استناد محلی چیست؟ چگونه آنها به SEO کمک می کنند

استناد محلی چیست؟ چگونه آنها به SEO کمک می کنند
استناد محلی به ذکر نام ، آدرس و شماره تلفن شما به صورت آنلاین است. آنها یک عامل مهم رتبه بندی محلی هستند سئو.

نقل قول ها در بسیاری از مناطق مختلف ظاهر می شود: دایرکتوری های تجاری ، شبکه های اجتماعی – در هر کجا ممکن است کسی به دنبال اطلاعاتی در مورد مشاغل محلی باشد.

در اینجا نمونه ای از کافی شاپ در نیویورک آورده شده است:

عکس استناد محلی چیست؟ چگونه آنها به SEO کمک می کنند

این به عنوان a شناخته شده است NAP به دلیل اینکه نام ، آدرس و شماره تلفن فروشگاه را نشان می دهد.

در این راهنما یاد خواهید گرفت:

چرا استنادها مهم هستند؟

استناد برای دو چیز اصلی مفید است:

 1. رتبه بندی بالاتر برای نمایش داده شدگان جستجوی محلی
 2. به افراد کمک می کند تا شغل شما را بصورت آنلاین کشف کنند

چگونه استنادها به محلی کمک می کند سئو

استنادها به موتورهای جستجوگر کمک می کند تا وجود ، مشروعیت و اعتبار شرکت شما را تأیید کنند. اگر همان جزئیات در بسیاری از وب سایتهای معتبر ظاهر می شود ، Google اعتماد به نفس شما را نسبت به وجود مشاغل شما افزایش می دهد ، عملیاتی است و آنچه شما درباره آن می گویید درست است.

به گفته موز ، استنادها هستند پنجمین سیگنال رتبه بندی مهم برای نمایش داده شد محلی

عکس استناد محلی چیست؟ چگونه آنها به SEO کمک می کنند

چگونه استنادها به مردم برای کشف شغل شما کمک می کند

مردم همیشه از Google برای پیدا کردن مشاغل محلی استفاده نمی کنند. آنها غالباً به سایتهایی مانند Yelp ، Yellow Pages و دایرکتوری های خاص مانند parêzer.com مراجعه می کنند. این یکی از دلایلی است که لیست کردن در این سایتها مفید است.

دلیل دیگر این است که دایرکتوری های تجاری اغلب بر نتایج جستجو برای نمایش داده شدگان محلی تسلط دارند.

به عنوان مثال ، جستجوی “Plumbber Nottingham”:

عکس استناد محلی چیست؟ چگونه آنها به SEO کمک می کنند

تعداد بسیار کمی از نتایج برتر وب سایتهای لوله کش است. آنها اکثرا دایرکتوری های تجاری هستند که تعداد زیادی از معماهای مختلف را لیست می کنند.

از آنجا که Google این نوع نتایج را برای جستجوی محلی برمی گرداند ، برای یافتن شغل خود باید در آنجا به جستجوگرها مراجعه کنید.

چه نوع استناد وجود دارد؟

از این رو مشخص می شود که به استناد نیاز دارید. اما قبل از اینکه در مورد نحوه ساخت آنها صحبت کنیم ، باید دو نوع استناد را که می توانید درک کنید.

استنادهای ساختاری

یک استناد به ساختار ، نام ، آدرس و شماره تلفن را ذکر می کند (NAP) یک تجارت. لیست دایرکتوری ها و پروفایل های رسانه های اجتماعی نمونه های خوبی از این موارد است. اطلاعات هر شرکت به همان روش نمایش داده می شود ، و صفحه به طور موثر در اطراف آن داده ها ایجاد می شود.

عکس استناد محلی چیست؟ چگونه آنها به SEO کمک می کنند

نقل قول های بدون ساختار

استناد به ساختار نشده ، ذکر متنی از یک تجارت است. آنها معمولاً در پست های وبلاگ ، پست های انجمن یا در نتیجه اشاره های مطبوعاتی ظاهر می شوند. آنها اغلب نام ، آدرس و شماره تلفن یک تجارت را نیز ذکر می کنند اما به روشی کم ساختار تر.

عکس استناد محلی چیست؟ چگونه آنها به SEO کمک می کنند

چگونه می توانم نقل قول کنم؟

این چهار مرحله را دنبال کنید:

 1. با جمع کننده داده های “سه بزرگ” فهرست شوید
 2. ارسال به سایر سایتهای اصلی
 3. ارسال به سایت های محبوب صنعت و سایتهای محلی
 4. استنادهای بدون ساختار را دنبال کنید

مرحله شماره ۱ با جمع کننده داده های “سه بزرگ” فهرست شوید

هزاران دایرکتوری تجاری در وب وجود دارد. اگر هرکدام از آنها به ارائه صاحبان مشاغل اعتماد داشتند NAP به طور مستقیم ، آنها احتمالاً شکاف زیادی در داده های خود دارند. بیشتر صاحبان مشاغل فقط نمی خواهند به هزاران وب سایت ارائه دهند.

جمع کننده داده ها این مشکل را حل می کنند. این شرکت ها اطلاعات مربوط به مشاغل را جمع آوری کرده و آن را در صدها وب سایت دیگر توزیع می کنند. اگر این افراد اطلاعات شما را دارند ، در بسیاری از مکان به استناد خود ادامه خواهید داد.

در ایالات متحده، در حال حاضر سه جمع کننده اصلی داده ها وجود دارد:

سیدنوت

Acxiom از آن زمان اهمیت زیادی داشت زیرا آنها هنوز یکی دیگر از بزرگترین داده های جمع آوری شده بودند ، اما آنها محصول خود را در پایان سال ۲۰۱۹ قطع کردند.

به طور کامل رایگان ادعا ، ارسال و مدیریت لیست های تجاری با InfoGroup (Express Update) و Neustar Localeze می باشد. فقط در جستجوی کسب و کار خود باشید و در صورت وجود لیست را ادعا کنید. اگر اینطور نیست ، یک مورد جدید ارسال کنید

عکس استناد محلی چیست؟ چگونه آنها به SEO کمک می کنند

فقط مطمئن شوید که قبل از ارسال جدید ، شغل خود را به طور کامل جستجو کرده و هر لیست را ادعا کنید. شما باید اطمینان حاصل کنید که ادعای تکراری دارید و اطلاعات صحیح است.

با استفاده واقعی ، دیگر نمی توانید لیست ها را به طور مستقیم بروزرسانی یا ویرایش کنید. شما باید با یکی از آنها کار کنید مشارکت کنندگان داده مورد اعتماد (TDC). که معمولاً هزینه کمی دارد. با این حال ، هنوز هم می توانید جستجو کنید فهرست آنها برای تجارت خود و اطلاعاتی که در اختیار دارند بررسی کنید. این باید به شما بگوید که آیا به روز رسانی نیاز دارد یا خیر.

عکس استناد محلی چیست؟ چگونه آنها به SEO کمک می کنند

اگر همه اینها تلاش زیادی به نظر می رسد ، می توانید از یک سرویس تسویه حساب برای پرداخت هزینه استفاده کنید تا در این سه سایت در یک لیست سقوط لیست شوید. Yext ، Whitespark و Brightlocal همه این خدمات را ارائه می دهند.

گام ۲٫ ارسال به سایر سایتهای اصلی

جمع کننده داده های “سه بزرگ” توزیع می کنند NAP اطلاعات به بسیاری از سایتهای شناخته شده ، اما نه همه آنها. به همین دلیل لازم است که مستقیماً به سایتهای اصلی کشور خود ارسال کنید.

در ایالات متحدهاینها سایتهایی مانند:

 • نقشه های اپل
 • فیس بوک
 • یلپ
 • مکان های بینگ
 • صفحات زرد
 • BBB
 • چهار ضلعی

می توانید لیست کاملی از مهمترین منابع استناد را در این قسمت پیدا کنید ایالات متحده اینجاو برای سایر کشورها اینجا. فقط بدانید که این تفسیر تنها یک شرکت از “مهمترین” منابع استناد است. تعداد زیادی از این لیست ها در اطراف وجود دارد ، و اگر بدون شک همپوشانی زیادی وجود دارد ، به ندرت یکسان هستند.

از لحاظ ارسال شغل خود به این سایتها ، دو گزینه دارید.

ارسال دستی

اگر اوقات فراغت زیادی دارید و به کارهای روزمره توجه نمی کنید ، می توانید یک به یک به این سایت ها ارسال کنید. فقط کافیست از طریق لیست اجرا کرده و در هر سایت شغل خود را جستجو کنید. اگر در حال حاضر وجود دارد ، اطمینان حاصل کنید که اطلاعات صحیح است. اگر دقیق نیست ، به دنبال گزینه ای برای ادعای لیست باشید (اکثر سایت ها این مورد را دارند) و خطاها را تصحیح کنید. اگر در آنجا نیست ، آن را اضافه کنید.

عکس استناد محلی چیست؟ چگونه آنها به SEO کمک می کنند

همچنین ممکن است بخواهید لیست را ادعا کنید تا بتوانید اطلاعات بیشتری در مورد شغل خود اضافه کنید. به عنوان مثال ، Yelp به شما امکان می دهد بعد از ادعا در لیست ، عکس ها و جزئیات دیگری را اضافه کنید.

با توجه به اینکه این روند بسیار خسته کننده و وقت گیر است ، ابزاری که می تواند کمک کند ، است اسکن تجاری Yext. این کار بطور موثری فرایند بررسی اینکه آیا شما در لیست های مهم در مهمترین سایت ها وجود دارد را خودکار می کند. تمام کاری که شما باید انجام دهید اینست که اطلاعات شغلی خود را وارد کنید ، و گزارشی مانند این را مشاهده خواهید کرد:

عکس استناد محلی چیست؟ چگونه آنها به SEO کمک می کنند

اگر لیست های “گمشده” یا نادرست وجود دارد ، فقط به سایت بروید ، شغل خود را جستجو کنید و آن را اضافه یا اصلاح کنید.

از یک سرویس ارسال و مدیریت استفاده کنید

ارسال همان اطلاعات تجاری به ده ها یا صدها سایت به صورت دستی تصور تفریح ​​هیچ کس نیست. به همین دلیل است که چند شرکت راه حل هایی را برای آسانتر کردن این روند ایجاد کرده اند. شاید Yext شناخته شده ترین این شرکت ها باشد. آنها با صدها سایت شناخته شده به طور مستقیم ادغام می شوند ، به این معنی که می توانید استنادهای خود را از یک جا ارسال و مدیریت کنید.

حتی خواهید فهمید که برخی سایتها فقط از طریق Yext مجاز به ارسال درخواست هستند.

عکس استناد محلی چیست؟ چگونه آنها به SEO کمک می کنند

گفته می شود ، Yext تنها شرکتی نیست كه خدمات ارسال و مدیریت را ارائه می دهد. شرکت هایی مانند BrightLocal و Whitespark نیز به آنها پیشنهاد می کنند.

مرحله شماره ۳ ارسال به سایت های محبوب صنعت و سایتهای محلی

اکنون که به نقل قول های “پایه” توجه کرده اید ، گام بعدی شکار فرصت های استناد عمومی محبوب صنعت و جغرافیایی است.

به عنوان مثال ، اگر هتل خود را اداره می کنید ، می خواهید مطمئن شوید که در TripAdvisor ثبت شده اید. اگر وکیل هستید ، می خواهید مطمئن شوید که در findlaw.com هستید. اگر یک وام مسکن هستید ، باید در realtor.com باشید. شما عکس می گیرید. اینها فرصت استناد به صنعت خاص هستند.

موقعیت فیزیکی کسب و کار شما فرصت استناد بیشتری را به شما می دهد. به عنوان مثال ، شما احتمالاً می خواهید با اتاق بازرگانی محلی و سایر انجمن های تجاری محلی همراه شوید.

چند روش برای یافتن این فرصت ها وجود دارد.

الف) از گوگل استفاده کنید

به Google بروید و موارد ساده مانند:

[location] chamber of commerce
[location] business directory
[industry] business directory
[industry] business listings

عکس استناد محلی چیست؟ چگونه آنها به SEO کمک می کنند

نیازی به ارسال به هر سایتی که با آن روبرو شوید وجود ندارد. از بهترین قضاوت خود برای شناسایی سایتهایی که ارزش آن را دارند استفاده کنید.

ب) از یک لیست استناد به صنعت استفاده کنید

گرچه تعداد کمی از این آنلاین وجود دارد این یکی از BrightLocal یکی از بهترین هاست. این فهرست فرصت های استنادی محبوب برای بیش از ۴۰ گروه تجاری را نشان می دهد.

ج) از ابزار اتصال تقاطع Ahrefs استفاده کنید

بیشتر استنادها دارای نام ، آدرس ، شماره تلفن و وب سایت مشاغل می باشد آدرس اینترنتی. این به عنوان a شناخته شده است NAPW استناد (“W” مخفف “وب سایت” است).

اگرچه این بک لینک ها معمولاً بی نتیجه هستند ، اما می توانید از وجود آنها برای کشف فرصت های استناد استفاده کنید. فقط Google را برای مشاغل رقیب جستجو کنید ، سپس سه یا بیشتر URL های صفحه اصلی خود را در ابزار Link Intersect Ahrefs قرار دهید. در قسمت پایین ، صفحه اصلی خود را اضافه کنید آدرس اینترنتی و همه حالت ها را روی “آدرس اینترنتی

عکس استناد محلی چیست؟ چگونه آنها به SEO کمک می کنند

سیدنوت

صفحات اصلی دایرکتوریهای تجاری را در ابزار چسپ نکنید. شما فقط باید از صفحه اصلی مشاغل محلی رقیب استفاده کنید.

به “نمایش فرصت های پیوند” ضربه بزنید ، وب سایت هایی را مشاهده می کنید که به یک یا چند صفحه اصلی که وارد کرده اید پیوند دارند ، اما به مال شما نیستند.

عکس استناد محلی چیست؟ چگونه آنها به SEO کمک می کنند

بسیار دشوار است که بگوییم چرا این پیوندها فقط از لیست موجود هستند. بنابراین می خواهید به دنبال مراقبت باشید تا زمینه بیشتری در مورد هر پیوند بدست آورید.

عکس استناد محلی چیست؟ چگونه آنها به SEO کمک می کنند

مورد فوق مانند فهرست دایرکتوری ها به نظر می رسد. ما می توانیم با مراجعه به صفحه مرجع آن را تأیید کنیم.

عکس استناد محلی چیست؟ چگونه آنها به SEO کمک می کنند

به یاد داشته باشید که اینها همه سایتهایی هستند که پیوندی به آنها ندارید. این بدان معنی است که شما احتمالاً قبلاً در آنجا لیست نشده اید.

برای دیدن آن ، به هر سایتی در لیست ضربه بزنید سئو اندازه گیری ها ، از جمله تخمین ترافیک ارگانیک. این به شما کمک می کند تا بگویید سایت چقدر محبوب است و اینکه لیست بندی در اولویت قرار دارد.

عکس استناد محلی چیست؟ چگونه آنها به SEO کمک می کنند

مرحله شماره ۴ استنادهای بدون ساختار را دنبال کنید

اگر به این مرحله نرسیده اید ، احتمالاً بیشتر از رقبای خود را وقتی به استناد به نقل قول ساختار یافته می رسیدید ، رأی می دهید. آنچه که ما در مورد آنها هنوز صحبت نکرده ایم ، استنادهای ساختاری نیستند.

نقل قول های بدون ساختار در مجموع جانوری متفاوت هستند. آنها تمایل دارند از سخنان مطبوعاتی ، بررسی ها و پست های وبلاگ در مورد شغل شما ناشی شوند. این بدان معناست که گرفتن از استنادهای ساخت یافته سخت تر است. کسی در واقع مجبور است به اندازه کافی به تجارت شما اهمیت دهد تا در مورد آن بنویسد.

به عنوان مثال ، Milk Beach ، کافی شاپ لندن ، به آن استناد می شود این مقاله از جانب GQ درباره بهترین کافی شاپ های لندن:

عکس استناد محلی چیست؟ چگونه آنها به SEO کمک می کنند

متوجه خواهید شد که به وب سایت کافی شاپ بک لینک نیز وجود دارد ، و این پیوند “دنبال شده” نیز هست. این با نقل قول های بدون ساختار مشترک است و تا حدی به همین دلیل است که آنها برای اینقدر قدرتمند هستند سئو.

سیدنوت

همه نقل قول های بدون ساختار دارای بک لینک نیستند. در صورتی که به وب سایت کافی شاپ پیوند نداشته باشد ، مثال بالا هنوز یک استناد بدون ساختار خواهد بود.

بیایید به چند روش برای یافتن فرصتهای استناد بدون ساختار نگاه کنیم.

از Google استفاده کنید

یک منبع کم استناد به نقل قول های بدون ساختار ، صفحات تأمین کننده است. بسیاری از مشاغل دارای این موارد هستند. آنها با شرکتهایی که تهیه می کنند لیست می کنند و از طریق آن لینک می دهند.

در اینجا نمونه ای از آن وجود دارد:

عکس استناد محلی چیست؟ چگونه آنها به SEO کمک می کنند

می توانید این موارد را به راحتی در Google پیدا کنید. فقط لیستی از تهیه کنندگان خود تهیه کنید ، وب سایت های آنها را پیدا کنید ، و سپس به جستجوی مواردی مانند:

site:yoursupplier.com intitle:“stockists”
site:yoursupplier.com intitle:“suppliers”
site:yoursupplier.com intitle:“clients”

همچنین می توانید به سایت های آنها مراجعه کنید. معمولاً پیدا کردن این صفحات در صورت وجود دشوار نیست.

استفاده کنید هارو

هارو (به یک خبرنگار کمک کنید) روزنامه نگاران را با منابع برای داستانهای آینده مرتبط می کند. استفاده رایگان است و به این صورت کار می کند:

 1. ثبت نام می کنید
 2. شما هشدارهای ایمیل روزانه را با سؤال خبرنگاران دریافت می کنید.
 3. شما به یک سؤال پاسخ می دهید یا نقل قول می کنید.
 4. شما معمولاً در مقاله بعدی خود از آن استفاده می کنید.

کمی وقت و تلاش می کند ، اما این یک راه عالی برای بدست آوردن استنادها و پیوندهای باکیفیت است.

از اکسپلورر سایت Ahrefs استفاده کنید

از آنجا که بیشتر نقل قول های بدون ساختار شامل پیوندی به وب سایت شرکت است ، می توانید با چک کردن بک لینک های رقبا ، فرصت استناد را پیدا کنید.

بیایید بگوییم که شما یک کافی شاپ در لندن اداره می کنید. فقط کافی است دامنه یک تجارت رقیب را در کاوشگر سایت Ahrefs وارد کنید ، آن را تنظیم کنید آدرس اینترنتی حالت ، سر به سمت بک لینک گزارش ، و سپس برای پیوندهای “Dofollow” فیلتر کنید.

عکس استناد محلی چیست؟ چگونه آنها به SEO کمک می کنند

از اینجا ، این یک مورد به دنبال یافتن روندهایی است که ممکن است به فرصتها ترجمه شود. به عنوان مثال ، اگر ما گزارش Milk Beach را مورد توجه قرار دهیم ، از لیست بهترین لینک های لندن پیوندها و نقل قول های زیادی وجود دارد.

عکس استناد محلی چیست؟ چگونه آنها به SEO کمک می کنند

آیا این اطلاعات مفید است؟ بستگی دارد اگر کافی شاپ شما به خدمت شما نیست ، احتمالاً اینطور نیست. اما اگر این کار را انجام دهد ، و اگر مشتریان شما به طور مرتب در مورد آن هوس می کنند ، ممکن است ارزش تماس با برخی از این وبلاگ نویسان و روزنامه نگاران را داشته باشد.

به عنوان مثال ، خانم پشت این وبلاگ پنج مکان مورد علاقه خود را برای بازدید ذکر کرده است این مقاله:

عکس استناد محلی چیست؟ چگونه آنها به SEO کمک می کنند

اگر او به کافی شاپ ما اشاره نکرده باشد ، دلیل این است که او هرگز در آنجا نبوده است ، یا به این دلیل که او آن را دوست ندارد. بنابراین ممکن است ارزش ارسال یک ایمیل دوستانه برای او را داشته باشد ، و شاید حتی دعوت او را به عنوان یک نیش برای خوردن غذا بخورد. اگر او ما را از پیشنهاد ما بکشد ، ممکن است فروشگاه را به پست خود اضافه کند یا حتی یک بررسی مستقل بنویسد.

این یک استناد دیگر است که در این مقاله برجسته است بک لینک گزارش:

عکس استناد محلی چیست؟ چگونه آنها به SEO کمک می کنند
این یکی از یک بلاگر غذایی بدون گلوتن است. اکنون ، احتمالاً منطقی نخواهد بود که به او دسترسی پیدا کنیم زیرا او دیگر در این کشور زندگی نمی کند بریتانیا. اما با فرض اینکه ما برای سلیاک گزینه های خوشمزه ای داریم ، می توانیم به دنبال سایر بلاگرهای غذایی بدون گلوتن در لندن بگردیم و به آنها برسیم.

اینجا فقط یک صفحه پیدا کردم با جستجوی سریع Google برای وبلاگ نویسان بدون گلوتن در لندن. این تعداد شرکت تجاری را ذکر می کند:

عکس استناد محلی چیست؟ چگونه آنها به SEO کمک می کنند

می بینید که اگرچه این روند به کمی از عقل سلیم و خلاقیت نیاز دارد ، اما می تواند برخی از فرصتهای خارق العاده را کشف کند.

آیا قرار است برای هر تجارت کار کند؟ البته که نه. اگر شما یک باند یک نفره در یک شهر کوچک هستید ، در این صورت احتمالاً رقبای شما توسط هیچ روزنامه نگار و وبلاگ نویسی ذکر نشده است. اگر اینگونه باشد ، معمولاً نشانه رقابت کم است ، بنابراین شما می توانید با استفاده از استنادهای ساختاری خود ، از آنها پیشی بگیرید.

چرا مهم است که استنادات خود را ثابت و دقیق نگه دارید

برای هر دو استناد ساختار یافته و بدون ساختار ، شما باید تمام تلاش خود را بکنید تا آنها را صحیح و هماهنگ نگه دارید. این بدان معنا نیست که یک شماره تلفن در یک مکان نداشته باشید و یک شماره کاملا متفاوت در یک مکان دیگر.

این نه تنها بد نیست سئواما اعتماد مصرف کنندگان را نیز از بین می برد. در حقیقت، یک مطالعه دریافت که ۸۰٪ از مصرف کنندگان در صورت مشاهده اطلاعات تماس نادرست یا متناقض یا نام مشاغل آنلاین ، اعتماد به مشاغل محلی را از دست می دهند.

عکس استناد محلی چیست؟ چگونه آنها به SEO کمک می کنند

به راحتی می توان فهمید که چرا اینگونه است. اگر مشاغل بالای حضور آنلاین خود حفظ نمی کنند ، ممکن است تصور کنید که آنها تعطیل شده اند یا فقط غیرقابل اعتماد هستند.

گوگل نیز این را درک می کند ، که احتمالاً به همین دلیل مغایر است NAP استنادها می توانند روی محلی تأثیر منفی بگذارند سئو.

گفته می شود ، نیازی به وسواس بیش از حد در مورد قوام نیست. اگر یکی از فهرست ها شما را به عنوان “کافی شاپ Beociation” قرار داده است ، و دیگری شما را به عنوان “Beociation” معرفی کرده است ، بعید نیست که این یک مشکل بزرگ باشد. تا زمانی که همه موارد دیگر (آدرس ، شماره تلفن ، وب سایت و غیره) مطابقت داشته باشد ، آنگاه تقریباً Google مطمئناً قادر خواهد بود دو و دو را در کنار هم قرار دهد.

افکار نهایی

استناد برای محلی مهم است سئو، اما آنها از همه و همه پایان دارند. همچنین باید نمایه Google برای کسب و کار من را بهینه کنید ، تحقیقات صحیح در مورد کلمات کلیدی انجام دهید ، صفحه را کرک کنید سئو، و بیشتر.

راهنمای جامع ما به محلی سئو می تواند با آن کمک کند

درمورد استناد سوال دارید؟ پینگ من در توییتر.

پاسخی بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *