کار خود را به اشتراک بگذارید. آنها را بعنوان بروزرسانی وضعیت در نظر بگیرید. آنها در یک چرخ فلک در نزدیکی پانل Google Business شما نشان داده می شوند.

عکس نحوه بهینه سازی Google برای کسب و کار من در 30 دقیقه

Google همچنین گاهاً پستهای مربوطه را در نتایج “بسته نقشه” به نمایش می گذارد.

به عنوان مثال ، اگر “گلهای همدردی اورگن چوب سوخت” را جستجو کنیم ، Valley Pacific Floral در بسته نقشه قرار می گیرد. و گوگل یکی از پست های خود را به نمایش می گذارد که اصطلاح “گل های همدردی” را از جستجوی ما ذکر کرده است.

عکس نحوه بهینه سازی Google برای کسب و کار من در 30 دقیقه

مشخص نیست که آیا این کسب و کار به دلیل آن پست در اینجا رتبه بندی می کند یا بدون توجه به آن رتبه بندی می شود. در هر صورت ، این امر به برجسته شدن لیست در SERP ها و جلب توجه بیشتر مشتریان بالقوه کمک می کند.

برای ایجاد یک پست ، به تب Posts بروید و روی دکمه کلیک کنید تا اولین پست شما ایجاد شود.

در اینجا چند نکته برای ارسال های خود آورده شده است:

 • از عکسهای خوب استفاده کنید. اطمینان حاصل کنید که از وضوح ، نور مناسب و چارچوب خوبی برخوردار هستند.
 • با عنوان خود از عمل الهام بگیرید. سعی کنید پیشنهادهای جذاب ایجاد کنید. فقط وقتی می توانید بگویید «۵۰٪ از همه چیز آخر هفته» ، فقط نگویید “فروش فعلا”.
 • دقیق باش. از مبهم بودن مانند طاعون بپرهیزید. نگویید “It’s Happy Hour!” وقتی می توانید بگویید “ساعت خوش! ۵۰ off تخفیف برای همه نوشیدنی ها از ۵-۶ PM هر شنبه!”
 • به موقع باشید. منتظر بمانید تا روز ولنتاین در مورد شام ویژه شمع خود پست بگذارید. مردم تا آن زمان برنامه ریزی کرده اند.
 • فقط به خاطر آن پست نگذارید. بسیاری از راهنماها می گویند که پست ها “سیگنال های مثبت Google را ارسال می کنند” و “تا آنجا که ممکن است پست ارسال کنند”. موافق نیستیم. پست نکنید مگر اینکه حرف معناداری برای گفتن داشته باشید.

درباره ایجاد پست های عالی کسب و کار در بیشتر بیاموزید این راهنمای کوتاه از Google.

فعال کردن پیام رسانی یک دکمه به لیست Google Business شما اضافه می کند تا جستجوگران بتوانند مستقیماً به شما پیام دهند.

عکس نحوه بهینه سازی Google برای کسب و کار من در 30 دقیقه

Google همچنین دکمه “پیام” را در Google Maps نشان می دهد.

برای فعال کردن این ویژگی ، برنامه Google My Business را برای بارگیری کنید iOS یا اندروید. از آنجا به سیستم حساب Google خود وارد شوید ، به برگه مشتریان ، سپس تب Messages بروید ، سپس گزینه روشن کردن پیام را بزنید.

Sidenote

Google برای این کار از شماره تلفن شما استفاده نمی کند. پیام ها در برنامه نشان داده می شوند ، بنابراین نصب برنامه در تلفن غیر مشاغل بدون مشکلات حریم خصوصی ایمن است.

۱۳٫ همه موارد دیگر را پر کنید

بیشتر گزینه های مهم در Google برای کسب و کار من اکنون کامل شده است ، اما ارزش آن را دارد که یک دقیقه وقت بگذارید تا هر آنچه را که باقیمانده است پر کنید. این بسته به مقوله ای که برای تجارت خود انتخاب کرده اید ، کمی متفاوت خواهد بود.

به عنوان مثال ، رستوران ها می توانند موارد منوی خود را لیست کنند ، آرایشگاه ها می توانند از یک ارائه دهنده شخص ثالث استفاده کنند تا جستجوگران بتوانند قرار ملاقات ها را مستقیماً از نمایه تجاری خود رزرو کنند و غیره

در مورد “بهینه سازی” زمینه های باقیمانده خیلی خسته نباشید. فقط تا می توانید دقیقاً آنها را پر کنید و خوب است که بروید.

۱۴٫ وب سایت خود را بهینه کنید

آیا تا به حال متوجه شده اید که وقتی وب سایت آنها مواردی را که شما جستجو می کنید ، Google گاهی نمایه های تجاری را در نتایج جستجو نشان می دهد؟

عکس نحوه بهینه سازی Google برای کسب و کار من در 30 دقیقه

در هیچ کجای نمایه آن کسب و کار هیچ اشاره ای به پرکننده های پوستی نشده است. به نظر می رسد زیرا این عبارت در وب سایت واقعی آنهاست که Google آن را انتخاب می کند.

عکس نحوه بهینه سازی Google برای کسب و کار من در 30 دقیقه

به همین دلیل ، ذکر محصولات و خدماتی که در وب سایت خود می فروشید قابل ذکر است.

البته بیشتر وب سایت ها از قبل این کار را تا حدی انجام می دهند. اگر لباس ساقدوش عروس می فروشید ، احتمالاً سایت شما این را ذکر کرده است. با این حال ، آسان است محصولات و خدمات مهمی را که ممکن است افراد محلی در جستجوی آنها باشند از دست دهید. برای یافتن این موارد ، محصولات و خدماتی را که وب سایت شما قبلاً از آنها نام برده است وارد ابزار تحقیق کلمات کلیدی مانند Keywords Explorer کنید ، سپس همچنین برای گزارش. این کلمات کلیدی دیگری را نشان می دهد که وب سایت های دارای رتبه برتر برای کلمات کلیدی شما نیز دارای رتبه بندی هستند.

به عنوان مثال ، در وب سایت فوق در حال حاضر محصولات و خدماتی مانند پرکننده های پوستی ، پرکننده های ظهور دار ، پرکننده های یوودرم ، پر کننده های رادیسی و تقویت کننده های لب ذکر شده است.

بیایید آنها را در Keywords Explorer جایگذاری کنیم و علامت بررسی کنیم همچنین برای گزارش.

عکس نحوه بهینه سازی Google برای کسب و کار من در 30 دقیقه

در اینجا ، محصولات و خدماتی را مشاهده می کنیم که در وب سایت مانند پرکننده گونه ، زیر پرکننده چشم ، تزریق لب و پرکننده خط فک ذکر نشده است. همیشه ممکن است این وب سایت نتواند از این خدمات نام ببرد زیرا آنها این خدمات را ارائه نمی دهند ، اما با توجه به سایر خدمات آنها ، احتمالاً آنها حداقل برخی را ارائه می دهند. و اگر چنین است ، آنها احتمالاً باید آنها را به وب سایت خود اضافه کنند.

به عنوان مثال ، فرض کنید این تجارت آمپول لب را ارائه می دهد اما فراموش کرده است که در این مورد در وب سایت خود صحبت کند.

اگر این کلمه کلیدی را جستجو کنیم ، یک بسته نقشه در نتایج جستجو مشاهده می کنیم.

عکس نحوه بهینه سازی Google برای کسب و کار من در 30 دقیقه

این به ما می گوید که پرس و جو قصد محلی دارد. به عبارت دیگر ، افرادی که این مورد را در Google تایپ می کنند به دنبال مشاغل محلی هستند که این سرویس را ارائه دهند. به همین دلیل ، شاید ارزش آن باشد که کسب و کار در آن مکان در وب سایت خود از آن سرویس یاد کند.

اکنون ، توجه به این نکته مهم است که این موضوع “پاشیدن کلمات کلیدی” به تنبل در نسخه وب سایت شما نیست. این کار نمی کند به سادگی وب سایت شما را غیرحرفه ای نشان می دهد. بنابراین اطمینان حاصل کنید که محصولات و خدمات را به طریقی منطقی به وب سایت خود اضافه می کنید ، مانند:

 • برای ذکر محصولات و خدمات بیشتر ، از نسخه اصلی خود استفاده کنید (اینجا دیوانه نشوید ، آن را بیش از هر چیز طبیعی و قابل خواندن نگه دارید).
 • افزودن صفحات جدید برای محصولات یا خدمات منفرد.
 • ذکر محصولات و خدمات اضافی که در ارائه می دهید سالات متداول صفحه

افکار نهایی

اجرای بیشتر بهینه سازی های بالا بیش از نیم ساعت طول نمی کشد. پس از آن ، یک نمایه تجاری بهینه سازی شده خواهید داشت که قربانی اشتباهات بهینه سازی رایج بسیاری از صاحبان مشاغل نمی شود.

با این حال ، باید همچنان همه موارد را به صورت دوره ای مرور کنید تا نمایه خود را دقیق نگه دارید. (هر چند ماه یک بار باید کلاهبرداری را انجام دهید).

همچنین مهم است که بدانید هدف نمایه Google Business شما نشان دادن سوالات با نیت محلی است. به عبارت دیگر ، پرس و جوهایی که جستجوگران به دنبال مشاغل ، محصولات و خدمات در منطقه محلی خود هستند. این چیزی است که بسیاری از صاحبان مشاغل از آن سو تفاهم می کنند. اگر می خواهید افراد در سراسر کشور ، یا در سطح بین المللی تجارت شما را در سراسر کشور پیدا کنند ، باید در آن سرمایه گذاری کنید سئو فراتر از Google برای کسب و کار من. این بدان معنی است که تحقیق کلمات کلیدی را برای یافتن کلمات کلیدی مناسب ، بهینه سازی صفحات خود با صفحه انجام دهید سئو، و ایجاد پیوندهایی برای پیشی گرفتن از رقابت.

نحوه انجام این کار را در راهنمای کامل ما برای محلی بیاموزید سئو.

درباره بهینه سازی های بالا سوالی دارید؟ منو بزن در توییتر.

پاسخی بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *