رسانه کسب شده چیست؟ ۷ راه برای دریافت آن

رسانه کسب شده چیست؟ 7 راه برای دریافت آن

رسانه های کسب شده تبلیغاتی است که به طور ارگانیک از طریق تلاش های تبلیغاتی به دست می آید ، مانند پوشش مطبوعات ، ذکر رسانه های اجتماعی و رتبه بندی موتورهای جستجو.

اما چرا رسانه کسب شده مهم است؟ و چگونه می توانید مقدار بیشتری از آن را بدست آورید؟

در این پست ، موارد زیر را بررسی خواهیم کرد:

رسانه های درآمد در برابر رسانه های پولی در مقابل رسانه های تحت مالکیت

اگر در هر نقطه پول دست عوض شود ، این رسانه کسب درآمد نمی کند. این رسانه های پولی. نمونه هایی از این جمله است تلویزیون تبلیغات و رادیو ، بیلبوردها ، حمایت های مالی و تبلیغات آنلاین (Google Ads ، Facebook Ads و غیره)

اگر کنترل کاملی بر دارایی یا کانال داشته باشید ، این نیز رسانه ای کسب نمی کند. این رسانه های متعلق به. به عنوان مثال می توان به موارد منتشر شده در وب سایت ، خبرنامه ها و غیره اشاره کرد.

با این حال ، همه چیز به این وضوح مشخص نیست. وقتی صحبت از مواردی می شود سئو، کمی لجن تر می شود.

برای رتبه بندی در Google ، باید محتوایی ایجاد کنید که متعلق به رسانه باشد. اما فقط می توانید در جایی که Google آن محتوا را رتبه بندی می کند و بر اساس کلمات کلیدی رتبه بندی کنید. شما کنترل کاملی روی آن ندارید.

به همین دلیل ، به نظر ما ، سئو رسانه کسب شده است.

این همه چیز در مورد است کنترل. شما می توانید هم پرداخت شده و هم مالکیت را کنترل کنید ، اما نمی توانید رسانه های کسب شده را کنترل کنید. و از آنجا که نمی توانید مکان موردنظر در Google را به طور کامل کنترل کنید (فقط می توانید روی آن تأثیر بگذارید) ، این رسانه کسب شده است.

چرا رسانه کسب شده مهم است؟

رسانه کسب شده همان چیزی است که هر کسب و کاری برای آن تلاش می کند و دو دلیل اصلی برای آن وجود دارد:

۱٫ رسانه های کسب شده در طولانی مدت اغلب ارزان ترند

در سال ۲۰۱۹ ، هنگامی که پاراشوت تشک پشمی جدید خود را راه اندازی کرد ، این شرکت رسانه های کسب شده را نسبت به رسانه های پولی انتخاب کرد. این محصول را با ویراستاران و تأثیرگذارها دانه بندی کرد ، که منجر به تولید مقالات و داستان های اینستاگرام از افرادی که تشک را آزمایش کردند ، شد.

عکس رسانه کسب شده چیست؟ 7 راه برای دریافت آن

بررسی مطبوعاتی از تشک جدید Parachute

در کل ، آنها حدود ۲۰۰۰۰ دلار برای این کار خرج کردند روابط عمومی و هدیه محصول. به گفته آریل کایبنیانگذار Parachute ، آنها مجبور بودند حداقل ۲ میلیون دلار برای تبلیغات فیس بوک هزینه کنند تا همان تعداد برداشت را از این کمپین رسانه ای بدست آورند.

و برخلاف رسانه های پولی – جایی که مجبورید هزینه بیشتری را برای برداشت های بیشتر در طول زمان صرف کنید – رسانه ای که به دست می آورید هدیه ای است که دائماً به شما اهدا می کند.

مقالات مطبوعاتی اغلب به محصول یا شرکت پیوند می خورند ، که باعث بهبود آنها می شود سئو. و این مقالات همچنین ممکن است به مرور رتبه جستجو و ارسال ترافیک مراجعه به سایت را داشته باشند.

۲٫ رسانه های کسب شده برای ساختن برند عالی هستند

“عدم کنترل” با رسانه های بدست آمده یک طرفدار است ، نه یک موافق.

از آنجا که مارک ها نمی توانند پیام را کنترل کنند ، از نظر مصرف کنندگان قابل اعتمادتر است. بازرسان شخص ثالث می توانند نظر بی طرفانه خود را درباره یک محصول ارائه دهند و مردم می توانند نظرات صادقانه خود را درباره یک شرکت یا محصول در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارند.

به عنوان نویسنده امور مالی مورگان هوسل قرار می دهد:

عصر اطلاعات بسیاری از رفتارهای خوب را ترویج می کند. اما قدرتمندتر توانایی آن در آشکار کردن رفتار بد و ناکارآمد است. آنچه قبلاً توسط تعدادی از خبرنگاران و نشریات مروری انجام می شد ، اکنون توسط میلیاردها انسان روزمره برای هر چیزی که به نظر درست نمی رسد ، انجام می شود.

به عبارت دیگر ، اگر افراد واقعی در حال تمجید از شما هستند ، و مشخص است که شما برای این کار هزینه ای پرداخت نکرده اید یا آنها را تشویق نکرده اید ، این امر به برجسته شدن نام تجاری شما در بازار کمک می کند. این امر به ویژه برای مصرف کنندگان مستقیم ()DTC) مارک های تجاری

در مورد آن فکر کنید Parachute تنها شرکت تشک فروشی نیست که امروز به صورت آنلاین فروش می کند. بنفش ، کاسپر ، لیزا – این لیست همچنان ادامه دارد. اکثر مصرف کنندگان حتی اگر تبلیغات خود را مشاهده کنند ، احتمالاً نمی توانند این شرکت ها را از هم تفکیک کنند.

رسانه های کسب شده راهی است که می توان در مقابل مشتریان بالقوه قابل توجه بود.

چند نمونه از رسانه های کسب شده چیست؟

در اینجا چند نمونه از نحوه به دست آوردن رسانه های کسب شده در طبیعت آورده شده است.

 1. تلویزیون بخش
 2. ویژگی روزنامه / مجله
 3. انتشارات طاقچه / تجارت
 4. توییتر ذکر می کند
 5. بحث های Reddit
 6. سایت ها را مرور کنید
 7. تأثیرگذارها
 8. موتورهای جستجو

تلویزیون بخش

این سنتی ترین شکل رسانه کسب شده است. در یک ظاهر می شود تلویزیون برنامه و به میلیون ها بیننده در اتاق نشیمن خود برسد.

Ahrefs هنوز در یک ظاهر نشده است تلویزیون نشان می دهد ، اما نویسندگانی مانند اکهارت تول دارند میلیون ها کتاب فروخت با تشکر از توصیه اوپرا

ویژگی روزنامه / مجله

سال گذشته ، بلومبرگ در مقاله ای از Businessweek اطلاعات ما را در مورد محبوب ترین جستجوهای Google ارائه داد. ما برای این هزینه پرداخت نکردیم. تلاش های تبلیغاتی مداوم ما باعث شد نویسنده محتوای ما را پیدا کند ، و او تصمیم گرفت آن را در یک مقاله قرار دهد.

عکس رسانه کسب شده چیست؟ 7 راه برای دریافت آن

این مقاله در نسخه فیزیکی مجله نیز وجود دارد.

انتشارات طاقچه / تجارت

از آنجا که ما در نسبتا کوچک مستقر هستیم سئو صنعت ، ما به طور منظم در انتشارات متمرکز بر طوفان مانند مجله موتور جستجو اشاره می کنیم.

عکس رسانه کسب شده چیست؟ 7 راه برای دریافت آن

توییتر ذکر می کند

کاری اخیراً توییت کرده است که چقدر وبلاگ Ahrefs را دوست دارد. ما از او نخواستیم که این کار را انجام دهد ما با انتشار و تبلیغ بی وقفه محتوای پیشرو در صنعت برای سالها در وبلاگ خود ستایش او را به دست آوردیم.

بحث های Reddit

کاربر دیگری نیز به اشتراک گذاشت که چقدر وبلاگ ما را دوست دارد. اما آنها به جای به اشتراک گذاشتن آن در حساب های اجتماعی خود ، تصمیم گرفتند آن را با مخاطبان بسیار بیشتری در Reddit به اشتراک بگذارند:

عکس رسانه کسب شده چیست؟ 7 راه برای دریافت آن

سایت ها را مرور کنید

ما همچنین تعداد زیادی از کاربران را به طور منظم در مورد تجربه خود با محصول خود در سایت های نظیر از جمله به اشتراک می گذاریم G2:

عکس رسانه کسب شده چیست؟ 7 راه برای دریافت آن

اگر مشاغل محلی هستید ، سایتهایی مانند Yelp ، TripAdvisor و Google Maps را نیز مرور کنید.

تأثیرگذارها

رند فیشکین با بیش از ۴۴۰،۰۰۰ فالوور در توییتر ، در صنعت بازاریابی تأثیرگذار است. او تصمیم گرفت یکی از مقالات ما را با مخاطبانش به اشتراک بگذارد. ما از او چنین کاری نکردیم.

ما این سهم را به دست آوردیم زیرا مقاله ای منتشر کردیم با تعداد زیادی بینش منحصر به فرد ، که همگی از تجربه دنیای واقعی ما بدست آمده اند.

موتورهای جستجو

با توجه به سایت اکسپلورر Ahrefs ، وبلاگ ما ماهانه ۵۵۸،۰۰۰ پوند بازدید می کند. توجه داشته باشید: اینها همه بازدیدهای ارگانیک است. آنها از تبلیغات نیستند.

Google محتوای ما را در موتور جستجوی خود رتبه بالایی قرار می دهد ، بنابراین ترافیک را به سمت ما می فرستد.

Sidenote

اگر تخمین موجود در Ahrefs را با داده های واقعی از مقایسه کنیم کنسول جستجوی Google، می بینیم که Ahrefs کمی ترافیک ارگانیک ما را دست کم می گیرد. میزان بازدید واقعی Google ما به ماهانه ۷۵۰،۰۰۰ بازدید نزدیک است. دلیل این امر ساده است: اگرچه ما یک پایگاه داده گسترده از کلمات کلیدی در Ahrefs داریم ، اما هیچ ابزاری از هر جستجوی جستجو اطلاعاتی ندارد. به همین دلیل ، تقریباً همیشه وب سایت ها و صفحات وب بیشتر از تخمین های Ahrefs بازدید می کنند.

فقط به این دلیل که نمی توانید رسانه های کسب شده را کنترل کنید ، به این معنی نیست که نمی توانید روی آنها تأثیر بگذارید.

در اینجا چند روش وجود دارد که می توانید برای شرکت خود رسانه بیشتری کسب کنید.

 1. استفاده کنید هارو
 2. صدا برای نشان دادن در پادکست ها
 3. رتبه بندی برای “کلمات کلیدی منبع”
 4. کاری با ارزش انجام دهید
 5. در نمایشگاه ها شرکت کنید
 6. محصول خود را برای بررسی ارسال کنید
 7. سئو

۱٫ استفاده کنید هارو

کمک به خبرنگارهارو) یک سرویس رایگان است که روزنامه نگاران را به منابع متصل می کند. پس از ثبت نام ، نامه های روزانه سرویس را با درخواست روزنامه نگاران دریافت خواهید کرد.

در اینجا مثالی از ایمیل ارسال شده است هارو به نظر می رسد مانند:

عکس رسانه کسب شده چیست؟ 7 راه برای دریافت آن

پس از دریافت ایمیل ، تنها کاری که باید انجام دهید این است که بررسی کنید آیا شرایط آنها را برآورده می کنید و یا پاسخ می دهید. اگر آنها از پاسخ شما در پست خود استفاده کنند ، معمولاً با ذکر نام و پیوند مجدد به شما اعتبار می دهند.

از آنجا که این روزنامه نگاران احتمالاً پاسخهای زیادی از افراد دیگر دریافت خواهند کرد ، چگونه برجسته می شوید و مطمئن می شوید که پاسخ شما انتخاب می شود؟ در اینجا چند نکته وجود دارد:

 • بینش تخصصی واقعی را ارائه دهید. روزنامه نگار هافینگتون پست کیسی باند می گوید، “هر زمان که شما با یک متخصص تماس می گیرید به این دلیل است که آنها قرار است چیزی را به شما ارائه دهند که شما خودتان نتوانید آن را کشف کنید یا به راحتی پیدا کنید.” سعی نکنید از مقاله ای که در Google جستجو کرده اید به طور خلاصه پاسخ دهید. بصیرت واقعی فراهم کنید که فقط از طریق تخصص یا تجربه حاصل می شود.
 • مدارک خود را به اشتراک بگذارید. متاسفانه ، هارو توسط بی پروا مورد سو been استفاده قرار گرفته است سئو متخصصانی که به دنبال لینک سریع هستند. روزنامه نگاران دارند بعضی اوقات آنها را صدا می کرد و محتاط شده اند هارو برای آنها مکانی عالی برای نقل قول های متخصص باقی مانده است ، اما شما باید ثابت کنید که یک متخصص واقعی در این زمینه هستید. این به معنای به اشتراک گذاشتن اعتبار ، دسته های رسانه های اجتماعی و موارد دیگر است.

می توانید درباره استفاده بیشتر بدانید هارو به طور موثر نیز در اینجا (نکته شماره ۶) یا داخل این ویدیو:

https://www.youtube.com/watch؟v=73lj6m6Xulc

۲٫ پیچ برای ظاهر شدن در پادکست ها

اگر شما یک متخصص موضوع هستید ، هارو تنها راه برای به دست آوردن رسانه های کسب شده شما نیست. فراگیر شدن پادکست ها به این معنی است که شما همچنین می توانید به عنوان مهمان ظاهر شوید و تخصص خود را به اشتراک بگذارید.

این استراتژی ای است که ما در Ahrefs استفاده کرده ایم.

در سال ۲۰۱۹ ، مدیر ارشد بازاریابی ما ، تیم سولو ، یک هدف مشخص کن برای نمایش در بیش از ۲۰ پادکست او این کار را فقط در چهار ماه انجام داد.

عکس رسانه کسب شده چیست؟ 7 راه برای دریافت آن

حضور تیم در پادکست Smart Passive Income

چگونه فرصت های پادکست را پیدا می کنید؟

یک راه ساده شناسایی شخصی با کالیبر مشابه است که در چندین پادکست بوده است.

بیایید از Tim به عنوان مثال استفاده کنیم.

ابتدا ، وب سایت وی (ahrefs.com) را در سایت Explorer سایت Ahrefs جایگذاری می کنیم ، به آدرس مراجعه کنید بک لینک گزارش دهید و نام او را در کادر “شامل” تایپ کنید.

عکس رسانه کسب شده چیست؟ 7 راه برای دریافت آن

دوم ، ما می خواهیم لیست این لیست را ببینیم تا پادکست های او را ببینیم.

عکس رسانه کسب شده چیست؟ 7 راه برای دریافت آن

سوم ، ما ایمیل میزبان پادکست را پیدا می کنیم و با ما تماس می گیریم که آیا آنها مایل به مصاحبه با ما هستند.

خواندن توصیه می شود: ۱۲ درسی که از انجام ۲۰+ مصاحبه پادکست در مدت ۴ ماه آموخته ام

۳٫ رتبه بندی برای کلمات کلیدی “منبع”

در ارائه خود برای چیانگ مای ۲۰۱۹ سئو کنفرانس، سئو مشاور استیسی مک این را گفت:

روزنامه نگاران به داده ها یا ابزارهای برتر دسترسی ندارند – این یک مزیت است.

عکس رسانه کسب شده چیست؟ 7 راه برای دریافت آن

منظور او چیست؟ روزنامه نگاران اغلب باید از استدلال های خود با داده ها پشتیبان بگیرند. و وقتی این کار را انجام می دهند ، آنها معمولاً منبع آن داده ها را ذکر کرده و به آن لینک می دهند.

به عنوان مثال ، ما را در بلومبرگ ذکر کنید. این در نتیجه داشتن اطلاعات منحصر به فرد ما بود که به نویسنده کمک می کند نظر خود را بیان کند.

عکس رسانه کسب شده چیست؟ 7 راه برای دریافت آن

اما نکته اینجاست: شما نمی توانید فقط داده های قدیمی ایجاد کنید ، آنها را در هر کجا منتشر کنید و انتظار تبلیغات را داشته باشید. اگر می خواهید از این روش استفاده کنید ، به دو چیز نیاز دارید:

 1. اطلاعات جالب وقتی می گوییم جالب ، منظور روزنامه نگاران مربوطه جالب است.
 2. مکانیزم تحویل داشتن اطلاعات جالب یک شروع است ، اما مگر اینکه راهی برای بدست آوردن آن در برابر خبرنگاران مربوطه داشته باشید ، برای بدست آوردن پوشش تلاش خواهید کرد.

چندین روش برای انجام دو کار بالا وجود دارد. به عنوان مثال ، شما می توانید در مورد یک موضوع پرطرفدار داده ایجاد کنید یا آنرا تصحیح کنید ، سپس از ابزاری مانند Explorer محتوا برای یافتن روزنامه نگاران مرتبط و منبع خود استفاده کنید

عکس رسانه کسب شده چیست؟ 7 راه برای دریافت آن

همه این افراد طی ۳۰ روز گذشته مقالاتی درباره Playstation 5 منتشر کرده اند.

این مسیر “سنتی” است و کار می کند ، اما روش دیگری که برای ما کار کرده است ، ایجاد محتوا در اطراف کلمات کلیدی به اصطلاح “منبع” است.

کلمات کلیدی منبع عباراتی هستند که روزنامه نگاران هنگام جستجوی حقایق و داده هایی برای ارجاع در پست های آینده خود به دنبال آن هستند.

مثالها عبارتند از:

 • [topic] آمار
 • [topic] آمار
 • [topic] حقایق
 • [topic] ارقام

برای یافتن این کلمات کلیدی ، چند کلمه کلیدی مرتبط را در Ahrefs ’Keywords Explorer وارد کنید ، به بخش مراجعه کنید مطابقت عبارت گزارش دهید و از فیلتر “شامل” برای پیدا کردن کلمات کلیدی حاوی کلمات مانند استفاده کنید آمار، آمار، حقایق، و ارقام.

عکس رسانه کسب شده چیست؟ 7 راه برای دریافت آن

در لیست به دنبال یک کلمه کلیدی خوب برای هدف قرار دادن باشید.

به عنوان مثال ، اگر یک سایت قهوه داشته باشیم ، به طور بالقوه می توانیم “حقایق مربوط به تغذیه قهوه” یا “آمار قهوه” را هدف قرار دهیم.

عکس رسانه کسب شده چیست؟ 7 راه برای دریافت آن

از آنجا ، با بررسی لیستی از آمار به روز (رسانه های متعلق به خود) ، یک پست ایجاد کنید. سپس ، برای ساختن پیوندهایی به صفحه خود (رسانه های کسب شده) ، به هر سایتی که به صفحه های رقابتی اما منسوخ آمار مربوط به همان موضوع پیوند دارند مراجعه کنید.

ما این کار را در سال ۲۰۲۰ برای اصطلاح “سئو آمار.” در نتیجه ، صفحه ما از بیش از ۳۵۰ وب سایت پیوند کسب کرده و رتبه ۲ را برای کلمه کلیدی اصلی خود کسب کرده است.

عکس رسانه کسب شده چیست؟ 7 راه برای دریافت آن

بیاموزید که چگونه این مرحله به مرحله را در این پست انجام دادیم یا این ویدیو:

https://www.youtube.com/watch؟v=gMcA-8nalL8

۴- کاری قابل تأمل انجام دهید

آیا می خواهید در اخبار قرار بگیرید؟ سپس بودن اخبار.

وقتی درست انجام شد ، روابط عمومی بدلکاری ها می توانند به تولید تنوع اشاره رسانه ای در نشریات و رسانه های اجتماعی کمک کنند. من مطمئن هستم که شما حداقل چند مورد از این کارزارها را شنیده اید ، از غواصی استراتوسفر ردبول گرفته تا کمپین زیبایی واقعی Dove.

گران هم نیست.

مثلا، KFC هوشمندانه از اکانت توییتر خود برای استفاده از رسانه های بدست آمده استفاده کرد. آنها به طور مخفیانه ۱۱ نفر را دنبال كردند و منتظر كسی شدند كه مشاهده كند تا متوجه شود این بازی در “دستور مخفی” آنها است – پنج ادویه (پنج دختر ادویه) و شش گیاه (شش نفر به نام گیاه).

این توییت ویروسی شد و کمک کرد KFC یک تن از رسانه های کسب شده را در مجلات و ناشران مهم اخبار بازاریابی متمرکز کنید.

عکس رسانه کسب شده چیست؟ 7 راه برای دریافت آن

اکنون ، هیچ روش مطمئنی برای ایجاد a وجود ندارد روابط عمومی کمپینی که مطبوعات را تضمین می کند.

با این حال، این سوال از تیم فریس ممکن است شما را با پای راست شروع کند: “اگر نتوانستم مستقیماً محصول خود را عرضه كنم چه؟ اگر مجبور باشم اطراف محصول را بفروشم چه؟ “

خواندن را نیز توصیه می کنم به من اعتماد کن ، دروغ می گویم، کتاب رایان هالید در روابط عمومی و رسانه ها

۵- در نمایشگاه ها شرکت کنید

در سال ۲۰۱۶ ، من در حال کار برای یک استارت آپ فناوری پوشیدنی (اکنون منسوخ شده) است که در حال راه اندازی یک ژاکت ماساژ بود. برای آماده شدن برای راه اندازی ، تصمیم گرفتیم در نمایشگاه الکترونیک مصرفی شرکت کنیم (CES) در لاس وگاس برای نمایش محصول ما.

این سفر منجر به تعداد زیادی عنوان در نشریات برتر مانند فناوری در آسیا، گرایشهای دیجیتال، و Business Insider.

عکس رسانه کسب شده چیست؟ 7 راه برای دریافت آن

مقاله Tech in Asia حتی به انتشار گسترده دیگری (در آن زمان) پیوست: قابل شستشو.

این یک بازگشت شگفت انگیز برای یک استارت آپ نسبتاً ناشناخته مستقر در سنگاپور کوچک بود.

شکی نیست که نمایشگاه ها در بدست آوردن ذکر رسانه های کارا کار می کنند. بالاخره روزنامه نگاران و وبلاگ نویسان به طور مشخص در این نمایشگاه های تجاری شرکت کنید تا موارد جالب را برای پوشش پیدا کنید.

اما مسلماً تصور نکنید که فقط به دلیل حضور در آنجا رسانه درآمد کسب خواهید کرد. شما هنوز هم باید خبرساز باشید.

صدها ، اگر نه هزاران محصول بالقوه وجود دارد که باید در یک کنفرانس غول آسا در مورد آنها صحبت کنید CES. روزنامه نگاران مجبورند از بین این گزینه ها یکی را انتخاب کنند و در مورد معدودی که فکر می کنند مخاطبانشان بیشتر لذت خواهند برد (یا حداقل رمان پیدا می کنند) گزارش دهند.

در مورد ما ، موقعیت محصول ما – اولین ژاکت ماساژور جهان – توجه آنها را به خود جلب کرد. نه تنها قبلاً هرگز انجام نشده بود ، بلکه نمونه اولیه ای نیز برای آزمایش داشتیم.

این موضوع قابل توجه بود که منجر به ذکر رسانه های ما شد.

خواندن توصیه می شود: چگونه می توان بر هر نمایشگاه تجاری غالب شد و چرا حتی کارآفرینان انفرادی نیز باید این کار را بکنند

۶٫ محصول خود را برای بررسی ارسال کنید

یکی دیگر از راه های کسب رسانه های ما این بود که با روزنامه نگاران ارتباط برقرار کرده و به آنها یک ژاکت برای آزمایش بدهید.

به این ترتیب بود که ما توانستیم از ذکر بیشتر مطبوعات در نشریاتی مانند این خبر اطمینان حاصل کنیم Engadget و ۲۹٫ پالایشگاه.

عکس رسانه کسب شده چیست؟ 7 راه برای دریافت آن

این استراتژی حتی اگر یک نام ثابت باشید کار می کند. به عنوان مثال ، تیم فریس بیرون فرستاد بیش از ۱۰۰۰ نسخه پیشرفته از ۴ ساعته بدن ، که منجر به تعداد زیادی بررسی آمازون شد و کتاب را به یک کتاب پرفروش تبدیل کرد.

اخیراً ، ما پیش نمایش ابزارهای وبمستر Ahrefs را به روزنامه نگاران ارائه کردیم که منجر به ذکر موارد دیگر شد مجله موتور جستجو و رادار فنی:

عکس رسانه کسب شده چیست؟ 7 راه برای دریافت آن

مطبوعات را برای Ahrefs Webmaster Tools در TechRadar فشار دهید

اکنون ، اگر یک مارک تجاری معتبر هستید ، دریافت این بررسی ها باید نسبتاً آسان باشد. اما اگر تازه وارد باشید ، مانند شرکت ژاکت فروشی که در آن کار کردم ، چه می کنید؟ از کجا می دانید باید به کدام نشریات دسترسی پیدا کنید؟

ساده ترین راه این است که بفهمید چه کسی محصولی مشابه کالای شما را مرور کرده یا از آن استفاده کرده است ، سپس تماس بگیرید و محصول خود را برای آزمایش به آنها ارائه دهید.

برای انجام این کار ، ۲-۳ مارک رقیب را طوفان مغزی کنید. به عنوان مثال ، اگر نرم افزار جدید بازاریابی از طریق ایمیل ایجاد کرده باشید ، رقبای شما شرکت هایی مانند MailChimp و AWeber خواهند بود.

به Ahrefs ’Content Explorer بروید و پرسشی مانند آن را وارد کنید mailchimp AND aweber

عکس رسانه کسب شده چیست؟ 7 راه برای دریافت آن

تعداد صفحاتی را مشاهده خواهید کرد که از هر دو رقبا نام می برند.

عکس رسانه کسب شده چیست؟ 7 راه برای دریافت آن

سپس می توانید لیستی از دامنه های بدون پیوند صادر کنید ، با آنها ارتباط برقرار کنید و سعی کنید نام تجاری خود را در کنار رقبای خود ذکر کنید.

۷ سئو

پیش شرط رتبه بندی در Google ایجاد محتوای (رسانه متعلق به آن) است. اما همانطور که در بالا ذکر شد ، شما نمی توانید محتوای خود را در چه مکان و درجه بالایی کنترل کنید. (مگر اینکه هزینه آن را از طریق Google Ads پرداخت کنید ، که رسانه ای پولی است.)

به همین دلیل ، در کتاب ما ، سئو نوعی “رسانه کسب شده” است.

در حالی که نمی توانید موقعیت ارگانیک خود را تعیین کنید ، اما می توانید در مکان آن تأثیر بگذارید. این به عنوان بهینه سازی موتور جستجو شناخته می شود (سئو) و به طور کلی ، شامل موارد زیر است:

 • دانستن اینکه مشتریان شما به دنبال چه چیزی هستند. برای پیدا کردن موضوعاتی که می خواهید در Google نشان دهید ، کلید واژه ها را جستجو کنید.
 • ایجاد محتوای بهینه شده ریختن قلب و روح شما در یک محتوا تضمین نمی کند که رتبه بندی شود. شما باید پخت کنید سئو در ابتدا با پیروی از یک مطلب اثبات شده ، محتوای خود را وارد کنید سئو چارچوب
 • ایجاد پیوندها پیوندها عامل مهم رتبه بندی گوگل هستند. اگر از استراتژی های بالا پیروی می کنید ، احتمالاً پیوندهایی به سایت خود برمی گردید.

سیدنوت

چیزهای بیشتری برای سئو فقط تحقیق در مورد کلمات کلیدی ، ایجاد محتوا و ایجاد پیوند. شما همچنین نیاز به داشتن یک وب سایت مناسب فنی (فنی) دارید سئو) ، صفحات بهینه شده (در صفحه) سئو، و خیلی بیشتر). ما در اینجا بر روی سه جنبه بالا تمرکز کرده ایم زیرا آنها نان و کره شما هستند. شما به جایی نخواهید رسید مگر اینکه در مورد چیزهایی که افراد به دنبال آن هستند محتوا ایجاد کنید و پیوندهایی با آن محتوا ایجاد کنید.

به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد سئو و چگونه می توان آن را انجام داد؟ این پست را بخوانید یا تماشا کنید این ویدیو:

https://www.youtube.com/watch؟v=DvwS7cV9GmQ

افکار نهایی

اگر موضوعی وجود داشته باشد که تمام رسانه های کسب شده و استراتژی های آن را به یکدیگر متصل کند ، این موضوع وجود دارد دهان به دهان. و ساده ترین راه برای تقویت دهان به دهان لذت بردن از مشتریان است.

این مفهوم نسبتاً ساده است:

 • محصول یا خدمتی را ایجاد کنید که مشتریان شما از آن لذت می برند و از آن لذت می برند.
 • ارائه خدمات مشتری مفید و دوستانه که مشکلات آنها را برطرف کند.
 • محتوای سرگرم کننده و آموزشی ایجاد کنید که به مشتریانتان در زمینه س questionsالات یا مشکلاتشان کمک کند.

اگر این جعبه ها را علامت بزنید ، مشتریان شما به طور طبیعی محتوای شما را در شبکه های اجتماعی به اشتراک می گذارند ، نظرات مثبت می گذارند و درباره مخاطبان خود می گویند.

آیا نکات مفیدی برای دریافت رسانه های کسب شده از دست داده ام؟ پینگ من در توییتر.

پاسخی بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *